HiRef прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 

Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери HiRef

Італійська компанія HiRefS.p.A. - один з провідних світових виробників обладнання для кондиціювання повітря. Компанія розробляє високотехнологічні інноваційні рішення для сфери інформаційних технологій і телекомунікаційного устаткування. Основним напрямком HiRef є проектування і виробництво прецизійних кондиціонерів, чілерів і теплових насосів для приміщень з підвищеними вимогами до мікроклімату.

Компанія HiRef була заснована в 2001 році і завдяки потужній науково-дослідній роботі, комп'ютерного проектування і високому рівню виробництва встигла стати одним зі світових лідерів галузі прецизійного кондиціонування. ХайРеф входить до міжнародної групи компаній Galletti, яка веде свою історію з 1906 року. Розробка нових технологій і постійне вдосконалення моделей прецизійних кондиціонерів ведеться у співпраці з науковцями провідного італійського університету в місті Падуя.

HiRef випускає серійне високоточне кондиціонерне обладнання для комп'ютерних приміщень і телеком-систем, а також розробляє індивідуальні рішення для складних унікальних об'єктів. Компанія є одним з лідерів своєї галузі на ринку Європи і активно розширює присутність в країнах, що розвиваються світу, в тому числі в Україні.

Виробничі потужності
Центральний офіс HiRef і виробничий майданчик розташовуються в італійському муніципалітеті трибанного в провінції Падуя. У регіоні знаходяться промислові бази і наукові центри провідних європейських виробників холодильного обладнання. Тісна кооперація з сусідніми підприємствами та позамежна конкуренція змушують HiRef випускати прецизійні кондиціонери максимально високої якості і технічного рівня.

Завод в трибанного оснащений передовим технологічним обладнанням. Автоматизований верстатний парк дозволяє реалізувати повний цикл виробництва та збирання. Виробництво сертифіковане відповідно до міжнародного стандарту управління системою якості ISO 9001, має сертифікати Європейського Союзу F-Gas і PED. Особливою гордістю HiRef є потужні випробувальні лабораторії.

Основні сфери застосування
Прецизійні кондиціонери HiRef використовуються в приміщеннях з комп'ютерним або телекомунікаційним обладнанням, які вимагають точного підтримки параметрів мікроклімату протягом усього року. Вони знайшли застосування на таких об'єктах:

центри обробки даних і серверні приміщення; апаратні станції мобільного та стаціонарного телефонного зв'язку; комп'ютерні зали; лабораторії; чисті кімнати підприємств фармацевтичної, авіаційної, радіоелектронної, космічної галузі; музеї і експозиційні зали.

5 ключових преімуществпрецізіонних кондиціонерів HiRef
Висока ефективність і економічність завдяки вбудованим інверторним компресорів та ЄС-вентиляторів. Простота обслуговування і налагодження за рахунок повної доступності внутрішніх компонентів. Використання ефективного та екологічно чистого холодоагенту R410A. Можливість інтеграції в систему управління будівлею. Компактні розміри і строгий сучасний дизайн.

Модельний ряд
NRG мають потужність охолодження від 10 до 99 кВт. Основний їх особливістю є BLDC компресори, які можуть з високою точністю змінювати навантаження в залежності від зміни умов. Теплообмінники мають гідрофільні покриття, яке сприяє якісному збору конденсату.

TREF DX - кондиціонери шафового типу з потужністю 27 - 142 кВт. У лінійці є 6 модифікацій в залежності від типу компресорного охолодження. Є вбудований фільтр осушувач і оглядове вікно.

TREF CW продуктивністю 22 - 236 кВт працюють на охолодженій воді. Призначені для IT-приміщень невеликої площі з щільним тепловим потоком. Фільтри нового покоління знижують втрати тиску повітря, що веде до зменшення споживання електроживлення.

TREF Dual-Cooling - шафові кондиціонери з подвійною системою охолодження (пряме повітряне охолодження і вода). Потужність блоків становить від 24 до 131 кВт.

TREF Free-Cooling продуктивністю 24 - 131 кВт працюють на безпосередньому розширенні і непрямому охолодженні водою.

JREF DX - кондиціонери прямого розширення з холодопродуктивністю 7 - 25 кВт. Відрізняються простотою монтажу. Мають вдосконалені реле тиску і контролю фаз, які підвищують ефективність роботи.

JREF CW потужністю 18 - 33 кВт працюють на охолодженій воді. Різні модифікації дають спадний, висхідний або витісняє потік повітря.

JREF Dual-Cooling мають потужність 12 - 23 кВт. Можуть комплектуватися модульно для збільшення продуктивності. Працюють на подвійному типі охолодження (повітряне охолодження і водяний контур).

JREF Free-Cooling мають холодопродуктивність 24 - 131 кВт. Працюють на охолодженій воді з прямим розширенням.

FCDR мають потужність від 18 до 334 кВт, тому можуть використовуватися для обслуговування великих дата-центрів. Забір повітря виконується зверху, а роздача проводиться під фальшполом.

SCDR мають підвищену продуктивність 69 - 256 кВт. Вентиляторний блок розташований в нижній частині корпусу, яка розташовується під фальшполом. Працюють на охолодженій воді.

HBCV потужністю 40 - 200 кВт охолоджуються водою і призначені для установки під підлогою. Відрізняються підвищеною витратою повітря.

JREF C CW мають потужність в діапазоні 9 - 24 кВт і використовуються для оснащення невеликих і середніх комп'ютерних залів. Джерело холоду - контур охолодженої води.

JREF C DX - шафові кондиціонери компактних розмірів з холодопродуктивністю 8 - 25 кВт.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує послуги з розрахунку, постачання, монтажу і пуско-налагодження прецизійних кондиціонерів HiRef. Ми є офіційним дилером італійського виробника, тому пропонуємо вигідні умови співпраці:

найкраща ціна на ринку України, можливість відстрочки платежу; тривала гарантія на кондиціонери - до 5 років, на установку - 3 роки; сервісна і післягарантійна підтримка.

Якщо вам потрібна надійна прецизійна система кондиціонування - звертайтеся в компанію «Євроклімат-Сервіс». Наші фахівці розроблять оптимальне рішення для ваших умов і цілей.

 

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....