Aerotek чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Де застосовується система чиллер фанкойл Aerotek

Чиллери Aerotek - це агрегати великий, середній і малої продуктивності, які мають ряд серій, що призначаються для кондиціонування повітря в таких будинках, як: бізнес-центри, адміністративні, промислові та виробничі будівлі, розважальні центри, торгові та офісні будівлі, спортивні арени і зали, а так же, кінотеатри, клуби та освітні установи.

Відмінне рішення для створення інтелектуальної будівлі - система чиллер фанкойл Aerotek на увазі можливості інтегрування в систему управління будівлі. Пульт управління з жк дисплеєм і система автоматизованого управління використовують контролер, який має прогнозовану логіку.

Кожен чиллер фанкойл Aerotek має відповідність міжнародним стандартам і проходить контроль на працездатність, як компресорів, так і механічної цілісності складових систему, перевіряється робота автоматичної системи управління, герметичності, а так же, проходить випробування при частковому і повному навантаженні.

Типи чілерів Aerotek.

модульні чиллери

Модульні чиллери Aerotek з повітряним охолодженням конденсатора використовуються для при зовнішній установці. Серія модульних чиллеров Aerotek - це чотири агрегати з продуктивністю 30, 65, 130, 185 кВт. Конструкція модульного чилера дозволяє компонувати обладнання з різною продуктивністю. Різні комбінації модулів, дозволяють створити систему чиллер фанкойл Aerotek будь холодо продуктивності (до 1400 кВт). Це можуть бути системи чиллер фанкойл Aerotek для центрального кондиціонування виробничих, громадських або адміністративних і будівель. Успішно застосовуються системи чиллер фанкойл Aerotek в готелях, приватних і багатоповерхових будинках, магазинах і офісних центрах.

Чилери з повітряним охолодженням конденсатора

Чиллери Aerotek з повітряним охолодженням конденсатора з гвинтовими компресорами - це обладнання, призначене для використання при зовнішній установці. Чиллер Aerotek може бути встановлений на даху будівлі або в районі прилеглої території. Існує три базових типорозміру чиллерів Aerotek з повітряним охолодженням, продуктивністю 245, 346 і 596 кВт. Оснащені чиллери Aerotek двогвинтового компресором, кожен з яких має 4 ступені регулювання продуктивності. Так само, чиллер має ожухотрубний випарник, а теплообмінник конденсатора виготовлений з пучків безшовних мідних трубок, розташованих у шаховому порядку, з теплопередающей поверхнею, збільшеною зсередини за рахунок спіральної навивки. Осьові вентилятори конденсатора чилера Aerotek мають поліпшені аеродинамічні і акустичні характеристики, що досягаються за рахунок обтічного профілю. Кожен вентилятор оснащений захисним огородженням, а ?? автоматизоване управління системою, забезпечене мікропроцесором, забезпечує максимальну ефективність роботи і надійність агрегатів. Так само, мікропроцесорна автоматизована система забезпечує точність і стабільність підтримки температури води, яка знаходиться в гідравлічному контурі системи кондиціонування. ??

Переваги систем чиллер фанкойл Aerotek.

Низькі амортизаційні витрати.

Висока надійність. Кожен чиллер оснащений напівгерметичними гвинтовими компресорами.

3. Можливість ремонту або технічного обслуговування окремих елементів без необхідності зупинки всього агрегату.

4. Високий ресурс експлуатації гвинтових компресорів. (При якісної експлуатації до 50 000 годин або 20 років.

5. Високий коефіцієнт енергетичної ефективності. (За рахунок застосування сучасного високо ефективного холодоагенту R-134a).

6. Малогабаритні розміри. (Що дозволяє використовувати системи чиллер фанкойл Aerotek в обмежених площах).

7. Широкий діапазон регулювання продуктивності - 25-50-75-100%. (Що дозволяє скоротити запуски компресора).

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Aerotek в Харкові.

Більше 8 років фахівці компанії «Euroclimat-Service» працюють в секторі проектування, монтажу, ремонту та сервісного обслуговування сучасних систем кондиціонування і вентиляції. Співробітниками «Euroclimat-Service» спроектовано і запущено понад сотні об'єктів нерухомості, в яких встановлювалися найпродуктивніші системи кондиціонування. Сьогодні ми володіємо професіоналізмом і авторитетом, які дозволяють проектувати найскладніші системи в самих нестандартних будівлях. Системи чиллер фанкойл Aerotek в Харкові застосовуються відносно недавно, і саме фахівці «Euroclimat-Service» були першими і залишаються найкращими в секторі ринку послуг з проектування і монтажу систем чиллер фанкойл Aerotek в нашому місті та інших містах України.