Ferroli руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

руфтопи Ferroli

Постачальник на український ринок дахових кондиціонерів (руфтопів) Ferroli - італійський виробник Ferroli S.p.A. Сьогодні Ferroli пропонує широкий вибір прогресивного кліматичного обладнання (фанкойли, центральні кондиціонери, чиллери, дахові кондиціонери, теплові насоси тощо) конкурентного високої якості.

Руфтопи Ferroli можуть бути оснащені різними допоміжним обладнанням, можуть мати різні конфігурації, щоб використовувати пристосування до будь-яких вимог установки. Основні опції руфтопів Ferroli: нагрів, природне охолодження, вентилятори з різною продуктивністю, захисна решітка конденсатора, ПДУ (пульт дистанційного керування), таймер, комплект манометрів, глушник подачі повітря, датчик забруднення фільтра, теплорегулюючі фільтри для опалення та охолодження.
Найбільшу свою продуктивність руфтопи Ferroli забезпечують при застосуванні в таких приміщеннях, як, промислові та виробничі підприємства, кінотеатри, супермаркети і офісні будівлі.

Проектування і монтаж руфтопів Ferroli в Україні.

У найкоротші терміни і за найвигіднішими цінами фахівці компанії «Euroclimat-Service» готові виконати найповніший спектр робіт, від проектування і монтажу, до запуску і сервісного обслуговування сучасних систем опалення та кондиціонування, використовують руфтопи Ferroli. За роки існування компанії нашими фахівцями були спроектовані десятки сучасних систем кондиціонування і опалення, в тому числі і систем на основі руфтопів Ferroli. Досвід інженерів і майстрів, які працюють в нашій компанії, дозволяє нам створювати унікальні системи опалення та кондиціонування на основі найсучасніших агрегатів, в тому числі і виконувати проектування і монтаж руфтопів Ferroli в торгових центрах, спортивних залах, ресторанах і промислових будівлях.