Daikin припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Світовий лідер виробництва і поставок кліматичного обладнання для різних кліматичних і технологічних систем, компанія Daikin, представляє в даному розділі своє найбільш затребуване обладнання для промислових будівель - припливно-витяжні установки Daikin.

Компанія Daikin вважається одним з лідерів по створенню інноваційного обладнання для систем опалення, вентиляції та кондиціонування, і саме тому, серед інших виробників, які пропонує компанія Євроклімат-сервіс для створення якісних систем кондиціонування і вентиляції, припливно-виіяжние установки Daikin займають одне з лідируючих місць. Пояснюється популярність в Харкові припливно-витяжних установок Daikin дуже просто, японське якість, світове визнання і довговічність служби агрегатів.

 Технічні особливості припливно-витяжних установок Daikin.

Основною технічною особливістю припливно-витяжних установок Daikin є рекуператори, здатні не тільки управляти повітрям, але і вмістом в ньому вологи. Саме контроль вологості, такого важливого для безпеки здоров'я людини та функціонування різного устаткування всередині приміщення, є найбільш вагомим аргументом на користь вибору для створення якісної припливно-витяжної установки Daikin.

Так само, привабливість припливно-витяжних установок Daikin обумовлена ​​наступними технічними характеристиками:

- Вентиляційні установки, які застосовують рекуперацію тепла і вологості в приміщенні, високоефективні і енергозберігаючі;

- Байбасний клапан, що дозволяє природним чином охолоджувати повітряні потоки в жарку пору року;

- Додаткова можливість - встановити фільтри (F6, F7 і F8) з більшим ступенем очищення повітря;

- Модельний ряд установок широкого спектру (від 150 м³ / год до 2000 м³ / год);

- Вентилятори, що функціонують на постійному струмі, дозволяють знизити енергоспоживання;

- Великі розміри агрегатів не виділяють багато шуму;

- Є можливість доповнити систему датчиком якості повітря;

- Теплообмінник високої ефективності зі збільшеною проникністю (ККД до 90%);

- Можлива робота автономно або разом з основними системами кондиціонування;

- Можливе регулювання обсягу припливного над витяжним повітрям.

Серія рекуператорів VAM припливно-витяжних установок Daikin не укомплектоване захистом від замерзання, якщо установки експлуатуються при температурі нижче 10ºС рекомендується встановити захист, що складається з:

- нагрівача повітря;

- термостата;

- реле;

- диференціального датчика тиску.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Daikin.

Зимовий повітря, що подається в приміщення, підігрівається і зволожується теплим, що видаляється з приміщення. Влітку подається всередину приміщення повітря частково охолоджується, осушується, що значно економить енергоспоживання і забезпечує чудове фізичне стану людям всередині приміщення.

Припливно-витяжні установки Daikin з рекуперацією здійснюють подачу свіжого повітря і видалення відпрацьованого. Припливно-витяжні установки Daikin можуть бути застосовані, як в житлових і багатоповерхових будинках, так і в офісних, розважальних, адміністративних, торговельних, спортивних або промислових будівлях. Припливно-витяжні установки Daikin виготовлені з міцних матеріалів і стійкі до корозії.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Daikin.

Спеціалізуючись на соданія сучасних вентиляційних і кондиціонерних установках в місті Харкові і в багатьох інших містах України, компанія «Euroclimat-Service» виконає весь спектр робіт, від проекту до запуску, з використанням припливно-витяжних установок Daikin, гарантуючи виконання всіх робіт на найвищому професійному рівні і виконуючи всі роботи в точно обумовлені терміни.

Ми знаємо, як створювати комфортні і безпечні умови для праці і відпочинку, і припливно-витяжні установки Daikin, що застосовуються в більш, ніж половині об'єктів міста, здатні забезпечити ці умови в будь-якому з приміщень, будівель або споруд. Якість, надійність, економічність і довговічність. Роботи, виконані співробітниками «Euroclimat-Service» сьогодні забезпечують нашим клієнтам впевненість в комфорті завтра.