Remak припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Торгова марка Remak, що представляє на українському ринку припливно-витяжні установки Remak, є європейською торговою маркою, що виробляє сучасне і якісне обладнання для вентиляції. Сучасний дизайн і високі технології забезпечують продукцію Remak затребуваність не тільки на ринку європи, але і в країнах СНД і в Україні зокрема. На сьогоднішній день компанія Remak виробляє вентилятори, обігрівачі, рекуператори, заслінки, охолоджувачі і змішувальні вузли.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Remak.

Серед технічних особливостей припливно-витяжних установок Remak варто вказати:

- ККД утилізації тепла - до 60%;

- Навантаження на калорифер системи вентиляції 14,50 кВт;

- Електричне навантаження - 2,3 кВт;

- Необхідна площа вентиляційної камери - 11,9 м².

Переваги системи приточно-витяжних установок Remak.

Припливно-витяжні установки Remak представлені в декількох модифікаціях. Кожна з яких має ряд переваг, докладніше про які можна сказати наступне:

Припливно-витяжні установки Remak AeroMaster XP.

Установки Remak AeroMaster XP, це приточно-витяжний обладнання, призначене для монтажу на підлогу. Припливно-витяжні установки Remak AeroMaster XP поставляються з жорсткою опорною рамою, монтуються при виробництві, і виготовляються, як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Витрата повітря в припливно-витяжних установках Remak AeroMaster XP - до 28000 м³ / год. Випускаються дані установки в семи типорозмірах.

Припливно-витяжні установки Remak AeroMaster XP складаються з:

- повітряних заслінок;

- водяного, газового або електричного нагревателя4

- водяного або фреонового охолоджувача;

- зволожувача;

- краплевловлювача;

- поглинача шуму;

- фільтрів (вугільного, жирового, касетного і кишенькового);

- камери змішання.

Правильний підбір секцій матеріалу виконання дозволяє підібрати установку вентиляції та кондиціонування, як для зовнішньої установки, так і для внутрішньої.

Припливно-витяжні установки Remak AeroMaster FP - компактні.

Даний тип припливно-витяжних установок Remak є оптимальним рішенням для вентиляції торгових, розважальних, офісних або адміністративних будівель. Так само, приточно-витяжні установки Remak AeroMaster FP підійдуть для установки в приміщеннях громадського харчування або виробничих підприємств.

Багатошарова конструкція припливно-витяжних установок Remak AeroMaster FP, а так само, можливість оптимального підбору вентиляторів, дозволяє знизити шумові ефекти системи і створити естетично бездоганний дизайн, що важливо при монтажі відкритого типу.

Витрата повітря припливно-витяжних установок Remak AeroMaster FP - до 4000 м³ / год, а модифікації поставляються в двох типорозмірах.

Компоненти припливно-витяжних установок Remak AeroMaster FP:

- камера змішування;

- фільтри;

- Шумопоглотители;

- охолоджувач;

- обігрівач з комутацією;

- вентилятори.

Канальні приточно-витяжні установки Remak.

Припливно-витяжні установки канального типу Remak Vento - це універсально і недорого. Конструкція припливно-витяжних установок Remak Vento дозволяє здійснити будь-проектне рішення системи вентиляції, як в умовах реконструкції будівлі, так і в умовах вже експлуатованого приміщення. Окремі агрегати і складові системи можуть бути скомпанован в одну установку, з'єднуючись за допомогою повітропроводів.

Витрата повітря припливно-витяжних установок Remak Vento - до 10000 м³ / год. Поставляються припливно-витяжні канальні установки Remak Vento в дев'яти типорозмірах.

Компоненти припливно-витяжних установок Remak Vento:

- охолоджувач;

- шумоглушители;

- касетний і кишеньковий фільтри;

- пластинчастий рекуператор;

- гнучкі вставки і коліна;

- радіальні вентилятори;

- відсікають заслінки;

- обігрівач водяного типу.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Remak.

Конструктивно, приточно-витяжні установки Remak - це приточно-витяжною агрегат з теплоізольованим корпусом. Усередині припливно-витяжної установки Remak в каналах розміщені два радіальних вентилятора двостороннього всмоктування. Система оснащена двома касетними фільтрами, блоком реверсивного теплового насоса, електрично або водяним нагрівачем і системою автоматики.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Remak.

Володіючи великою базою виробників високотехнологічного кондиційного і вентиляційного обладнання, компанія «Євроклімат-Сеовіс» сьогодні має можливість запропонувати своїм замовникам найбільш прийнятний варіант припливно-витяжних установок. У разі, коли необхідно виконати роботи з проектування, встановлення, запуску, тестування, обслуговування або ремонту приточно-витяжних установок Remak в Харкові, наші фахівці готові виконати всі роботи в найкоротші терміни і за найбільш вигідною ціною в регіоні. Ми володіємо висококваліфікованим штатом співробітників і контрактами на постачання обладнання безпосередньо від виробників. Що дозволяє нам пропонувати найвигідніші ціни на обладнання, зокрема, на припливно-витяжні установки Remak, а так же, на весь спектр робіт від проекту до обслуговування.