Daikin руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

Руфтопи Daikin

Виробник руфтопів Daikin - японська корпорація, давно визнаний лідер серед виробників кондиційного і опалювального обладнання. Заснована в 1973 році, сьогодні компанія Daikin беззаперечний лідер обладнання для кондиціювання преміум класу.

Високою продуктивністю руфтопи Daikin зобов'язані високоефективним і надійним компресорів спірального типу і повним заправленням агрегатів холодоагентом. Система кондиціонування, яка використовує руфтопи Daikin, не вимагає виконання робіт по установці холодильного контуру, а плоский верх руфтопів Daikin допомагає розміщувати блоки максимально ефективно навіть у контейнерах або складських приміщеннях.

Продуктивність руфтопів Daikin від 8 до 140 кВт. Витрата повітря дахових кондиціонерів Daikin 1500-25000 м³ / год. Моноблочні системи забезпечує простоту в монтажі та експлуатації. Руфтопи Daikin є обладнанням промислового типу. Найбільш широко застосовуються в спортивних будівлях, офісних і торгових центрах. Ефективні руфтопи Daikin в будівлях з низькою поверховістю і великими площами приміщень.

Проектування, продаж і монтаж руфтопів Daikin в Україні.

На даний момент компанією «Euroclimat-Service» в Україні виконані десятки проектів по створенню систем кондиціонування і опалення на основі руфтопів Daikin. Маючи величезний досвід в секторі послуг з проектування і монтажу сучасних опалювальних і кондиційних систем, фахівці «Euroclimat-Service» підбирають найбільш оптимальне обладнання під всі технічні та економічні вимоги будівлі. Руфтопи Daikin - високоякісне і надійне обладнання і професійний підхід до їх проектування та монтажу співробітниками «Euroclimat-Service» дозволяє створювати ідеальну систему для ідеальної експлуатації.