McQuay руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

 

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

руфтопи McQuay

Міжнародна корпорація, що представляє на нашому ринку дахові кондиціонери (руфтопи) McQuay, McQuay International - власник 14 заводів на шести континентах. Виробничі площі McQuay International понад 2 200 000 м², штат понад 5 000 осіб. Заводи McQuay International розташовуються в США, Мексиці, Італії, Великобританії, і в Китаї.

У 2006 році після злиття японської корпорації Daikin Industries Ltd і OYL Industries, компанія зайняла 2-е місце в світі за обсягом виробництва кліматичного обладнання. Навіть після об'єднання з Daikin, McQuay International продовжують активно розвивати типоряд кліматичного обладнання під власним брендом McQuay.

Руфтопи McQuay можуть бути оснащені, як газовим, так і електричним нагрівачем повітря. Продуктивність руфтопів McQuay може досягати по холоду - 101,11 кВт, по теплу - 102,29 кВт. Маючи низький рівень шуму і високі показники ефективності, руфтопи McQuay можуть забезпечувати тепло, холод і вентиляцію.

Проектування і монтаж руфтопів McQuay в Україні.

З огляду на сталий розвиток сучасних систем кондиціонування і вентиляції, застосування в них такого обладнання, як, руфтопи McQuay, вимагає високопрофесійного підходу. Використовуючи тільки якісне обладнання відомих виробників і багаторічний досвід співробітників компанії «Euroclimat-Service», професіонали нашої команди в кожному новому сезоні проектують, встановлюють і обслуговують десятки систем, що забезпечують комфортне і економічно вигідне забезпечення приміщень оптимальними умовами повітря. Ми знаємо, як створити комфорт, і яке обладнання здатне його забезпечити найбільш якісно і вигідно. Руфтопи McQuay - визнане обладнання для кондиціонування, опалення та охолодження повітря у всьому світі. Сьогодні, професійне проектування руфтопів McQuay здатні виконати лише лічені компанії, і «Euroclimat-Service» одна з них.