Youk припливно-витяжні установки в Україні, підбір, поставка, монтаж

Компанія, що представляє на нашому ринку припливно-витяжні установки York, була заснована в 1874 році в США. Сьогодні компанія York - найбільший в світі виробник устаткування для кондиціонування та холодильного обладнання. За останній час концерн York об'єднав в свій склад таких виробників, як, Sabroe, Gram, Frick і Stal.

Сьогодні York - це промислове обладнання, що забезпечує в холодильному секторі охолодження до -50 º С, опалювальну ефективність нагріву води до 80ºС. Кондиціонери York прецизійного типу здатні підтримувати температуру і вологість в будівлях в максимально точними параметрами, а припливно-витяжні установки York здатні подавати точне необхідну кількість очищеного свіжого повітря.

Масштаб виробничих потужностей компанії York зростає з кожним роком, виробляючи сьогодні системи для морських судів, а так же, автоматики і обладнання для вироблення штучного снігу.

Технічні особливості припливно-витяжних установок York.

Головні особливості припливно-витяжних установок York, як і всього іншого спектру продукції, що випускається під брендом York, унікальність і надійність. Так само, варто вказати такі особливості, як, великі функціональні можливості, висока потужність і компактність.

Переваги системи приточно-витяжних установок York.

Основною перевагою припливно-витяжних установок York можна з упевненістю назвати забезпечення сервісного обслуговування від самого виробника, завдяки тому, що саме сервісного обслуговування компанія приділяє особливу увагу. У кожній країні, де реалізується та встановлюється обладнання York, в тому числі і припливно-витяжні установки York, є створена компанією сервісна служба, що володіє всім необхідним обладнанням та величезним складом запасних частин для агрегатів.

Важливою перевагою компанії можна назвати і поточний стан на ринку систем і кондиціонування, оснащених обладнанням York, що становить на даний момент більше 1000 особливо великих об'єктів.

Принцип роботи припливно-витяжних установок York.

Припливно-витяжна вентиляція, зокрема, приточно-витяжні установки York, як у великих і масштабних промислових будівлях, так і в квартирах, в тому числі і з системою підігріву і рекуперації повітря, на даний момент визнана найбільш досконалим вирішенням питання вентиляції.

Незважаючи на високу вартість самого обладнання, приточно-витяжні установки York досить швидко окупаються, і все це за рахунок істотної економії енергії на обігріві приміщення. Набагато більш високо і ефективно економить кошти автоматичний блок контролю, що складається з термостатичних датчиків, таймерів і системи оповіщення при перевантаженнях або забрудненні фільтрів.

Проектування, монтаж і обслуговування приточно-витяжних установок York.

Величезний досвід роботи в секторі проектування і монтажу сучасних систем кондиціонування, в тому числі систем на основі припливно-витяжних установок York в Харкові, дозволяє сьогодні фахівцям компанії «Євроклімат-Сервіс» з упевненістю говорити про те, що ми є лідируючою компанією в регіоні, яка виконує повний спектр робіт в цьому секторі. Проект, установка, тестування, запуск, сервісне обслуговування і ремонт, виконувані на найвищому рівні якості говорять сьогодні не рекламний слоганами і текстами статей, а реально діючими об'єктами нерухомості, в яких фахівці «Євроклімат-Сервіс» створили унікальні кліматичні системи з ідеальними параметрами.