Blue Box чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Складні речовини виробництва, технології особливих температурних режимів, викиди в повітряні маси підвищеного тепла або навпаки, необхідність у високих температурах для переліку виробничих процесів, висуває настільки ж високі вимоги до сучасного обладнання, що забезпечує охолодження, обігрів і кондиціонування приміщень.

Легко і високоякісно з подібними завданнями справляються системи чиллер і фанк, в тому числі і сучасний, парокомпресійний холодильний агрегат системи чиллер і фанкойл blue box. У сектора, які чиллери і фанкойли blue box здатні виконати своє завдання на 100%, входять такі об'єкти, як:

- виробництво пива та харчових продуктів;

- фармацевтичні виробничі підприємства і підприємства хімічної промисловості;

- будівлі багатоповерхових торгових і розважальних комплексів, ресторанів та інших об'єктів великого скупчення людей і речовин.

Крім основної функції - охолодження або обігріву приміщення, при доповненні системи насосом, вона здатна забезпечити і водопостачання гарячої води. Робота системи, яка в залежності від вимог і можливостей, полягає в тому, що нагріта вода може бути пущена з водопроводу, а охолоджене повітря, проведених через конденсатор, охолодить приміщення, є універсальною, надійною, економічно вигідною і високотехнологічною.

Відмінності blue box в:

- холодильної потужності агрегату;

- варіаціях конструкції, як внесений конденсатор, так і моноблочний;

- принцип роботи, як фреоновому або аміачних, так і абсорбційному;

- типі охолодження - водяному або повітряному відборі тепла;

- наявності доповнень у вигляді ємностей, гідромодуль або зимових комплектів обладнання.

Основні переваги системи чиллер фанкойл blue box.

Високий рівень безпеки, система мінімізувала ймовірність отримання травм в процесі експлуатації за допомогою доробок в конструкції.

Низький рівень шумів завдяки конструкції сучасного типу.

Легкість і зручність при монтажі за рахунок гнучкості планування, можливості використовувати мінімальну кількість простору для установки самого агрегату, який може бути змонтований, як на даху, так і в невеликому технічному приміщенні.

Екологічність, за рахунок прімеменія в болів частини чиллерів екологічно нешкідливих і безпечних для оточуючих людей і природи, Хладогенти.

Економічність, за рахунок точного підбору всіх компонентів системи досягається зниження витрат.

Гнучкість - з огляду на те, що відстань між агрегатом чиллером і фанкойлами не лімітована, система може бути доповнена, розширено і модифіковано за допомогою звичайного збільшення насосної потужності.

Автоматизація дозволяє отримувати зручну експлуатацію з безпечним функціонуванням, контролем і перевірками працездатності без додаткових витрат на персонал.

Висока якість продукції, що виробляється на увазі чітких дотримань заданих температурних режимів, а так же, підвищення ККД персоналу на виробництві за рахунок відсутності перебоїв в роботі, як самого агрегату, так і виробничого обладнання, і оптимально комфортного клімату в приміщенні.

Чому варто вибрати системи чиллер і фанкойл blue box?

Робота на ринку послуг проектування і монтажу сучасного кліматичного обладнання, стабільно накладає свій відбиток на висновки і рекомендації фахівців в цій області. Виробників систем чиллер і фанк на ринку України і Харкова зокрема досить багато. Однак, далеко не всі, навіть дуже відомі бренди, здатні забезпечити дійсно якісним, довговічним і високо ефективним обладнанням.

Фахівці «Euroclimat-Service» рекомендують своїм замовникам лише кілька варіантів обладнання для систем чиллер фанкойл, і системи blue box, однозначно, знаходяться в п'ятірці лідерів даного сектора ринку. Причина цього - високоточне обладнання, на практиці, вже не одного об'єкта промисловості Харкова, яке довело, що системи чиллер фанкойл blue box - надійно, якісно, ​​довговічне, економічно і екологічно безпечно.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл blue box.

Якщо Ви - власник промислового цеху, цеху по виробництву продуктів харчування або напоїв, в тому числі пива. Якщо ви господар торгового центру або напівпромислового будівлі, професіонали Euroclimat-Service готові надати послуги найвищого класу, як по підбору і проектування сучасної системи забезпечення оптимальними температурами, так і по монтажу, сервісного і ремонтному обслуговуванню вже працюють систем. Ми знаємо, як це працює, і знаємо як зробити цю роботу ще більш вигідною і надійної для Вас.