VTS припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Компанія, що представляє на ринку Харкова і України припливно-витяжні установки VTS, заснована в Польщі в 1989 році, буквально за кілька років розширилася до 15 представництв і чотирьох заводів по всьому світу. Сьогодні Польська компанія не тільки виробник і постачальник високоякісного обладнання для вентиляції в країнах колишнього СРСР, а й в країнах Європи.

Метою компанії було і залишається відповідність високим стандартам якості і міжнародним вимогам. Все обладнання VTS проводиться із застосуванням комплектуючих матеріалів тільки відомих і надійних брендів, серед яких: Ziehl-Abegg, Isover, LG, Johnson Controls і Siemens.

Технічні особливості припливно-витяжних установок VTS.

Головна особливість обладнання VTS - це швидка установка при відсутності додаткових витрат при монтажі. Важливою особливістю припливно-витяжних установок VTS є широкий спектр типорозмірів і можливість установки і ефективного функціонування в різних кліматичних умовах.

Модифікації припливно-витяжних установок VTS.

Припливно-витяжні установки VTS в Харкові можуть бути представлені різними серіями, в числі яких: Ventus N-Type, Ventus VS 10-15 і Ventus VS 21-650. Продуктивність даних припливно-витяжних установок від 2200 до 100 000 кубометрів чистого повітря. Відрізнятися серії прітоино0витяжних установок Ventus можуть за типом монтажу. Розраховані припливно-витяжні установки Ventus на роботу при температурі від -40 ° C до + 50 ° C.

Припливно-витяжні установки VTS VS 21-650 можуть бути встановлені, як вуличним, так і внутрішнім способом. Використовуючи вуличний тип рекомендується установка на даху будівлі.

Області застосування припливно-витяжних установок VTS в Харкові, в Україні і в інших країнах досить широкі, це і вентиляція, кондиціонування та опалення повітря в ресторанах і барах, в торгових і розважальних центрах, в житлових і офісних будівлях.

Переваги системи приточно-витяжних установок VTS.

Найважливіша перевага припливно-витяжних установок VTS - це ідеальне співвідношення ціни і якості, при яких, продуктивність і надійність відповідає світовим брендам, а ціна максимально наближена до споживача в Україні.

Принцип роботи припливно-витяжних установок VTS.

Припливно-витяжні установки представляють собою бескаркасную конструкцію, вміщену в корпус і має в складі різні елементи:

- клапани повітря;

- фільтри змішання;

- камери змішування;

- водяні і електричні нагрівачі;

- водяні або фреонові охолоджувачі;

- вентилятори різного типу, оснащені Шумоглушники або без них;

- перехресно-точні і роторні рекуператори.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок VTS.

Компанія «Євроклімат-Сервіс» пропонує свої послуги на ринку Харкова та інших міст України з проектування, монтажу та обслуговування сучасних кліматичних систем, зокрема припливно-витяжних установок VTS.

Наші фахівці, серед яких досвідчені монтажники і професійні проектанти, надійні майстри своєї справи, в терміни, чітко встановлені в договорі виконають повний спектр робіт і запустять найсучаснішу, надійну і економну систему кондиціонування, забезпечивши замовника якістю, надійністю, довговічністю і своєчасним обслуговуванням всього обладнання системи на основі припливно-витяжних установок VTS.