Salda припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Литовська компанія, що представляє на ринку України і Харкова припливно-витяжні установки SALDA, почала свою історію в 1990 році, і буквально за 3 роки зайняла одне з лідируючих місць в секторі виробництва та продажу сучасних систем для вентиляції. На даний момент компанія SALDA пропонує широкий каталог обладнання для кондиціювання та вентиляції, застосовуваного, як у великих промислових будівлях, так і в невеликих приватних приміщеннях, серед яких, і квартири, і офіси, і кафе, і готелі.

 

Технічні особливості припливно-витяжних установок SALDA.

Припливно-витяжні установки SALDA з рекуперацією відрізняються від конкурентів широкими варіантами монтажу, оскільки можуть бути встановлені, як горизонтально і вертикально, так і під натяжною або підвісною стелею. Крім вентиляції, припливно-витяжні установки SALDA можуть виконувати і функції обігріву приміщення, що вкрай вигідно в умовах тотального підвищення цін на комунальні послуги.

Для захисту системи від обмерзання в припливно-витяжних установках SALDA виробником були передбачені теплообмінники, які захищають сам механізм. Автоматичне управління припливно-витяжними установками SALDA за допомогою пульта, так само, істотно спрощує роботу і виділяє обладнання серед аналогів інших виробників.

Відсутність необхідності частого сервісного обслуговування, так само, є приємною особливістю припливно-витяжних установок SALDA, що є приємним і вигідним бонусом при їх експлуатації.

Припливно-витяжні установки сальдо з рекуперацією Salda серії RIS.

Припливно-витяжні установки SALDA RIS призначені для подачі та відведення повітря, а також для регулювання температури повітря в приміщеннях різного профілю. Припливно-витяжні установки SALDA RIS можуть бути встановлені в будь-якому положенні, будучи можливим встановлювати обладнання, як в автономному режимі, так і в системі повітроводів.

Припливно-витяжні установки SALDA RIS досягають необхідної температури повітря, використовуючи вбудовані електричні або водяні нагрівачі. Крім того, приточно-витяжні установки SALDA RIS здатні регулювати напрямок руху повітря, що подається усередину будівлі. Припливно-витяжні установки SALDA RIS мають Шумоізольований корпус, гарантуючи низькі шумові показники.

Ефективність тепловіддачі до 80%, що істотно дозволяє значно економити кошти на енергетичні носії.

Припливно-витяжні установки SALDA RIRS.

Припливно-витяжні установки SALDA RIRS не тільки регулюють обмін повітря, але і очищають його від всіляких забруднень, серед котори, і мікроби, і бактерії, і пил, і мікрочастинки. Роторний теплообмінник в припливно-витяжних установках сальдо RIRS має високу віддачу тепла, а водяний або електричний нагрівачі надійно здійснюють контроль мікроклімату в приміщеннях різного призначення.

Стінки припливно-витяжних установок SALDA RIRS, покриті шаром ізоляції, знижують шумові ефекти, приводячи їх майже до нульового показника. Спеціальні кріпильні елементи, що спрощують монтаж, входячи в комплект устаткування від виробника.

Переваги системи приточно-витяжних установок SALDA.

В умовах постійного зростання вимог до комфорту і паралельного зростання ціна на комунальні послуги, використання прогресивних рішень в області вентиляції, кондиціонування та опалення все активніше набирають обертів. Припливно-витяжні установки SALDA в рекуперацією повітря і функцією обігріву приміщення, стають справжнім відкриттям і порятунком для тих, хто цінує комфорт і прагне до економії коштів.

Важливою перевагою припливно-витяжних установок SALDA є їх сертифікація національним шведським дослідно-дослідним інститутом електрики і електроніки.

Принцип роботи припливно-витяжних установок SALDA.

Принцип роботи припливно-витяжних установок SALDA практично нічим не відрізняється від принципу роботи будь-яких інших припливно-витяжних установок. Складається принцип в тому, що системою здійснюється регулювання подачі повітряного потоку, контролюється можливість його підігріву або охолодження, фільтрації, і відповідно витяжки та викиду відпрацьованої повітряної маси за межі приміщення.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок SALDA.

Працюючи на ринку України з проектування та монтажу кліматичного обладнання з 2007 року, компанія «Євроклімат-Сервіс» напрацювала величезний досвід в даному секторі. Співпраця з провідними виробниками кліматичного обладнання без посередників і професійний штат співробітників дозволяють нам пропонувати найвигідніші рішення для створення максимально ефективних систем кондиціонування і вентиляції в Харкові.

На даний момент фахівцями нашої команди спроектовані і запущені десятки об'єктів, які застосовують припливно-витяжні установки SALDA і інших виробників. Ми володіємо достатньою базою виробників і виконавців, що дозволяє пропонувати найкраще обладнання за кращими цінами, а так же, виконувати всі роботи, від проекту до запуску, від тестування до ремонту на найвищому рівні якості.