Dunham-Bush прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Dunham-Bush. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Dunham-Bush

Dunham-Bush - велика міжнародна компанія, яка є одним зі світових піонерів в області промислового кондиціонування повітря. Точкою відліку історії компанії вважається 1884 рік, коли в США була створено підприємство C. A. Dunham. У 1935 році у Великобританії починає роботу завод з виготовлення опалювальних систем, який функціонує досі.

У 1967 році Dunham-Bush робить прорив в галузі і стає першим виробником, який розробляє і починає застосовувати технологію гвинтових компресорів в холодильному обладнанні. У 1990-х роках компанія будує нові виробництва в КНР і Малайзії. А в 2012 році китайський холдинг MoonGroup приєднує до себе Dunham-Bush. Сьогодні компанія є одним з провідних світових виробників промислових систем вентиляції, опалення, холодопостачання та кондиціонування. Центральний офіс знаходиться в малайзійському місті Каджанг.

Dunham-Bush займається розробкою і виробництвом прецизійних кондиціонерів, високотехнологічних холодильних машин, чілерів, фанкойлів, теплових насосів. В асортименті компанії на сьогоднішній день представлено 160 категорій обладнання. Данхем-Буш поставляє свою продукцію в 150 країн по всьому світу.

Виробничі потужності
Для виробництва систем високоточної кондиціонування Dunham-Bush використовує 3 власні промислові майданчики в різних регіонах світу:

завод Dunham-Bush в місті Янтай, КНР; підприємство в місті Хавант, Великобританія; завод в місті Каджанг, Малайзія.

Також завершується будівництво потужного заводу з випуску холодильного обладнання в Південній Флориді, США. Виробничі потужності компанії мають ліцензію авторитетного інституту США AHRI, сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів якості ISO 9001 та екологічного менеджменту ISO 14001. На підприємствах компанії і в представницьких офісах працює понад 2000 працівників у всіх куточках світу.

Сфера застосування
Прецизійні кондиціонери Dunham-Bush знайшли широке застосування для цілорічного охолодження повітря і точного підтримки температури і рівня вологості на таких об'єктах:

центри обробки даних, серверні; технічні приміщення телекомунікаційних систем; лабораторії; виробничі приміщення підприємств медичної, фармацевтичної, радіоелектронної промисловості; архіви та музеї; приміщення з потужним електронним обладнанням різного призначення.

5 ключових переваг прецизійних кондиціонерів Dunham-Bush
Сучасні прецизійні кондиціонери Dunham-Bush є втіленням 125-річного досвіду компанії і результатом інноваційних розробок провідних фахівців в галузі. Організації, що займаються експлуатацією та обслуговуванням кондиционерного обладнання Dunham-Bush, відзначають наступні їх переваги:

Унікальні спіральні компресори власної розробки компанії відрізняються високою продуктивністю, надійністю, низьким рівнем звукового тиску і тривалим ресурсом. Точне забезпечення необхідних параметрів мікроклімату досягається завдяки вдосконаленому мікропроцесорній контролера. Можливість вибору моделі з найбільш підходящою орієнтацією роздачі повітря. Компактні розміри, невелика вага і стильний дизайн. Можливість ефективно працювати при екстремально високих вуличних температурах.

Модельний ряд
Останнє покоління прецизійних кондиціонерів Dunham-Bush включає дві великі серії:

Серія DB-AIRE II представлена ​​обладнанням з широким діапазоном холодопродуктивності 7 - 91 кВт. Охолодження виконується водяним теплообмінником (модифікація CW), виносним повітряним конденсатором (DX) або поєднаним способом (CW + DX). В якості холодоагенту використовується екологічний R407C. Завдяки великому розкиду потужностей кондиціонери можуть використовуватися як для обслуговування невеликих серверних і апаратних, так і для великих дата-центрів з великими тепловиділеннями. Відрізняються високою надійністю і розраховані на безперебійну цілорічну роботу. Корпус з анодованого алюмінію покритий чорною порошковою фарбою і захищений плитами зі скловолокна. Налагодження та управління здійснюється за допомогою панелі з сенсорним дисплеєм. Можуть підключатися до системи управління будівлею. Чутливість по температурі - 0,5 ˚С, по відносній вологості - 1%. Серія DB-AIRE - більш рання версія останнього покоління прецизійних кондиціонерів Данхем-Буш. Мають продуктивність до 91 кВт. У нових проектах компанія пропонує клієнтам обладнання DB-AIRE II, яке має більш високі технічні характеристики.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» є лідером на ринку України в сфері проектування, постачання і монтажу систем високоточного кондиціонування повітря. Ми пропонуємо купити якісні прецизійні кондиціонери Dunham-Bush на таких вигідних умовах:

найкращі ціни від виробника, можливість поетапної оплати; офіційна гарантія на обладнання - до 5 років, на монтажні роботи - 3 роки; кваліфіковане сервісне обслуговування та консультаційний супровід.

Якщо вам необхідно обладнати об'єкт точної і надійною системою охолодження - телефонуйте в компанію «Євроклімат-Сервіс». Наші фахівці допоможуть вирішити завдання будь-якої складності за доступними цінами.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.