Systemair припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Компанія, що представляє на ринку України припливно-витяжні установки Systemair, заснована в 1974 році, в Швеції. Свою діяльність компанія починала, як виробник вентиляторів і систем вентиляції. На сьогоднішній день компанія Systemair поставляє своє обладнання в більш, ніж 45 країн світу, серед яких країни Європи, Азії, Близького Сходу, Америки і Австралії.

Припливно-витяжні установки Systemair в Україні і в Харкові зокрема застосовуються для систем вентиляції в таких будівлях, як торгові і розважальні центри, офісні та спортивні підприємства, багатоповерхові будинки та ресторанні комплекси.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Systemair.

Основною технічною особливістю припливно-витяжних установок systemair є їх компактність і можливість установки, як в масштабних будівлях, так і в невеликих квартирах і будинках. Припливно-витяжні установки Systemair, зокрема установки серій VX і VR - компактні агрегати з рекуперацією тепла, дозволяють якісно і збалансовано здійснювати кондиціонування офісів, квартир і невеликих виробничих приміщень.

Компактність корпусу припливно-витяжних установок VX і VR і комплектація системою управління мають такі особливості моделей:

- припливно-витяжні установки Systemair VX мають пластинчастим рекуператором, а Systemair VR - роторним. Типорозміри установок дозволяють виробляти монтаж, як горизонтально, так і вертикально. Є так само підстельовий варіант - VR 250 ECH / B і монтаж всередину підвісної стелі - VR 300 TK / B. Деякі моделі (VR 250 ECH / B, VR 400 DCV / B і VR 300 TK / B) укомплектовані парасолькою для кухні. Існують пропозиції щодо наявності в модельному ряді припливно-витяжних установок Systemair річного блоку - VX 250 TV / P, VX 400/700 EV і VX 400/700 E. Сам рекуператор на літній період, коли в рекуперації немає необхідності, може бути замінений річним блоком .

У комплектах припливно-витяжних установок Systemair є вбудована система автоматики. У настінних моделях на передній панелі є пульт управління. Для установок в неопалюваних приміщеннях пульт замовити можна окремо. Управління декількох установок може здійснюватися одним пультом.

Переваги системи приточно-витяжних установок Systemair.

У списку переваг припливно-витяжних установок Systemair перше місце займає простота монтажу. Мала висота корпусу і компактність дозволяють монтувати зручно і доступно. Можливий монтаж в неопалюваних приміщеннях, а так само для більш зручного обслуговування є з обох сторін інспекційні панелі.

На другому місці переваг припливно-витяжних установок Systemair енергетична ефективність, яка полягає у використанні високоенергетичних двигунів, що дозволяють отримувати 50% економії. Низьке споживання енергії для роботи вентилятора, так само, дозволяють економити кошти, підтримуючи нормальний збалансований витрата повітря. Принцип рекуперації повітря, що використовується в моделях припливно-витяжних установок Systemair VR і VX, дозволяє максимально знизити витрату енергії для нагріву. Відповідно, знижується потужність електричне системи, а ККД роторного вентилятора підняти до 85%.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Systemair.

Як і більшість пристроїв припливно-витяжної вентиляції, установки Systemair використовують принцип рекуперації, обробляючи неякісний повітря в якісний, фільтруючи його і подаючи усередину приміщення охолоджений і очищений.

Припливно-витяжні установки Systemair з рекуперацією - найбільш ефективний спосіб створення комфортного повітрообміну в будівлях будь-якого типу. Принцип роботи припливно-витяжних установок Systemair - висока ефективність роботи, виходячи з рециркуляції повітря, тобто, процес переробки енергії з повітря, що видаляється для нагріву або охолодження припливного повітря.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Systemair.

Підходячи до питання про проектування, монтажу та обслуговування приточно-витяжних установок Systemair в Харкові, хочеться сказати про тмо, що компанія «Євроклімат-Сервіс» спеціалізується на подібних роботах з 2007 року, гарантуючи своїм замовникам, як постачання високоякісного обладнання від виробника, так і виконання всіх робіт на високому професійному рівні.

Ми швидко і якісно підберемо найбільш оптимальний варіант обладнання для потреб споживача, спроектуємо максимально економічну систему, і проведемо своєчасні і якісні роботи на всіх стадіях, від проекту до монтажу, від запуску до тестування, від обслуговування до ремонту.