Чиллери Clint в Україні, підбір, поставка і монтаж.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором чиллерів торгової марки CLINT. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом чилера по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий чиллер, запропонують кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України.

Опис бренду

Італійська компанія CLINT є частиною великого європейського промислового комплексу G.I.INDUSTRIAL HOLDING S.p.a. (Італія), і спеціалізується в області виробництва повного спектру кліматичного обладнання побутового, комерційного та промислового призначення. За 30-річну історію своєї діяльності, CLINT сформувала велику міжнародну мережу виробництва та дистрибуції.

Чиллери CLINT забезпечують найкращі технічні показники і максимальну надійність. Завдяки безперервному пошуку нових технологічних рішень, CLINT пропонує найбільш повний спектр новітніх чиллерів, які відрізняються від конкурентного ряду енергоефективністю класу А і високими показниками ESEER / IPLV. Високий клас і якості чиллерів CLINT підтверджується європейськими сертифікатами якості:

- EC
- UL
- CE
- BV
- EUROVENT
- UNI EN ISO 9001: 2008

Виробничі потужності

Чиллери CLINT розроблені за унікальними технічними та конструкційні рішення, що дозволяє використовувати обладнання відразу після монтажу, і спрощує діагностичні роботи. Вони відомі своєю експлуатаційною гнучкістю, універсальністю, вкрай низьким рівнем шуму і надійністю. Особливість чиллерів - підвищена ефективність роботи при часткових навантаженнях, що забезпечується компресором Digital Scroll.

Область застосування обладнання

Устаткування CLINT встановлюються на самих різних об'єктах і будівлях по всьому світу. Це і торгово-розважальні центри, бізнес-парки, адміністративні будівлі, а також побудови промислового і виробничого характеру. Сучасні технології і професіоналізм інженерів компанії CLINT подбали про те, щоб асортимент чілерів був затребуваний в кожній галузі і сегменті споживчого ринку.

Переваги бренду / додаткові можливості

Головні принципи роботи в компанії CLINT - це клієнтоорієнтованість, тотальне якість і висока ефективність.

Модельний ряд

Широкий асортимент продукції CLINT розроблений таким чином, може задовольнити будь-який запит і бути оптимізований для кожного сегмента на ринку. Модельний ряд представлений в таких серійних напрямках:

- серія CompactLine. Представники чиллерів цієї лінії ефективні для використання в житлових будинках, а також в будівлях комерційної галузі. Компактність і мінімальне енергоспоживання - основні переважні якості чиллерів серії CompactLine.
- серія MidyLine. Чиллери цього модельного ряду використовуються, щоб обігрівати приміщення і паралельно забезпечувати їх гарячою водою (можливість нагріву води до 60С).
- серія AquaPlus. Ці чиллери представлені з двома типами охолодження (водяним і повітряним). Їх максимальна продуктивність в охолодженні може досягати позначки 180 кВт. Ці чиллери стануть ефективним помічником у створенні мікроклімату в невеликих комерційних побудовах і виробництвах.
- серія MultiPower. Чиллери цієї серії укомплектовані багатокомпресорні технологією зі спіральними компресорами, їх використання в умовах часткових навантажень ніяк не впливає на високий рівень їх ефективності.
- серія EnergyPower. Чиллери EnergyPower працюють на повітряному охолодженні, одночасно забезпечують охолодженням, обігрівом і гарячою водою. Чиллери цієї серії - багатофункціональне обладнання, ефективність їх роботи буде максимально помітна і доречна в побудови готельно-ресторанного бізнесу, або в житлових комплексах, перші поверхи яких, найчастіше, це офісні або торгові приміщення.
- серія MaxiPower.
- серія TurboLine. Діапазоном продуктивності таких чілерів досить широкий і може досягати 4100 кВт, чиллери CLINT цього серійного ряду мають високу надійність і вкрай низьким шумовим рівнем.
- серія CentriTek. Чиллери цієї серії - відмінно підходять для виробничих і промислових будівель великих розмірів. Продуктивність таких чілерів може досягати 9000 кВт, при цьому обладнання дуже надійне і енергоефективне.

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....