SmartWay припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Незважаючи на те, що виробником припливно-витяжних установок Smartway є китайська компанія, про якість і надійність даного обладнання відомо далеко за межами Китаю. Як і всі, що виробляється в цій країні на основі аналогів зі світовими іменами, стає відмінною реплікою, з модифікаціями і показниками не нижче, ніж у оригіналу, але ціновою політикою набагато більш прийнятною для українського споживача.

На даний момент вже добре відомі і відмінно себе зарекомендували зволожувачі Smartway, кондиціонери Smartway і припливно-витяжні установки Smartway. Саме припливно-витяжні установки Smartway, представлені в списку пропонованого кліматичного обладнання для створення ідеальних умов для праці та відпочинку в Харкові, найчастіше користуються популярністю у замовників, які прагнуть створити надійні системи хорошої якості за доступною ціною.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Smartway.

Одним словом технічні особливості припливно-витяжних установок Smartway можуть звучати так: оптимально. Саме оптимальне відповідність якості, ціни і вкладень в проектування, монтаж і обслуговування систем на основі припливно-витяжних установок Smartway робить їх привабливими для українського споживача.

Переваги системи приточно-витяжних установок Smartway.

Головною перевагою припливно-витяжних установок Smartway можна вважати вільні варіанти монтажу. Тобто, велика частина припливно-витяжних установок Smartway може бути встановлена, як прихованим способом - в просторі підвісної або натяжної стелі, так і відкритим. Устаткування припливно-витяжних установок Smartway має задовільний дизайн, легко вписується в будь-який інтер'єр.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Smartway.

Принцип дії припливно-витяжних установок Smartway лежить в тому, що підігрітий і очищене повітря, збагачене киснем, подається завдяки системі повітропроводів всередину приміщення. Потрапляє це повітря в приміщення через декоративні грати, які можуть бути вмонтовані в стіні або в стелі.

Оптимальні показники для припливно-витяжних установок Smartway:

- витрата повітря до 450 м³;

- допустимий рівень шуму: до 31 дЦб .;

- харчування - 220 В;

- оптимальні розміри - 1075x924x270;

- вага - до 38 кг;

- споживання електроенергії - 320 Вт.

До складу агретата припливно-витяжних установок Smartway входять:

- пульт керування;

- захист рекуператора від обмерзання в зимову пору року;

- 3 швидкості подачі повітря

- висока теплова та звукова ізоляція;

- захист двигунів пристроєм tk;

- гарантія виробника - 2 роки.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Smartway.

Пропонуючи своїм клієнтам допомогу в проектуванні, монтажі, ремонті або сервісному обслуговуванні припливно-витяжних установок Smartway, фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс» гарантують бездоганне виконання всіх робіт. Досвід фахівців відділу проектування, спеціалізація майстрів-монтажників і професіоналізм співробітників сервісної служби дозволяє нам забезпечувати високоякісні роботи на всіх етапах співробітництва, від розробки проекту до установки, від запуску до тестування, від сервісного обслуговування до ремонту і заміни елементів системи.

Довірте створення ідеального комфортного клімату для життя і роботи справжніх професіоналів, дозвольте створити для вас оптимальну систему кондиціонування на основі припливно-витяжних установок Smartway компанії «Євроклімат-Сервіс», компанії з багаторічним досвідом і надійним авторитетом.