Airwell чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Одна з найбільш відомих французьких компаній, ось уже майже 70 років займає лідируючі місця у виробництві обладнання для систем кондиціонування різних типів і потужностей, заснована в 1947 році французом - Полем Вале - компанія - Airwell. В основі компанії коштують лише два основних принципи: виробництво обладнання для систем кондиціонування найвищої якості і понад усе - покупець. Ці прості принципи дозволили за кілька років існування невеликому підприємству з цехом в передмісті Парижа, перерости у величезну корпорацію з виробництва високотехнологічного обладнання з цехами та офісами по всьому світу, в тому числі і трьох філій на території Європи.

Головна мета компанії - охоплення всіх сегментів ринку сучасних систем кондиціонування, в наслідок чого на сьогоднішній день компанія виробляє більше 250 моделей для таких сегментів, як:

- кондиціонування адміністративних підприємств;

- промислове кондиціонування;

- системи кондиціонування для секторів обслуговування;

- побутове кондиціювання.

Каталог обладнання для систем кондиціонування від компанії Airwell сьогодні, це:

- Інверторні кондиціонери;

- Кондиціонери з постійною продуктивністю;

- Мобільні кондиціонери;

- Моноблочні кондиціонери;

- Центральні кондиціонери;

- Руфтопи;

- Чиллери;

- Фанкойли.

Кондиціонери Airwell використовують технологію, яка дозволяє гарантувати максимальну продуктивність системи завдяки тому, що має дуже високу енергетичну ефективність, підтримуючи задану температуру 1 / 2С, при цьому маючи обладнання з низьким рівнем шуму і компактні зовнішні блоки.

Який би з типів кондиціонерів компанії Airwell не був вибраний для оптимального рішення задачі кондиціонування повітря в сучасному місті, будь то: кондиціонери Airwell настінні, касетні, канальні, напольно-стельові або кондиціонери Airwell для винних льохів, в кожному окремому випадку і у всіх випадках разом взятих - це буде високотехнологічна, надійна, енергетично ефективна і економічно вигідна система.

Промислові кондиціонери Airwell

На сьогоднішній день на українському ринку систем кондиціонування і зокрема компанією «Euroclimat-Service» активно застосовуються такі варіанти обладнанні для промислового кондиціонування будівель, як: чиллери з повітряним конденсатором, чиллери з водяним конденсатором і без нього, компресорно-конденсаторні агрегати, центральні кондиціонери, фанкойли, руфтопи, теплові насоси з водяним конденсатором, повітронагрівачі і охолоджувачі, шафи точного контролю.

З причини складності і масивності повноцінного комплекту обладнання, а так само на увазі необхідність професійного проектування та монтажу всієї системи, компанія Euroclimat-Service пропонує свої послуги в повному комплексі робіт по забезпеченню заданого об'єкта оптимальною системою кондиціонування на основі обладнання для кондиціонування Airwell.

У нас достатньо досвіду і професіоналізму, щоб спроектувати і встановити самої високотехнологічне обладнання для систем кондиціонування в будівлях різної площі та складності. Ми працюємо на ринку послуг з проектування і монтажу систем кондиціонування вже більше 8 років, щодня доводячи свій професіоналізм активним ростом партнерів, для яких ми вже спроектували і встановили десятки побутових і промислових кондиціонерів, а так само, є постійними партнерами в секторі сервісного обслуговування кондиціонерів самої різної складності.

Кожен новий проект з проектування, монтажу та сервісного обслуговування сучасних систем кондиціонування, в тому числі і систем чиллер фанкойл airwell, це не просто черговий клієнт, це наш, можна сказати, дитина, за яку ми несемо відповідальність на кожному етапі зростання, від проекту на папері до запуску системи. Ми не підключаємо обладнання і не запускаємо машини, ми створюємо комфорт і затишок для наших партнерів, піклуючись про кожного гвинтик величезної системи, створеної оберігати здоров'я людини. Нам довіряють сотні клієнтів по всій Україні, спираючись на досвід і авторитет, зароблений ретельністю, відповідальністю і прагненням створювати краще з кращого!