Чиллери Thermocold в Україні, підбір, поставка, монтаж

Опис бренду Thermocold

Євроклімат-Сервіс - офіційний дистриб'ютор чиллерів THERMOCOLD. В наявності всі необхідні сертифікати. Область реалізації обладнання - вся Україна.

Для вас:

  • додаткові знижки;
  • розстрочка;
  • підбір, доставка, установка і ремонт;
  • гарантія на обладнання до 5-ти років; на монтаж - 3 роки.
    Рік заснування італійського бренду холодильного та кондиціонуючого обладнання THERMOCOLD - 1995. Перший виробник, який ввів в асортимент чиллер одночасного вироблення гарячої і холодної сантехнічної води.

Сьогодні виробник THERMOCOLD випускає широкий модельний ряд чілерів. Є володарем сертифікатів ISO 9001 (оновлений - Vision 2000), EVROVENT, патенту лінійок ENERGY і QUATTRO і величезної кількості реалізованих в світі об'єктів.

Виробничі потужності Thermocold

Бренд THERMOCOLD вперше в Європі створив холодильні машини з спіральними компресорами (потужність - до 100 кВт). Чиллер від THERMOCOLD - це парокомпресійна холодильна машина. Її мета - охолодити рідину, щоб підтримати оптимальний температурний режим виробництва. Особливо актуальні такі чиллери під час виробництва фармацевтичних продуктів, пива, гранул, плівки-стрейч і ін. Купити в Україні чиллер THERMOCOLD - значить задовольнити виробничу потребу в охолодженні обладнання. Економічність чиллерів в тому, що енергія, яка ними виробляється, може бути використана для опалення (через повітря в виробничих приміщеннях або воду в батареях).

Область застосування обладнання Thermocold

Більшість наших клієнтів набувають чиллер з функцією реверсування, тобто не тільки охолодження, але і нагрівання (наявність в комплектації теплового насоса).

Перш ніж купити чиллер для житла або промислового приміщення, вам необхідно врахувати наступні параметри:

обсяг рідини для охолодження;
клімат (зовнішню температуру);
площа приміщень;
початкову і кінцеву температуру рідини;
місце установки (від цього залежить вид монтажу).
Чиллери THERMOCOLD активно застосовуються в енергетиці, будівлях харчової, фармацевтичної, хімічної промисловості, адміністративних і будівництві. Компактні квартирні чиллери встановлюють в житлових приміщеннях, офісах, кафе, магазинах, готелях, клініках і т.д. Чиллер без конденсатора монтується всередині приміщення. З внутрішнім конденсатором - зовні будівлі.

За типом охолодження чиллери THERMOCOLD діляться на:

Абсорбція (низькі енерговитрати, висока продуктивність).
Повітряного охолодження (економія площі).
Водяного охолодження (простота конструкції і низька ціна).
Морські (MARINE) (адаптовані до морської води).

Переваги бренду / додаткові можливості Thermocold

Після придбання і експлуатації чиллерів від компанії THERMOCOLD клієнти Євроклімат-Сервіс серед переваг і додаткових можливостей відзначають:

- зручну експлуатацію за рахунок автоматичного режиму охолодження і підтримки заданих параметрів без залучення персоналу;
- гнучкість системи (відстань між споживачем холоду і чиллером досягає сотень метрів);
- будівельний плюс з точки зору планування (можливість установки чилера у дворі, на даху, в технічній будівлі і т.п.);
- безпека (мінімум травм);
- мінімальний шум;
- підвищення ККД співробітників і обладнання (за рахунок комфортної температури);
- екологічний фактор (нешкідливі для навколишнього середовища і людей холодоносії R134А і R410А);
- підвищення якості виробленого продукту (завдяки виключенню температурних стрибків);
- економічну вигоду, а саме скорочення експлуатаційних витрат.

Модельний ряд Thermocold

Євроклімат-Сервіс надає чиллери THERMOCOLD в Україні. Ви можете вибрати обладнання в залежності від конструкції, потужності, принципу роботи, типу охолодження конденсатора (повітряний, водяний, виносної) і додаткових опцій (гідромодуль, зимовий комплект і т.д.). Автоматика в комплекті до кожного чиллеру.