AeroStar припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Російська компанія, що представляє на нашому ринку припливно-витяжні установки Aerostar, була заснована в 2007 році, коли було прийнято рішення про запуск власної лінійки кондиционерного обладнання. Уже в 2009 році були випущені перші агрегати під брендом Aerostar, швидко завоювали своє заслужене місце серед авторитетних і надійних виробників кліматичного обладнання Російського виробництва.

На даний момент компанія виробляє системи канального типу, промислові канальні вентилятори, комплектуючі та кондиціонери для центральних систем. Каталог обладнання постійно оновлюється, дотримуюся інноваційним тенденціям і цінових умов ринку.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Aerostar Asys.

 

Головною технічною особливістю припливно-витяжних установок Aerostar є їх висока продуктивність. Так само, принцип виготовлення обладнання для високотехнологічному обладнанні, використовуючи застосування комплектуючих, вироблених світовими лідерами в секторі виробництва кліматичного обладнання найвищої якості. Устаткування Aerostar - це не тільки агрегати для вентиляції повітря. Таке обладнання сміливо можна назвати центральною системою кондиціонування. Каталог припливно-витяжних установок представлений такими модифікаціями, як, PoolStar, CrossStar, GlobalStar і SkyStar. Весь каталог продукції проводиться відповідно до міжнародних норм і стандартів.

Серія припливно-витяжних установок CrossStar.

Припливно-витяжні установки CrossStar - це нове покоління обладнання для вентиляції, із застосуванням витяжних систем. Припливно-витяжна установка CrossStar з роторним рекуператором - це високоінтелектуальне енергозберігаюче обладнання. Припливно-витяжна установка Aerostar (CrossStar) практично ідеально підійде для вентиляції дрібних обхектов і об'єктів середньої площі. Незамінними стануть припливно-витяжні установки для об'єктів з підвищеними вимогами електроспоживання. Випускаються припливно-витяжні установки Aerostar (CrossStar) в чотирьох типорозмірах.

Серія припливно-витяжних установок CrossStar.

Технологічні особливості припливно-витяжних установок Aerostar дозволяють отримувати такі показники:

- зниження витрат на експлуатацію в 2-8 разів;

- отримання ККД до 90%;

- підтримка заданих температур з точністю + -0,5ºС (досягається завдяки плавному регулюванню оборотів робочого колдеса);

- високий рівень фільтрації завдяки використанню кишенькових фільтрів класу EU5;

- технологія регенерації дозволяє отримувати ККД до 85%;

- наявність ефекту самоочищення спрощує експлуатацію;

- технологія стійкості до впливів зовнішнього середовища;

- надійна, інтегрована автоматика дозволяє управляти системою максимально зручно і еффетківно;

- відсутність обов'язкових пусконалагоджувальних робіт на увазі того, що процесор і інші елементи встановлені виробником і готові до експлуатації.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Aerostar Asys.

Незважаючи на гадану простоту в монтажі припливно-витяжних установок Aerostar, при створенні проекту і підборі оптимальної модифікації устаткування, варто звернутися до професіоналів. Кожна система кондиціонування, наскільки б не намагався виробник спростити її зсередини, вимагає професійного підходу до монтажу і запуску зовні, і особливо до сервісного обслуговування в процесі експлуатації.

Фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс», що працюють на ринку України і Харкова зокрема по створенню, монтажу та обслуговування сучасних кліматичних систем з 2007 року, сьогодні пропонують повний спектр робіт по створенню максимально ефективної і економічно вигідною системи кондиціонування. У разі, коли замовнику найкраще підходять припливно-витяжні установки Aerostar, наш контакт з виробником з відсутністю посередників, дозволить запропонувати самі лчшіе ціни, як на саме обладнання, так і на проектування всієї системи, на монтаж, запуск та подальше сервісне обслуговування.