Liebert прецизійні кондиціонери в Україні, підбір, поставка, монтаж і ремонт.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором прецизійних кондиціонерів торгової марки Liebert. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий варіант, запропонуємо кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадимо додаткове обладнання.

  • Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
  • Гарантія на монтаж - 3 роки.
  • До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України

Прецизійні кондиціонери Liebert

Liebert Corporation - американська компанія, яка спеціалізується на розробці і виробництві устаткування прецизійного охолодження, високотехнологічних систем електроживлення, систем управління серверної інфраструктурою. Компанія була заснована в 1965 році і стала першим в галузі виробником систем прецизійного кондиціонування для обчислювальних центрів. Центральний офіс знаходиться в місті Коламбус, штату Огайо. Liebert є частиною американської групи компаній Vertiv, яка виробляє широкий спектр обладнання для дата-центрів.

З 1986 до 2016 року бренд Liebert належав американській корпорації Emerson. Потім група інвесторів на чолі з американською компанією Platinum Equity придбала у Emerson за 4 млрд. Дол. Підрозділ Network Power, куди входив Liebert. Нові власники змінили вище керівництво і виконали ребрендинг Emerson Network Power. Сьогодні компанія працює на ринку під назвою Vertiv. З 2016 року бренд Liebert є частиною Vertiv і займається виробництвом систем прецизійного кондиціонування повітря і обладнання безперебійного живлення для центрів обробки даних.

Сьогодні компанія Vertiv успішно просуває продукцію бренду Liebert по всьому світу. Великі регіональні представництва знаходяться в Китаї, Індії, на Філіппінах і в Великобританії. Загальна кількість співробітників компанії налічує більше 20 тис. Чоловік.

Виробничі потужності
Компанія має 19 власних виробничих майданчиків по всьому світу:

7 заводів і 4 лабораторії на території США і Канади; 5 підприємств і 6 лабораторних центрів в Європі, Африці і на Близькому Сході; 1 виробничий об'єкт і 2 лабораторії в Південній і Латинській Америці; 6 промислових майданчиків і 5 лабораторій в країнах Азії.

Області застосування
Прецизійні кондиціонери Liebert широко використовуються для утилізації тепла, яке виділяє потужне електронне обладнання, а також для точного підтримки мікроклімату в високотехнологічних галузях промисловості. Їх доцільно використовувати на таких об'єктах:

приміщення серверних, апаратних, центрів обробки даних; мобільні телекомунікаційні системи; лабораторії високоточного аналізу; технічні приміщення для розміщення комп'ютерного обладнання з високими тепловиділеннями; технологічні приміщення підприємств високоточних галузей (фармацевтика, космічна, енергетична промисловість); склади з високими вимогами до точності параметрів мікроклімату.

5 основних переваг прецизійних кондиціонерів Liebert
Прецизійні кондиціонери Liebert є втіленням передових технологій в галузі високоточної кондиціонування повітря і пропонують такі унікальні переваги:

Найвища продуктивність в своєму класі прецизійного охолодження. Широкий діапазон потужностей та конфігурацій дозволяє підібрати оптимальне рішення для об'єкта будь-якої складності і розмірів. Спрощений монтаж завдяки продуманій конструкції, зниженим масово-габаритних характеристиках. Економія електроенергії до 65% в системах з водяним охолодженням. Гнучкий алгоритм управління чуйно реагує на зміни потреб в обсязі холоду.

Модельний ряд
Liebert PDX з прямим охолодженням призначені для середніх і великих дата-центрів і випускаються в діапазоні потужностей 15 - 165 кВт. Мають конструкцію шафового типу і призначені для підлогового монтажу. Вентилятори вдосконаленої конструкції, електронні розширювальні клапани і ефективний холодоагент R410A дозволяють досягти значної економії електроенергії.

Liebert PCW працюють з використанням охолодженої води і дозволяють створювати модульні системи з високою потужністю від 200 кВт до 6 МВт. Призначені для великих ЦОД і технологічних приміщень. Вентилятори з електронним управлінням забезпечують низький рівень шуму, висока витрата повітря, енергоефективність.

Liebert HPM - надійні ефективні шафові кондиціонери з повітряним охолодженням продуктивністю 5,6 - 28,8 кВт. Застосовуються для серверних з невеликим і середнім тепловим потоком. Є модифікації з різним напрямком повітряного потоку.

Liebert HPW представляють собою мобільні блоки для зовнішньої установки. Застосовуються для охолодження об'єктів телекомунікаційної інфраструктури, віддалених станцій мобільних телефонних мереж. Можуть подавати повітря як у верхню, так і нижню частину приміщення.

Liebert HPF - компактна система для ефективного охолодження серверних і телеком-приміщень. Працює на ефективному хладагенте R410A. Має функцію прямого фрікулінга.

Liebert HPS - прецизійний кондиціонер в конструктивному виконанні спліт-системи. Знайшов застосування в охолодженні обладнання мобільних телефонних станцій і невеликих технологічних приміщень. Потік циркулюючого повітря спрямований знизу вгору.

Liebert FCM - система прямого фрікулінга для мобільних приміщень телекомунікаційних систем.

Liebert CRV - міжрядковий прецизійний кондиціонер для ефективного охолодження серверних стійок в дата-центрах невеликого і середнього розміру. Висока ефективність роботи забезпечується надійним спіральним компресором і інтелектуальною системою управління.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» надає послуги з проектування, постачання, монтажу та обслуговування систем високоточної технологічного кондиціонування. У нас ви можете купити ефективні і надійні прецизійні кондиціонери Liebert на дуже вигідних умовах:

кращі ціни на ринку України, можливість поетапної оплати; тривалий гарантійний термін на обладнання - 5 років, на монтажні роботи - 3 роки; кваліфіковане технічне обслуговування та консультативна підтримка.

Звертайтеся в компанію «Євроклімат-Сервіс» - ми допоможемо створити комфортний мікроклімат на об'єктах будь-якої складності.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет "РОСТ"Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.