Ruud руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

Руфтопи Ruud.

Виробник руфтопів торгової марки RUUD американський завод, що спеціалізується на виготовленні різного кліматичного обладнання, серед якого водонагрівачі, кондиціонери, газові печі, компресорно-конденсаторні блоки і нагрівачі для басейнів і СПА.

Одна з найважливіших функцій руфтопів Ruud - додаткова опція концентричного дифузора, що дає ряд переваг, серед яких відсутність в приміщенні повітропроводів і функція зволоження повітря. Концентричний дифузор має електростатичним фільтром, секцією водяного калорифера і теновим блоком електропідігріву. Дана конструкція дифузорів до руфтопів Ruud дозволяє забезпечити подачу повітря в оптимальному режимі навіть при висоті будівлі до 14 метрів.

Ще одна перевага руфтопів Ruud - економайзер, який є системою регульованих заслінок. Регульовані заслінки руфтопів Ruud дозують свіже повітря від 0 до 100%, що економить електроенергію, за рахунок використання повітря зовні для обігріву або охолодження, при цьому, не використовуючи компресори або нагрівачі.

Економайзер може бути двох видів: одноентальпійние і двухентальпійние. Вони допомагають контролювати роботу руфтопів в залежності від вологості, тепмература, насиченості вуглекислим газом приміщення і вулиці одночасно. Контроль за системою, що використовує руфтопи Ruud здійснюється за допомогою комп'ютера.

Проектування і монтаж руфтопів Ruud в Україні.

Коли виникає завдання по створенню комфортної та функціональної системи кондиціонування, компанія «Euroclimat-Service» готова розв'язати цю проблему в найкоротші терміни і за найбільш вигідною ціною в регіоні. Наші досвід і практика дозволяють проектувати і запускати найпотужніші системи кондиціонування в самих різних будівлях і приміщеннях, використовуючи тільки якісні агрегати світових брендів. Проектування і монтаж руфтопів Ruud виконано фахівцями «Euroclimat-Service» вже в десятках торгових приміщень і розважальних центрів. Їх успішна і економічна експлуатація красномовно доводить ефективність руфтопів Ruud і професіоналізм співробітників «Euroclimat-Service».