Swegon припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Компанія, що представляє на ринку України і на ринку міста Харкова припливно-витяжні установки Swegon, шведське виробниче підприємство, вся продукція якого ділиться на дві групи:

Повітропідготовчі обладнання: вентилятори і припливно-витяжні установки Swegon.

Системи для мікроклімату в приміщеннях: холодні балки і розподільників повітря.

Розташована компанія в Швеції і спеціалізується на виробництві високотехнологічного вентиляційного обладнання та систем мікроклімату.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Swegon.

Основною технічною особливістю припливно-витяжних установок Swegon є технологія, що дозволяє отримувати до 85% ККД. Дані установки вважаються одними з лідерів з енергозбереження і по можливості застосування в самих різних будівлях і приміщеннях. Але найвигіднішою особливістю припливно-витяжних установок Swegon є їх швидка окупність, а так само сертифікація EUROVENT.

Переваги системи приточно-витяжних установок Swegon.

Припливно-витяжні установки Swegon мають кілька рішень, серед яких найбільш поширені системи вентиляції на базі припливно-витяжних установок Swegon без охолодження повітря, припливно-витяжні установки в рекуперацією і охолодженням, а так же, компактні припливно-витяжні установки з рекуперацією Swegon. Для кожного індивідуального проекту необхідно підбирати найбільш оптимальний варіант обладнання.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Swegon.

Основа принципу роботи припливно-витяжної установки Swegon - це забір свіжого повітря з вулиці, попадання його в припливно-витяжну установку, очищення його від шкідливих складових за допомогою фільтра, після чого потрапляння перенесення у роторний теплоутілізарор і нагрів з використанням тепла, переданого від витяжного повітряного потоку .

По суті, процес полягає в наступному: вентилятор видає потік повітря, що дозволяє монтаж колін повітропроводів на виносне отвір без втрати. Сам повітря проходить нагрів на калорифері в зимову пору року або охолоджується в спеціальному модулі влітку. Далі, що проходить через вугільний фільтр повітря, буде очищено від шкідливих домішок. Електричний калорифер включається автоматично, якщо повітря занадто втрачає температуру. Прибирається з приміщення повітря, очищається від пилу та інших домішок за допомогою фільтра, а після, потрапивши в роторний утилізатор тепла, своїм власним теплом нагріває стінки і викидається за межі системи (на вулицю).

Програмне управління системою виконується за допомогою настінного пульта, причому система автоматики дозволяє управляти процесами, як в автоматичному, так і в ручному режимі. Тестування параметрів роботи системи дозволяє своєчасно оповіщати про несправності, подаючи сигнали тривоги.

За воздуховодам переноситься повітря від установки в приміщення, самі повітроводи проводяться в підсобках, коридорах або гардеробних, оскільки система дозволяє використовувати різні типи будівель, з різними рівнями висоти. Установка ж витяжних і повітророзподільних пристроїв системи може бути проведена в стінах або в стелях.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Swegon.

З 2007 року компанія «Євроклімат-Сервіс» виробляє повний спектр робіт в секторі продажу, проектування, монтажу та обслуговування обладнання для сучасних кліматичних систем. Нами реалізовані проекти по установці припливно-витяжних установок в Харківських промислових будівлях і офісних центрах. Ми готові взяти на себе всі турботи по проектуванню, монтажу, запуску, тестування і ремонту будь-якої системи вентиляції і кондиціонування в Харкові, в тому числі і системи на основі припливно-витяжних установок Swegon.