Lennox руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

Руфтопи Lennox.

Виробник руфтопів Lennox - це компанія - один з провідних виробників обладнання для вентиляції та кондиціонування, що поставляє своє обладнання в десятки країн світу. Всі виробничі комплекси компанії мають сертифікат ISO 9001. Вся продукція компанії Lennox працює на екологічно безпечних хладагентах (R407C, R410A).

Руфтопи Lennox призначені для вентиляції, забезпечуючи необхідну температуру повітря, як у величезних приміщеннях, так і в невеликих кімнатах. Виходячи з конструкції будівлі вони можуть бути встановлені на даху або ж на землі на каркасних рамах.

Ідеальними місцями застосування руфтопів Lennox в Харкові є кінотеатри, ресторани, розважальні центри та спортивні споруди.

Переваги руфтопів Lennox.

Основними перевагами руфтопів Lennox прийнято вважати:

- функціональність - (забезпечення кондиціонування і вентиляції одним кришним кондиціонером);

- естетичність - відсутність внутрішніх блоків і установка на даху дозволяють зберегти вид приміщень;

- надійність і простота - виробник гарантує високу надійність в експлуатації і простоту в монтажі.

- низький рівень шуму.

Проектування і монтаж руфтопів Lennox в Харкові.

На сьогоднішній день фахівцями компанії «Euroclimat-Service» спроектовані і успішно запущені десятки об'єктів, в яких були встановлені руфтопи Lennox. Поточний стан функціонуючих систем показує високі дані про якість, надійності та економічної доцільності іспользовапнія в Харкові руфтопів Lennox в таких будівлях, як торгові, офісні, розважальні та спортивні.

Якщо перед Вами стоїть завдання - створити економічну і функціональну систему вентиляції і кондиціонування, довірте проектування і монтаж руфтопів Lennox в Харкові нам. Ми знаємо, як, використовуючи найсучасніші технічні рішення створити найефективніші системи.