Liebert прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0 800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

 

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Liebert. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Liebert

Liebert Corporation - американська компанія, яка спеціалізується на розробці і виробництві устаткування прецизійного охолодження, високотехнологічних систем електроживлення, систем управління серверної інфраструктурою. Компанія була заснована в 1965 році і стала першим в галузі виробником систем прецизійного кондиціонування для обчислювальних центрів. Центральний офіс знаходиться в місті Коламбус, штату Огайо. Liebert є частиною американської групи компаній Vertiv, яка виробляє широкий спектр обладнання для дата-центрів.

З 1986 до 2016 року бренд Liebert належав американській корпорації Emerson. Потім група інвесторів на чолі з американською компанією Platinum Equity придбала у Emerson за 4 млрд. Дол. Підрозділ Network Power, куди входив Liebert. Нові власники змінили вище керівництво і виконали ребрендинг Emerson Network Power. Сьогодні компанія працює на ринку під назвою Vertiv. З 2016 року бренд Liebert є частиною Vertiv і займається виробництвом систем прецизійного кондиціонування повітря і обладнання безперебійного живлення для центрів обробки даних.

Сьогодні компанія Vertiv успішно просуває продукцію бренду Liebert по всьому світу. Великі регіональні представництва знаходяться в Китаї, Індії, на Філіппінах і в Великобританії. Загальна кількість співробітників компанії налічує більше 20 тис. Чоловік.

Виробничі потужності
Компанія має 19 власних виробничих майданчиків по всьому світу:

7 заводів і 4 лабораторії на території США і Канади; 5 підприємств і 6 лабораторних центрів в Європі, Африці і на Близькому Сході; 1 виробничий об'єкт і 2 лабораторії в Південній і Латинській Америці; 6 промислових майданчиків і 5 лабораторій в країнах Азії.

Області застосування
Прецизійні кондиціонери Liebert широко використовуються для утилізації тепла, яке виділяє потужне електронне обладнання, а також для точного підтримки мікроклімату в високотехнологічних галузях промисловості. Їх доцільно використовувати на таких об'єктах:

приміщення серверних, апаратних, центрів обробки даних; мобільні телекомунікаційні системи; лабораторії високоточного аналізу; технічні приміщення для розміщення комп'ютерного обладнання з високими тепловиділеннями; технологічні приміщення підприємств високоточних галузей (фармацевтика, космічна, енергетична промисловість); склади з високими вимогами до точності параметрів мікроклімату.

5 основних переваг прецизійних кондиціонерів Liebert
Прецизійні кондиціонери Liebert є втіленням передових технологій в галузі високоточної кондиціонування повітря і пропонують такі унікальні переваги:

Найвища продуктивність в своєму класі прецизійного охолодження. Широкий діапазон потужностей та конфігурацій дозволяє підібрати оптимальне рішення для об'єкта будь-якої складності і розмірів. Спрощений монтаж завдяки продуманій конструкції, зниженим масово-габаритних характеристиках. Економія електроенергії до 65% в системах з водяним охолодженням. Гнучкий алгоритм управління чуйно реагує на зміни потреб в обсязі холоду.

Модельний ряд
Liebert PDX з прямим охолодженням призначені для середніх і великих дата-центрів і випускаються в діапазоні потужностей 15 - 165 кВт. Мають конструкцію шафового типу і призначені для підлогового монтажу. Вентилятори вдосконаленої конструкції, електронні розширювальні клапани і ефективний холодоагент R410A дозволяють досягти значної економії електроенергії.

Liebert PCW працюють з використанням охолодженої води і дозволяють створювати модульні системи з високою потужністю від 200 кВт до 6 МВт. Призначені для великих ЦОД і технологічних приміщень. Вентилятори з електронним управлінням забезпечують низький рівень шуму, висока витрата повітря, енергоефективність.

Liebert HPM - надійні ефективні шафові кондиціонери з повітряним охолодженням продуктивністю 5,6 - 28,8 кВт. Застосовуються для серверних з невеликим і середнім тепловим потоком. Є модифікації з різним напрямком повітряного потоку.

Liebert HPW представляють собою мобільні блоки для зовнішньої установки. Застосовуються для охолодження об'єктів телекомунікаційної інфраструктури, віддалених станцій мобільних телефонних мереж. Можуть подавати повітря як у верхню, так і нижню частину приміщення.

Liebert HPF - компактна система для ефективного охолодження серверних і телеком-приміщень. Працює на ефективному хладагенте R410A. Має функцію прямого фрікулінга.

Liebert HPS - прецизійний кондиціонер в конструктивному виконанні спліт-системи. Знайшов застосування в охолодженні обладнання мобільних телефонних станцій і невеликих технологічних приміщень. Потік циркулюючого повітря спрямований знизу вгору.

Liebert FCM - система прямого фрікулінга для мобільних приміщень телекомунікаційних систем.

Liebert CRV - міжрядковий прецизійний кондиціонер для ефективного охолодження серверних стійок в дата-центрах невеликого і середнього розміру. Висока ефективність роботи забезпечується надійним спіральним компресором і інтелектуальною системою управління.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» надає послуги з проектування, постачання, монтажу та обслуговування систем високоточної технологічного кондиціонування. У нас ви можете купити ефективні і надійні прецизійні кондиціонери Liebert на дуже вигідних умовах:

кращі ціни на ринку України, можливість поетапної оплати; тривалий гарантійний термін на обладнання - 5 років, на монтажні роботи - 3 роки; кваліфіковане технічне обслуговування та консультативна підтримка.

Звертайтеся в компанію «Євроклімат-Сервіс» - ми допоможемо створити комфортний мікроклімат на об'єктах будь-якої складності.