Mitsubishi Electric припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Японська компанія - виробник не тільки припливно-витяжних установок, а й багато іншого високотехнологічного обладнання, як в секторі вентиляційних систем, так і в секторах побутових приладів, космічних систем і устаткування для енергетичних систем. Сьогодні корпорація, яка постачає в Україну і в багато інших країн світу високотехнологічне обладнання для кондиціювання та вентиляції, в тому числі й устаткування для припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric, це гарантія бездоганної якості і довговічності.

 Технічні особливості припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric.

Основою в створенні припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric стала система Лоссней (Lossney), що дослівно означає «без втрат». І все через те, що при вентиляції великих площ обійтися без втрат досить складно. Саме заради збереження оптимального режиму роботи і мінімальних втрат система Лоссней дозволяє успішно надати утилізації до 70% енергії, яка була витрачена на обігрів або охолодження повітря всередині системи.

Переваги системи Lossney припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric.

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric на основі системи Лоссней дозволяють не тільки значно знизити енергоспоживання обладнання, а й істотно заощадити на вартості обладнання завдяки застосуванню оптимального номіналу потужності.

Установки здатні утилізувати, як явні, так і приховані повітряні теплоти, вирівнюючи температуру витяжного і припливного повітря, а так само, оптимізуючи вміст у ньому вологи. Спеціальний матеріал рекуператора, який використовується в припливно-витяжних установках Mitsubishi Electric, дозволяє осушувати припливне повітря влітку і зволожувати припливне повітря в зимову пору року, завдяки витяжному повітрю. Даний матеріал здатний вибірково проникати в різні гази, ніж забезпечує прохід водяної пари і забороняє потрапляння шкідливих (забруднюючих) речовин, таких як, аміак або вуглекислий газ, крізь стінки теплообмінника.

При цьому термін експлуатації самого елемента теплообмінника досягає 10 років; а система може бути обладнана фільтрами подачі та відведення повітря (клас EU-3). Ще одна особливість системи - знижений рівень зовнішнього шуму (до 30 ДБ), а так само здатність придушити шум в припливно повітряному каналі.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Mitsubishi Electric.

Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric працюють в дуплекс режимі, як на приплив, так і на витяжку, видаляючи забруднене повітря назовні, а предарітельно очищений свіже повітря подаючи усередину приміщення. Припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric дозволяють легко і зручно контролювати рівень вологості, сама установка при виникненні необхідності, здатна оптимізувати рівень відносної вологості, привівши його до оптимального рівня в найкоротші терміни. В процесі роботи рекуператор системи дозволяє потрапляти всередину системи необхідної вологи, проте

небезпечні для людини хімічні речовини і сполуки в систему не пропускає.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Mitsubishi Electric в Харкові.

Працюючи на ринку проектування, монтажу та обслуговування вентиляційного і кондиційного устаткування в Харкові і інших великих містах України з 2007 року, компанія «Euroclimat-Service» кожен новий проект створює з використанням найсучасніших рішень. Пропонуючи своїм партнерам припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric, ми не тільки гарантуємо поставки високоякісного і технологічного обладнання, а й проектування, монтаж і сервісне обслуговування створеної нами системи на найвищому професійному рівні. Працюючи з такими організаціями, як Харківська міська рада або «Харківелектро», ми несемо відповідальність і даємо гарантію на кожен агрегат, на кожен елемент, на кожен «гвинтик» системи. Якщо Ви плануєте створити сучасну, високоякісну, надійну і безпечну систему вентиляції, ми готові виконати для вас всі роботи від проекту до запуску, від монтажу до пуску приточно-витяжних систем Mitsubishi Electric в Харкові і за його межами. Ми знаємо, як створити ідеальну і довговічну систему, і готові зробити це для вас по самій вигідною ціною на найвигідніших умовах співпраці.