Korf припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Виробник і постачальник на Український і ринок Харкова припливно-витяжних установок Korf відомий і авторитетний виробник кліматичного обладнання, зокрема Korf обладнання для вентиляції повітря і кондиціонування. Корф (Korf) - найбільш відомий виробник з Россі, який завоював довіру споживачів завдяки виробництву якісних установок припливно-витяжної вентиляції, канального устаткування і обладнання для центрального кондиціонування.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Korf.

Відмінними технічними особливостями припливно-витяжних установок Korf є: форма побудови установок секційного типу, здатність утилізації тепла, шумоізоляційний і теплоізоляційний матеріал корпусу, можливість установки внутрішнім і зовнішнім способом, високий рівень надійності устаткування, вдосконалена система автоматики, зручність в обслуговуванні і колесо вентилятора з низьким рівнем шуму.

Переваги системи приточно-витяжних установок Korf.

Припливно-витяжні установки KORF - це російське обладнання, що застосовується для підтримки комфортного мікроклімату і створення ідеального клімату в приміщеннях з дуже різним напрямком. Промислові та підприємства громадського харчування, офісні та торгові, розважальні та житлові будівлі, приточно-витяжні установки Корф здатні забезпечити ідеальне виконання своїх функцій в будь-якій будівлі. Припливно-витяжні установки KORF в Харкові можуть видавати до 82.000 м3 / год.

Основною перевагою припливно-витяжних установок KORF є сертифікати ГОСТ і відповідність стандарту якості ISO 9001. Ці фактори підвищують конкурентоспроможність припливно-витяжних установок KORF в порівнянні з іншими установками. Додатковою перевагою установок KORF є гарантія якості 5 років.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Korf.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Корф з рециркуляцією полягає в тому, що частина повітря, що забирається системою з приміщення, змішується з холодним повітрям, що поступає ззовні системи. А нагрітий в процесі рекуперації потік повітря надходить в приміщення.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Korf.

Якщо ви плануєте створення високоефективної кліматичної системи на основі припливно-витяжних установок Korf, вам безсумнівно буде потрібно кваліфікована допомога, як на стадії підбору та закупівлі обладнання, так і на стадіях проектування, монтажу та сервісного обслуговування системи.

Довірте роботи зі створення комфортного і безпечного клімату в приміщенні професіоналам, що працює на ринку підбору і протиснути обладнання, проектування, монтажу та обслуговування сучасних кліматичних систем в Харкові - компанії «Євроклімат-Сервіс». Ми знаємо, як створити комфорт і затишок високої якості за оптимальною ціною обладнання та виконуваних проектних і монтажних робіт.