Evr припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Торгова марка EVR, що представляє на нашому ринку припливно-витяжні установки EVR, відома по всьому світу завдяки виробництву і реалізації сучасного кліматичного обладнання, серед якого, системи чиллер-фанкойл і системи вентиляції. Виробництво чиллерів і фанкойлів виконується в Італії, а системи вентиляції виробляються в Латвії.

Свою продукцію компанія EVR реалізує в багатьох країнах світу, серед яких Хорватія, Польща, Туніс і Україна.

Технічні особливості припливно-витяжних установок EVR.

Основними перевагами припливно-витяжних установок EVR є їх компактність, економічність і енергоефективність. Застосування припливно-витяжних установок EVR широко і зручно. Монтаж обладнання може бути проведений в будівлях будь-якої складності, а при професійному доборі агрегату і всіх складових системи, приточно-витяжні установки EVR зможуть забезпечити максимальну ефективність при мінімальних вкладеннях.

Переваги системи приточно-витяжних установок EVR.

Як і в багатьох інших установках, що використовують припливно-витяжні системи, приточно-витяжні установки EVR дозволяють істотно економити за рахунок обробки повітря зовні і подачі очищеного і охолодженого повітря всередину будівлі. Широкі можливості автоматичної системи управління і високий ККД роблять припливно-витяжні системи EVR популярними і незамінними в сучасному офісі, промисловому будівлі, квартирі або розважальному центрі.

Принцип роботи припливно-витяжних установок EVR.

Припливно-витяжні установки EVR здатні працювати в дуплексному режимі, здійснюючи як приплив, так витяжку повітряних мас, видаляючи забруднене повітря з приміщення, і попередньо очищене свіже повітря поставляючи всередину. Припливно-витяжні установки EVR легко і зручно контролюють рівень вологості. Рекуператор системи в процесі роботи дозволяє потрапляти всередину системи тільки необхідної кількості вологи, небезпечні же для життєдіяльності людини хімічні речовини і сполуки в систему рекуператор не пропускає

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок EVR.

З часу створення компанії «Євроклімат-Сервіс» з 2007 року, фахівцями нашої команди були спроектовані і запущені десятки систем на основі високотехнологічного кліматичного обладнання, серед яких і системи з приточно-витяжною установками EVR. Співпрацюючи з постачальниками всього каталогу обладнання, що пропонується нашою компанією, ми маємо унікальну можливість підбору формування набору обладнання за найвигіднішими для наших замовників цінами. Штат професійних інженерів, монтажників і ремонтників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності, гарантуючи виконання всіх етапів своєчасно, якісно і надійно.