Gree прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Gree. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Gree

Китайська компанія Gree - найбільший глобальний виробник систем кондиціонування повітря - займається розробкою і виробництвом прецизійних кондиціонерів, а також побутових спліт-систем, напівпромислових і мультізональних систем, чілерів і теплових насосів. Gree була утворена в 1991 році в великому місті Чжухай на півдні КНР. Уже в 1995 році компанія стає лідером внутрішнього ринку кліматичних систем. Продукція Грі славиться стабільно високим рівнем якості.

Компанія виробляє кондиціонери побутового, комерційного та промислового рівня. У 2005 році Gree розпочинає співпрацю зі світовим лідером інновацій в галузі кліматичної техніки - японської Daikin Industries. Було засновано 2 спільних підприємства. Сьогодні Gree Electric Appliances випускає більше 20 видів і 400 лінійок різних моделей кондиціонерів.

Компанія є власником більше 80-ти різних міжнародних і місцевих нагород в області кліматичного обладнання. Основою лідерства на світовому ринку є розробка і впровадження в нових моделях власних інноваційних технологій. Gree має більше 30 тисяч патентів. Річне виробництво кондиціонерів складає більше 65 млн. Одиниць готової продукції в рік.

Виробничі потужності
Компанія має 15 власних промислових майданчиків, на яких щорічно виробляється близько 60 млн. Одиниць побутової кліматичної техніки і понад 5 млн. Промислових кондиціонерів. Заводи Gree розташовані в різних куточках планети:

12 виробничих баз на території КНР; завод в Бразилії випускає комплектуючі та виконує складання спліт-систем; підприємство в Пакистані виробляє різні типи кондиціонерів; завод у В'єтнамі орієнтований на внутрішній ринок.

Виробничі майданчики Gree сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів управління системою якості ISO 9001 та екологічного менеджменту ISO 14001. Проектуванням нових високотехнологічних моделей і створенням передових технологій займаються власні 929 дослідних лабораторій і 12 наукових центрів.

Області застосування
Прецизійні кондиціонери Gree розробляються спеціально для створення оптимального мікроклімату в приміщеннях з електронними обчислювальними машинами, комутаційним системами, чутливим високоточним обладнанням:

центри обробки даних, серверні, апаратні і комп'ютерні зали; автоматичні станції телефонного зв'язку, комунікаційні вузли, біллінгові центри; медичні діагностичні центри і операційні; лабораторії точного аналізу; чисті приміщення виробничих підприємств високоточних галузей промисловості; музеї, архіви та бібліотеки.

5 ключових переваг прецизійних кондиціонерів Gree
Впровадження в останньому поколінні прецизійних кондиціонерів Gree передових технологій і використання надійних комплектуючих дозволили досягти високого рівня обладнання. Його використання дає експлуатуючій стороні такі вигоди:

Високий рівень надійності блоків забезпечується використанням комплектуючих провідних світових брендів і комплексним тестуванням кожної одиниці обладнання перед випуском в реалізацію.
Компактний дизайн дозволяє встановлювати кондиціонери в приміщення з дефіцитом вільних площ.
Можливість віддаленого управління через систему диспетчеризації.
Система самодіагностики дозволяє завчасно виявляти збої і несправності і інформувати обслуговуючий персонал.
Простота експлуатації та обслуговування забезпечується інтуїтивної системою управління, тривалим ресурсом роботи, зручною конструкцією, вільним доступом до обладнання та механізмів.
Модельний ряд
Сучасний асортимент прецизійних кондиціонерів Gree представлений серією JKF з широким діапазоном холодопродуктивності від 5 до 40 кВт. Кондиціонерні блоки шафового типу розраховані на модульну компоновку, тому загальна потужність може бути збільшена до 160 кВт і більше. Це дозволяє застосовувати прецизійні кондиціонери Gree як для обслуговування невеликих серверних, так і великих дата-центрів. Шафові блоки мають три модифікації: для забору і роздачі повітря спереду-вперед, спереду вгору і зверху-вниз.

Серед 14 моделей серії JKF можна відзначити кілька характерних представників:

JKFD5CR / Na-E з невеликою холодильної потужністю 5,4 кВт має продуктивність паронагрівача 2 кг / год. Підтримує температуру в діапазоні 17 - 28 ˚ С з точністю до 1 ˚С. Потік повітря спрямований спереду вперед. JKFD20QSR / Na-M має середню продуктивність 19,8 кВт. Циркуляція повітря здійснюється спереду вгору. Паропроизводительность становить 4 кг / год. Підтримує рівень відносної вологості в межах 40 - 60% з точністю в 5%. JKFD40SX2 / Na-M з високою потужністю 39,2 кВт виконує забір повітря зверху, а роздає через нижню частину корпусу. Споживають при роботі на охолодження 16,5 кВт. Призначені для IT-приміщень з великими тепловиділеннями від обладнання.

Всі моделі кондиціонерів працюють від виносного конденсатора. Управління виконується за допомогою сенсорного екрану 7 '. Блоки ефективно функціонують навіть при низьких температурах зовнішнього повітря - до -35 ˚ С. Вбудовані відцентрові вентилятори забезпечують високий витрата повітря.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» надає послуги розрахунку, поставки та монтажу високоточних систем кондиціонування повітря в будь-якому регіоні України. Ми пропонуємо купити надійні прецизійні кондиціонери Gree на привабливих умовах:

чесні доступні ціни, знижки та розстрочення від виробника; гарантія на весь асортимент обладнання - до 5 років, на монтажні роботи - 3 роки; професійне сервісне та післягарантійне обслуговування.

Для того щоб отримати якісну енергоефективну систему кондиціонування повітря, звертайтеся до фахівців «Євроклімат-Сервіс». Ми допоможемо створити комфортний мікроклімат на об'єкті будь-якої складності в найкоротші терміни і за розумні гроші.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.