Carrier руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери – це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

  1. Робота тільки на охолодження.

  2. Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

  3. Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

Руфтопи Carrier.

Руфтопи Carrier представлені на українському ринку кліматичного обладнання представлені компанією, що бере свою історію ще в 1915 році, коли молодий винахідник Вілліс Керріер заснував свою компанію. Саме ця людина буквально за 13 років до підставі власної компанії винайшов агрегат, який зміг контролювати температуру і вологість повітря в приміщенні.

Сьогодні кондиціонери і руфтопи Carrier – це свідчення надійність, гарантія якості та енергоефективності системи кондиціонування. Умовно весь модельний ряд Carrier можна розділити на п'ять типорозмірів. Охолодження 1,8 кВт до 116 кВт. Все руфтопи побудовані за однією схемою і і схожою концепції. Відмінності лише в геометричних розмірах, кількості вентиляторів конденсатора і компресорів. Теплові насоси руфтопів Carrier можуть бути виконані, як з внутрішньої, так і з зовнішньої установкою. Серед найбільш популярних серій руфтопів Carrier сьогодні: 50AZ, 50GZ, 50TZ и 50KQE.

Проектування і монтаж руфтопів Carrier в Україні.

Історія успіху будь-якої виробничої компанії – це історія зростання популярності її продукції. Історія успіху компанії, що надає послуги, це довга і гарна пам'ять про їх виконання. Завдяки тому, що системи кондиціонування і вентиляції в Україні, які були спроектовані, встановлені, запущені і згодом отримували сервісне обслуговування від компанії «Euroclimat-Service», ефективно і надійно працюють протягом декількох років, наша компанія може з упевненістю говорити про те, що наш успіх не за горами.Десятки промислових будівель і торгових центрів, автомобільні сервіси та салони, спортивні клуби та криті басейни, забезпечені сучасною системою кондиціонування і вентиляції від професіоналів «Euroclimat-Service», сьогодні успішно функціонують, забезпечуючи комфортні умови роботи і відпочинку харків'янам та гостям нашого міста. Руфтопи Carrier, що застосовуються нашими фахівцями у відповідних приміщеннях, нарівні з іншими руфтопів світових брендів, якісно і надійно забезпечують оптимальні умови в приміщеннях. І цей факт ще раз говорить про те, що проектування і монтаж руфтопів Carrier в Україні, як і іншого високотехнологічного сучасного обладнання, виконане фахівцями«Euroclimat-Service», гарантує успіх, як замовнику, так і виконавцю робіт.