Carrier чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

       

Пристрій холодильних машин чиллер carrier.

Основним сектором застосування чиллерів carrier є центральні системи кондиціонування. До складу холодильної машини carrier входять:

- оглядове скло;

- фільтр осушувача;

- компресор або компресори;

- водяний теплообмінник;

- повітряний теплообмінник;

- розширене пристрій.

Чиллер carrier може бути оснащений відцентровим або осьовим вентилятором, де осьової буде служити для монтажу з зовнішнього боку будівлі, а відцентровий для внутрішнього. Так само, чиллер carrier може бути обладнаний кожухотрубні або пластинчастим теплообмінником випарника. Природно, в порівнянні з більш легкими і ергономічними пластинчастими, перевага в секторі надійності експлуатації все-таки буде за кожухотрубні теплообмінниками.

Переваги та відмінності чиллерів carrier.

Перше і основне перевага чилера carrier - це ефективне охолодження масштабних будівель і приміщень. Кожен чиллер, в залежності від модифікації, може обслуговувати кілька фанкойлів, дозволяючи регулювати загальний режим температур в одному приміщенні, або ж, при необхідності, може тримати контроль над кожним фанкойлом окремо. Якщо основна вимога для системи кондиціонування - економічність - чиллери carrier вирішують цю задачу з легкістю на 100%.

Друге, важлива перевага чиллерів carrier - низький шумовий рівень, який досягається за рахунок того, що вентилятори carrier оснащені полірованими лопатями, збалансованим колесом, закріпленим на валу двигуна, що в свою чергу суттєво знижує рівень шуму.

Третє, і вельми важлива перевага чиллерів carrier, особливо в умовах тотальної боротьби за чистоту навколишнього середовища, це робота на екологічно безпечних для природи хладагентах. Цей факт дозволяє застосовувати чиллери carrier не тільки на промислових об'єктах, але і в організаціях харчової промисловості та громадського харчування.

Четверте і останнє перевага чиллерів carrier - автоматизація. Система управляється на програмному рівні автоматикою з пультом управління. Дана автоматична система не тільки керує процесами, а й контролює працездатність і справність всіх секторів обладнання, діагностуючи і здійснюючи ремонт чілерів carrier, безпосередньо, без необхідності зупиняти роботу всієї системи чиллер фанкойл carrier.

Переваги канальних фанкойлів carrier.

Фанкойли або вентиляторні доводчики carrier - це надійне, високоякісне і високотехнологічне обладнання, що дозволяє отримувати якісний результат за адекватною ціною. Області застосування фанкойлів carrier ширяться від звичайних житлових будинків, котеджів і квартир, до багаторівневих промислових будівель і розважальних центрів.

Залежно від поставлених завдань, фанкойл carrier може виконувати функції охолодження або обігріву приміщень з великою площею. Крім того, фанкойли carrier дозволяють не тільки обігрівати або охолоджувати повітря, але і забезпечують функцію вентилювання. Замість фреону фанкойли carrier використовують антифриз або воду, що надходять з чилера, що істотно відрізняє їх від звичайних спліт-систем.

Крім функції очищення та обігріву повітряних потоків приміщення, канальні фанкойли carrier здатні виконувати вентиляцію приточування типу, що є незаперечною перевагою в виробничих, офісних або торгово-розважальних будівлях.

Потужні вентилятори фанкойлів carrier поширюють повітря по всьому приміщенню, з легкістю формують повітряні потоки, забезпечуючи оптимальний заданий режим.

Компактний розмір, низький шумовий рівень і відмінна ізоляція роблять фанкойли carrier професіоналами своєї справи, що володіють найкращими характеристиками.

Переваги касетних фанкойлів carrier.

З огляду на той факт, що максимально безпечними і високоефективними касетні фанкойли carrier будуть в невеликих і середніх приміщеннях, основна їхня перевага - ціна. Так само, чимала перевага даних агрегатів ще і в здатності перерозподіляти повітряні потоки відразу в кілька напрямків. Фанкойли carrier касетного типу здатні так само підтримати стабільний рівень вологості і застрахувати власників від сухого повітря, задимлення або протягу.

Найкраще місце розміщення касетного фанкойла carrier - над підвісними стелями. При необхідності, сама система може бути змінена або модернізована додатковими аксесуарами або ж може бути повністю змінений порядок підключення теплообмінника і блоку управління. Ну і, звичайно ж, піклуючись про створення надійної і довговічною системи чиллер фанкойл carrier не розчарують ні на мить.

Монтаж і проектування систем чиллер і фанкойл carrier.

Як і будь-яка сучасна понад технологічне і високо ефективне кліматичне обладнання, системи чиллер фанкойл carrier вимагають професійного підходу до всіх етапів робіт, від проектування до монтажу. Фахівці компанії «Euroclimat-Service» забезпечать найвищий професіоналізм на кожному кроці підготовки і здійснення проекту зі створення ідеальної системи кондиціонування на основі чиллер фанкойл carrier.