York руфтопи в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Що таке руфтопи (Rooftop)?

Руфтопи або дахові кондиціонери - це моноблочні холодильні машини, що встановлюються на дахах. Серед основних областей застосування руфтопів знаходяться кафе, бари, ресторани, торгові центри, стадіони, офісні будівлі і криті басейни.

Пристрій руфтопів.

Конструкція руфтопів схожа з конструкцією віконних кондиціонерів, тільки з тією різницею, що крім стандартних складових: випарника, конденсатора, компресора і вентилятора, в них можуть бути присутніми камера змішувача і водяний або електронний калорифер, що забезпечують процес змішування зовнішнього і реціркулярного повітря і підігрів повітря взимку.

Переваги руфтопів.

Основна перевага руфтопів - поставка всього комплексу обладнання для системи одним виробником. Отже, відсутність таких проблем, як невідповідність деталей системи.

Типи руфтопів.

Руфтопи поділяють на три групи в залежності від принципу роботи:

Робота тільки на охолодження.

Робота, як на охолодження, так і на обігрів.

Робота з вбудованою пальником на газу.

Принцип роботи руфтопів.

З вулиці через забірну решітку в систему потрапляє повітря, який змішується з повітрям з приміщення, який втягується в кондиціонер. За допомогою заслінок регулюється співвідношення обробленого і свіжого повітря. Після змішування повітря проходить до теплообмінника (випарника або конденсатору), де проводиться охолодження або нагрів. Нагріватися повітря може за допомогою електричного або водяного вбудованого нагрівача. У разі газового руфтопів, нагрівання повітря здійснює пальник. Досягнувши необхідної температури, повітря спрямовується до розподільних повітропроводів. Спеціальний вентилятор охолоджує конденсатор, який забирає вуличне повітря, а після викидає його в атмосферу.

Забезпечення підігріву компресора і регулювання частоти обертання вентилятора забезпечує низькотемпературний комплект, що є ефективним рішенням при експлуатації руфтопів в зимовий період. Контроль роботи комп'ютером забезпечують пульти. Якщо використовується невелика потужність, то камера змішувача і заслінки можуть бути відсутні.

Можливості руфтопів:

Руфтопи, в залежності від виробника і категорії, можуть досягати продуктивності від 8 до 140 кВт, відповідно теплопроизводительности, витрата повітря може бути від 1500 до 25000м³ / год.

Простота в монтажі забезпечується моноблочні і компактністю. Низькі шумові показники, економічність і надійність - головні аргументи на користь вибору руфтопів серед інших відоб кондиционерного обладнання. А єдина система автоматики дає можливість автоматичного вибору необхідних параметрів роботи.

Руфтопи york.

Дахові кондиціонери або руфтопи York по праву вважаються оптимальним обладнанням для систем кондиціонування та опалення. Руфтопи York з газовим нагріванням відрізняються малою інертністю і відсутністю проміжного теплоносія. Так само, газові руфтопи York дають більш ввсокій ККД.

Дахові системи York - моноблочні системи газового нагріву, призначені для монтажу на даху або в техприміщення. Можуть бути укомплектовані електронагрівачами. В обов'язковому порядку всі руфтопи York тестуються виробником на технічну справність і цілісність блоків і вузлів.

Руфтопи York мають хладопроізводітельность від 10 до 460 кВт, так само, можуть бути доповнені різними аксесуарами і опціями, здатними відповідати всім вимогам замовника. Дахові кондиціонери York (руфтопи) відрізняються низькою вартістю робіт, високою енергоефективністю, гнучкістю системи обігріву, здатністю бути оснащеними газовим або електричним нагрівачем.

Руфтопи York Predator

Моноблочні агрегатовані руфтопи York з газовим нагріванням Predator DM 090/120/150 - це системи кондиціонування автономного типу. Монтаж руфтопів York проводиться на плоскому даху. Система складається з компресорно-конденсаторного блоку, теплообмінник,, канального випарника і вентилятора. Найбільш оптимальним використанням руфтопів York є будівлі автосалонів, кінотеатрів, спортивних комплексів і офісних будівель.

Особливості руфтопів York.

1. Можливий монтаж на металеву раму.

2. Варіант бічного або нижнього підключення воздуховода.

3. Компактність і надійність обладнання.

4. Широкий вибір додаткових аксесуарів і опцій.

5. Наявність моделей, що працюють тільки на охолодження, оснащення тепловим насосом, газовим нагріванням (від центрального опалення), оснащення електричним нагріванням, від заводу-виготовлювача.

Руфтоп York Predator має:

- продуктивність на обігрів - до 59 кВт
- холодопродуктивність - до 42 кВт
- продуктивністю по повітрю - до 8500 м3 \ год

Руфтопи York Sunline

Крім монтажу на покрівлі, руфтопи York Sunline в окремих случаяхмогут бути встановлені на грунті. Сфера використання руфтопів York Sunline -і це спортивні комплекси, розважальні центри, автосалони, кінотеатри і торгові зали.

Особливості руфтопів York Sunline.

1. Можливість трансформації моноблочних систем.

2. Монтаж на спеціальній рамі, плиті-основі або на опорних балках.

3. Стійкість в середовищі «сольового спрея» завдяки спеціальному порошковому покриттю протягом 750 годин.

4. Бічний або нижнє кріплення повітропроводів.

5. Контролери Simplicity.

6. Наявність теплообмінників з алюмінієвими ребрами і мідними трубками.

7. Простота в сервісному обслуговуванні.

Руфтоп York Sunline має:

- продуктивність по теплу - до 82 кВт
- продуктивність на холод - до 99 кВт
- продуктивність по повітрю - до 17 000 м3 \ год

Проектування і монтаж дахових кондиціонерів (руфтопів York) в Україні.

З огляду на економічні показники систем на основі руфтопів York, можна з упевненістю говорити про їхню популярність і затребуваність. Проектування і монтаж руфтопів York в Харкові - завдання для професіоналів, якими є фахівці компанії «Euroclimat-Service», що спроектували, які встановили та запустили далеко не одну систему кондиціонування та опалення на основі руфтопів York. Ми знаємо, як важливо створити функціональну і економічно вигідну систему опалення та кондиціонування, тому завжди пропонуємо нашим клієнтам найоптимальніші варіанти.