Lessar прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Lessar. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Lessar

Lessar спеціалізується на проектуванні, виробництві і просуванні широкого асортименту кліматичної техніки для побутового, комерційного та промислового сектора. Компанія займається випуском прецизійних кондиціонерів, чілерів, теплових насосів і спліт-систем, вентиляційних установок. Бренд Lessar був зареєстрований в 2003 році в Чехії. У 2005 році компанія виходить на європейський ринок кліматичної техніки з лінійкою побутових кондиціонерів, а в 2007 році офіційно з'являється на ринку України. З 2009 року Лессара розширює свій асортимент промисловими системами кондиціонування. Починається випуск прецизійних кондиціонерів.

Сьогодні власником бренду та офіційним дистриб'ютором техніки Lessar є компанія «Клімат-Проф». Продукція компанії розробляється з урахуванням експлуатації в умовах клімату країн Східної Європи і СНД. Саме тому технічні характеристики прецизійних кондиціонерів Лессара ідеально підходять для температурно-вологісних параметрів клімату України.

Lessar приділяє особливу увагу екологічності своєї продукції і турботі про навколишнє середовище. У 2020 році компанія починає співпрацю зі Світовим фондом дикої природи. Останні моделі прецизійних кондиціонерів засновані на енергоефективних інверторних технологіях і використовують екологічний хладоноситель.

Виробничі потужності

Виробництво прецизійних кондиціонерів Lessar здійснюється на промислових майданчиках компаній-партнерів по всьому світу. Ведеться співпраця з виробництва комплектуючих і деталей до кондиціонерів з провідними заводами Південної Кореї, Швеції, Італії, Німеччини. Є виробничі бази в Литві і Росії. Проектування нових поколінь кліматичної техніки виконується на підставі інноваційних розробок і передових досягнень в галузі технологічного кондиціонування повітря.

Одним з основних партнерів Lessar в збірці кондиціонерів є завод в Китаї GD Midea Air-conditioning Equipment. Сучасні прецизійні кондиціонери Lessar виробляються в Італії.

Області застосування

Прецизійні кондиціонери Lessar застосовуються для підтримки точних параметрів внутрішнього мікроклімату на об'єктах, де неприпустимі відхилення від встановлених норм і не дозволяється навіть короткострокове припинення роботи:

серверні і апаратні приміщення, дата-центри;
станції телекомунікаційних систем;
метрологічні і мікробіологічні лабораторії;
виставкові зали та галереї;
склади продукції з високими вимогами до умов зберігання;
робочі приміщення підприємств фармацевтичної, космічної, приладобудівної галузі.
5 основних переваг прецизійних кондиціонерів Lessar

Постійне вдосконалення і дотримання в ногу з глобальним розвитком галузі штучного мікроклімату дозволило інженерам Lessar втілити в прецизійних кондиціонерах такі унікальні можливості:

Висока енергоефективність завдяки використанню економічних ЕС-вентиляторів і спіральних компресорів.
Мікропроцесорне управління на основі сучасних контролерів дозволяє автоматично підтримувати встановлений режим.
Невисокий рівень шуму завдяки якісній звукоізоляції корпусу і вентиляторів з низьким рівнем звукового тиску.
Продуктивні вентилятори забезпечують високий витрата повітря і ефективне охолодження приміщення.
Унікальна конструкція теплообмінників підвищує теплообмін і знижує потре6леніе енергоресурсів.
Модельний ряд

LSP-BXK (EC) - кондиціонери шафового типу з холодопродуктивністю від 7 до 67,7 кВт. Використовуються для оснащення невеликих і середніх серверних приміщень. Високопродуктивні вентилятори здатні створювати потік повітря до 16 000 м3 / год. Герметичні спіральні компресори на опорах сприяють зниженню шуму.

LSP-BXK (AS) мають потужність 7 - 67,7 кВт. Комплектуються потужними радіальними вентиляторами і автономним повітряним конденсатором. Управління здійснюється контролером з LCD-дисплеєм. Корпус кондиціонера має стильний сучасний дизайн і покритий порошковою емаллю чорного кольору.

LSP-AXK (EC) з продуктивністю 7,9 - 74,5 кВт працюють на охолодженій воді. Це зручно для IT-приміщень, в яких провести фреонову трасу від зовнішнього блоку проблематично. Контролер дозволяє ефективно об'єднати до 16 модулів кондиціонерів в єдину систему управління.

LSP-AXK (AS) потужністю 7,9 - 74,5 кВт мають високоефективний мідний теплообмінник з ребрами. Вбудований фільтр G4 ефективно очищає повітря від механічних домішок. В якості опції можлива установка фільтра F7.

LSP-CWK (EC) з продуктивністю 9 - 89 кВт оснащені потужними ЄС-вентиляторами, які забезпечують високу продуктивність і плавне регулювання в широкому діапазоні. Кондиціонери призначені для дата-центрів із середньою і високою щільністю теплового потоку від електронного обладнання.

LSP-CWK (AS) потужністю 9 - 89 кВт працюють від підключеного контуру охолодженої води. 3-х ходовий вентиль дозволяє точно регулювати витрата холодоносія, тому температура в приміщенні, що обслуговується залишається завжди в межах норми навіть при часто змінюється тепловому потоці від обладнання.

LSP-XWK оснащені відцентровими ЄС-вентиляторами, які розташовані в нижній частині корпусу. Кондиціонери розраховані на установку в приміщеннях з фальшпідлогою. Висока холодильна потужність 58 - 116 кВт дозволяє використовувати їх у великих дата-центрах з високими тепловиділеннями.

«Євроклімат-Сервіс» є провідною компанією України в галузі проектування, поставки та монтажу систем високоточної технологічного кондиціонування. Ми пропонуємо купити ефективні та доступні прецизійні кондиціонери Lessar на вигідних умовах:

оптимальна ціна, ексклюзивні знижки від виробника;
офіційна гарантія на кондиціонери до 5 років, на монтажні роботи - 3 роки;
кваліфіковане обслуговування і підтримка на всіх етапах співпраці.
Телефонуйте до компанії «Євроклімат-Сервіс» - ми надамо професійну допомогу в розробці та реалізації складних проектів в сфері високоточного кондиціонування.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.