Веза припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Компанія Веза, російський виробник кліматичної техніки, сьогодні представляє на українському ринку і в Харкові зокрема припливно-витяжні установки Веза. Створене в 1995 році науково-виробниче підприємство Веза, спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації високотехнологічного кліматичного обладнання.

На даний момент обладнання Веза - це понад 300 типорозмірів, що діляться на такі групи:

- нова - импортозамещающее обладнання: кондиціонери компактні і центральні, холодообменнікі і конденсатори, опалювальні агрегати і теплові завіси;

- протипожежна - мережеве та вентиляційне обладнання: осьові, димовидаляючі і дахові вентилятори, протипожежні клапани універсального типу (вогнестійкість до 120 хвилин при температурі до 600 ° С.

- традиційна - звичайні вентилятори, дахові вентилятори, клапани повітрозабірні та інше опалювальне та вентиляційне обладнання.

Технічні особливості припливно-витяжних установок ВЕЗА.

Припливно-витяжні установки Веза - це об'єктивне співвідношення ціни і якості, особливо за умови можливості індивідуального підбору агрегатів системи в залежності від потреб приміщення або будівлі, в якому будуть експлуатуватися припливно-витяжні установки Веза.

Найбільш відомі і затребувані на ринку України і Харкова такі припливно-витяжні установки Веза, як, серія установок АКВАРІС і Aerosmart.

Переваги системи приточно-витяжних установок ВЕЗА.

У число переваг припливно-витяжних установок Веза Aerosmart, неомненно, сам виробник вносить:

- надійну структуру основного кондиції Онера;

- найвища рекуперація енергії;

- автоматизована система управління;

- малогабаритність конструкції;

- поліпшене напрямок повітря.

Завдяки блокової конструкції припливно-витяжні установки Веза Aerosmart прості в монтажі. Компактність і зручність в монтажі - запорука комфорту в експлуатації та сервісі. Додатковою перевагою є економічність, що досягається за рахунок економії електроенергії. Регенерація тепла, завдяки ЄС-технології, виробляє оптимальну коригування та раціональність використання енергії.

Принцип роботи припливно-витяжних установок ВЕЗА.

Принцип роботи припливно-витяжних установок Акваріс створений спеціально для вентиляції і осушення повітря в басейнах, зокрема, в закритих приміщеннях з великою площею і підвищеною вологістю.

Припливно-витяжна установка Веза Акваріс, це установка з рециркуляцією повітря, вироблена в десяти типорозмірах і дозволяє утилізувати тепло через пластинчастий утилізатор.

Припливно-витяжна установка Веза Aerostart, спеціально створена система, для центрального кондиціонування, що забезпечує активну рекуперацію повітря, грунтуючись на пластинчасті термоутілізатори. Монтаж припливно-витяжних установок Веза Aerostart можливий як на житлових, так і на промислових будівлях. Крім однієї з найважливіших функцій - економії електроенергії, дане обладнання здатне виробляти додатковий ряд обробки повітря. Припливно-витяжні установки Веза Aerostart - це:

- надійна теплова та звукова захист корпусу аграгата;

- застосування вентиляторів трьохшвидкісного типу;

- маленькі габарити обладнання;

- алюмінієві пластіноподобние утилізатори тепла;

- фільтри класу G4, що забезпечують максимальну ефективність очищення.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок ВЕЗА.

При виборі для створення системи кондиціонування і осушення повітря в басейні обладнання на основі припливно-витяжних установок Веза, варто враховувати необхідність професійного підходу до формування складових елементів системи і правильності монтажу.

Саме тому фахівці компанії «Євроклімат-Сервіс» пропонують скористатися своїми послугами в цьому секторі робіт, тим більше, з огляду на той факт, що досвід, напрацьований нами з 2007 року, коли компанія тільки починала свою діяльність в секторі проектування, монтажу та обслуговування систем кондиціонування в Харкові, дозволяє нам впевнено говорити про те, що ми знаємо, як створити комфортний клімат і вміємо це робити швидко, надійно, якісно і з гарантією.