BlueBox прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки BlueBox. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери BlueBox

Компанія BlueBox - відомий у всьому світі виробник систем для створення штучного холоду. Підприємство було засноване в 1986 році в Північно-Східному регіоні Італії. Компанія швидко змогла завоювати свою нішу на ринку і по сьогоднішній день входить в десятку провідних європейських компаній у сфері холодильного обладнання і теплових насосів. Основний акцент BlueBox робить на комерційних і промислових споживачів. Компанія регулярно розробляє інноваційне високоефективне обладнання, яке після виходу в серію стає стандартом для цілої галузі.

BlueBox ще в 80-х роках почали застосовувати в своєму обладнанні прогресивні на той час гвинтові компресори. Це дозволило знизити рівень шуму, підвищити надійність і ефективність обладнання. У 90-х - 2000-х роках компанія стрімко розвивається і розширює асортимент продукції. Основним напрямком стає виробництво чілерів, фанкойлів, побутових і напівпромислових спліт-систем, прецизійних кондиціонерів.

У 2010 році BlueBox стає частиною шведської міжнародної групи компаній Swegon. Об'єднання дозволило залучити додаткові інвестиції на розвиток і в кооперації з іншими компаніями групи створити нові високотехнологічні прецизійні кондиціонери. БлюБокс є членом європейської асоціації Eurovent.

Виробничі потужності
Основною виробничою базою компанії є завод в Італії, на півдні Венеції. Тут BlueBox виготовляє кондиціонери різних типів і теплові насоси. Площа підприємства займає більше 25 000 квадратних метрів. Відкрито воно було в 2008 році. Організація стала втіленням системи дбайливого виробництва, яка дозволяє компанії створювати якісні високоточні прецизійні кондиціонери за доступною вартості.

Тестування нових зразків обладнання здійснюється в ультрасучасної випробувальної лабораторії з унікальній кліматичній камерою. Виробництво сертифіковане у відповідність з міжнародною системою якості ISO 9001 і системою екологічного менеджменту ISO 14001.

Області застосування
Прецизійні кондиціонери BlueBox відмінно себе зарекомендували в експлуатації. Вони дозволяють цілий рік підтримувати в обслуговуваних приміщеннях температуру, вологість і чистоту повітря з високою точністю. Завдяки даним можливостям кондиціонери використовуються на таких об'єктах:

центри обробки даних, серверні кімнати, апаратні; станції фіксованого та мобільного зв'язку; біллінгові системи, комутатори; мікробіологічні лабораторії; діагностичні зали, хірургічні; технологічні приміщення фармацевтичної, мікроелектронної, космічної промисловості; архіви, музеї, галереї.

5 ключових переваг прецизійних кондиціонерів BlueBox
Максимальна в галузі холодопродуктивність по відношенню до масово-габаритних характеристиках. Низький рівень шуму за рахунок тихих вентиляторів і якісної акустичної ізоляції корпусу. Низьке електроспоживання завдяки економічним компресорів та електронного урядування Висока надійність і тривалий термін експлуатації. Ефективне використання вуличного холоду за рахунок грамотної реалізації режиму FreeCooling.

Модельний ряд прецизійних кондиціонерів BlueBox
Coolblade розроблені спеціально для дата-центрів і мають холодильну потужність в діапазоні 12 - 27 кВт. Призначені для установки між серверними стійками. Виконують безпосереднє охолодження стійок. Мають компактні розміри і невелику масу. Спіральні компресори з інверторним керуванням забезпечують економію електроенергії.

Coolblade In Rack потужністю 8 - 30 кВт мають мінімально можливі габаритні розміри. Призначені для охолодження IT-обладнання. Відрізняються зручністю монтажу, прості в експлуатації і обслуговуванні.

Datatech BTD / PFW з підвищеною холодильної потужністю 70 - 260 кВт призначені для охолодження великих приміщень з встановленим комп'ютерним обладнанням. Секція вентилятора розташована в нижній частині шафи і при установці знаходиться нижче рівня фальшпідлоги.

Datatech + BTD мають потужність 7 - 100 кВт. Призначені для невеликих і середніх апаратних залів, лабораторій, технологічних приміщень. Охолоджуються прямим випаровуванням або рідинним способом. Спіральні інверторні DC-компресори забезпечують високу ефективність роботи.

Coolblade BTD продуктивністю 12 - 35 кВт використовуються для охолодження невеликих дата-центрів. Кондиціонери мають компактні розміри і відрізняються високоефективною системою роздачі повітря.

Datatech BTD / CW продуктивністю 6 - 220 кВт встановлюють в серверних, медичних і технологічних приміщеннях. Працюють на водогліколева сумішах і застосовуються спільно з чиллерамі. Відцентрові вентилятори забезпечують високий витрата повітря до 41 418 м3 / год.

Datatech BTD / ED мають потужність від 6 до 104 кВт. Мають оптимальне співвідношення габаритних розмірів, надійності і ефективності. Конструкція відрізняється наявністю електронних розширювальних клапанів і ЕС-вентиляторів.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» вже більше 12 років займається проектуванням, постачанням, монтажем та обслуговуванням продуктивних високоточних систем кондиціонування повітря. У нас ви можете купити надійні сучасні прецизійні кондиціонери BlueBox на максимально вигідних умовах:

чесні ціни від виробника, знижки та можливість поетапної оплати; гарантія на обладнання до 5 років, на наш монтаж - 3 роки; кваліфікована пуско-наладка, технічне обслуговування і ремонт.

Якщо вам необхідна потужна енергоефективна система кондиціонування - звертайтеся в компанію «Євроклімат-Сервіс». Ми підберемо найбільш ефективне рішення за прийнятними цінами.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.