Vents припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Виробник припливно-витяжних установок Вентс - українська компанія, що спеціалізується на виробництві і реалізації різного вентиляційного устаткування, серед якого припливні агрегати, побутові, промислові та кнальние вентилятори, а так же, приточно-витяжні установки. Кліматичне обладнання Вентс проводиться під декількома ТМ: Пластивент, Домовент, Алювент, Airс, X-VENT або AirVENTS.

Виробнича база Vents знаходиться в Європі, займає площу понад 60 000 м, успішно працюючи з кінця 90-х років. Сьогодні припливно-витяжні установки Вентс та вентиляційне обладнання Vents зуміли завоювати авторитет і довіру клієнтів з США, Австралії та Євразії.

Компанія, виробник і постачальник в Харків припливно-витяжних установок Вентс, пропонує більше 10 тисяч товарів спеціалізуються на задоволенні потреб клієнтів по всьому світу. Стратегія компанії Вентс - інновації. І саме інноваційних підхід до створення припливно-втяжні установок Вент, дозволяє компанії активно конкурувати зі світовими брендами.

Технічні особливості припливно-витяжних установок Вентс.

На даний момент компанія Вентс пропонує на українському ринку кілька варіантів припливно-витяжних установок Vents в рекуперацією тепла: підвісні, настінні і підлогові.

 

Підвісні приточно-витяжні установки Вентс виконуються з звуко- і теплоізоляційних матеріалів:

Продуктивність припливно-витяжних установок Вентс від 106 м3 / год (Вуе / ВУТ 100 П міні) до 410 м3 / год (ВУТ ПБ ЄС нова серія) і ефективність рекуперації від 70% до 94%.

Настінні припливно-витяжні установки Вентс з рекуперацією тепла в звуко- і теплоізоляційний корпусі:

- серія ВЕНТС ВУТ ЕВ міні ЄС - продуктивність до 270 м3 / год, ефективність 95%;

- серія ВУТ ЕВК міні ЄС - продуктивність 270 м3 / год, ефективність - 95%;

- серія ВЕНТС ВУТ 300 Е2В ЄС - продуктивність 300 м3 / год, ефективність рекуперації - 95%;

- серія ВУТ 350 ЕУ ЄС - продуктивність 331 м3 / год, ефективність - до 98%;

- нова серія ВЕНТС ВУТ В / ВБ ЄС - продуктивність 700 м3 / год, ефективність - 98%.

Покриття для приточно-витяжні установки Вентс з рекуперацією тепла:

Виробляються так само в декількох серіях, оснащені корпусом з звуко- і теплоізоляційного матеріалу і мають, в залежності від модифікації продуктивність від 300 м3 / год (ВУТ міні, ВУТ міні ЄС, Комфі) до 940 м3 / год (В УТ Г ЄС ЕКО, ВЕНТС ВУТ ЕГ ЄС ЕКО), до 2200 м3 / ч (ВУТ Г, ВУТ ЕГ і ВУТ ВГ) і ефективністю до 98%.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Вентс.

Забруднене тепле повітря з приміщення по воздуховодам вводиться в установку, де фільтрується і далі направляється через рекуператор за допомогою витяжного вентилятора на вулицю. Холодний чисте повітря з вулиці надходить в припливне фільтр по воздуховодам, фільтрується і, проходячи через рекуператор, за допомогою припливного вентилятора подається всередину приміщення. У самому рекуператорі відбувається обмін енергії видаляється забрудненого повітря і подається чистого холодного. Процес рекуперації тепла дозволяє мінімізувати втрати енергії тепла і скоротити витрати на експлуатацію в зимову пору року.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок Вентс.

З огляду на певні вимоги і норми для проектування та монтажу систем приточно-витяжних установок Вентс, зокрема, обов'язкове забезпечення доступу до всіх агрегатів і складових установки для подальшого доступу з метою здійснення тестування і ремонту, компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує скористатися своїми послугами з проектування , монтажу, запуску та обслуговування приточно-витяжних установок Вент в Харкові. Наш досвід і професіоналізм команди дозволяє створювати високоефективні припливно-витяжні системи в Харкові і інших містах України. Проектанти, монтажники та ремонтники компанії «Євроклімат-Сервіс» допоможуть створити ідеальний клімат для ідеального відпочинку і праці.