Climaveneta чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

Виробник систем чиллер фанкойл Climaveneta.

На сьогоднішній день компанія Climaveneta пропонує повноцінні серії систем кондиціонування і опалення з показниками від 18 до 2300кВт. Застосовуючи свої ноу хау, використовуючи тридцятирічний досвід виробництва обладнання для сектора кондиціонування, компанія пропонує сучасні рішення високої якості, володіючи сертифікатами UNI і EUROVENT.

Компанія Climaveneta є єдиним в Європі виробником чиллерів і теплових насосів, що мають потужність до 280кВт, що генерується ендотермічним двигуном на метані. Виробництво систем чиллер фанкойл Climaveneta під замовлення дозволяє відповідати найвищим стандартам відповідати вимогам самого складного монтажу. Це дозволяє кампанії підтримувати свою репутацію надійного та здатного вирішити будь-яке завдання, виробника.

Де застосовують системи чиллер фанкойл Climaveneta?

Найбільш ефективні системи чиллер фанкойл Climaveneta в таких приміщеннях, як спортивні зали та тренажерні клуби, виробничі та промислові будівлі, для будь-якого середовища, яка відрізняється від навколишнього температурного режиму. Не менш ефективні системи чиллер фанкойл Climaveneta і в цивільному будівництві: багатоповерхові і багаторівневі будинку, дискотеки, клуби, гімнастичні зали, практично в будь-якому приміщенні, де передбачається скупчення великої кількості людей, системи чиллер фанкойл Climaveneta стануть оптимальним рішенням.

Успішно і надійно працюють системи чиллер фанкойл Climaveneta в аеропортах і театрах, в музеях і бібліотеках, в університетах і культурних центрах.

Серед кампаній, які віддали перевагу обладнанню Climaveneta сьогодні знаходяться такі, як: Teatro La Fenice (Venice) і Rome Airport, Municipal Theatre of Strovolos (Cyprus) і National Archives of Helsinki. Завдяки компанії «Euroclimat-Service» сьогодні і в Харкові можливе застосування найсучасніших рішень від Climaveneta у вигляді систем чиллер фанкойл.

Чиллери CLIMAVENETA HPAT.

Мульти Адаптивна Система Climaveneta -MAKS (Multi Adaptive Climaveneta System) - це нове покоління охолоджувачів рідини і теплових насосів, оптимальних для систем кондиціонування малої потужності і середньої. Практично ідеально це обладнання підходить для установок, в яких обмежений обсяг води.
Завдяки системі управління QuickMind, розробленої компанією Climaveneta, MACS виривається в лідери подібного обладнання. Чиллери Climaveneta цього діапазону мають інтегрований гідравлічним модулем.
Новітня система управління QuickMind, дозволяє чиллеру MACS успішно працювати на установках з низьким об'ємом води, стаючи високопрофесійної альтернативою застосуванню акумулюючої ємності. При навантаженні всього лише 2.5 л / кВт чиллери MACS забезпечують точний контроль температури води. Це дозволяє істотно знизити трудовитрати на монтаж і налагодження системи чиллер фанкойл Climaveneta. Вбудована насосна група всередині чилера спрощує, як електричну схему, так і схему водяних трубопроводів. QuickMind дозволяє зробити процес адаптації настройки чилера до вимог установки безперервним.

Чиллери CLIMAVENETA FOCS.

Системи чиллер фанкойл Climaveneta мають 49 типорозмірів (від 294 до 1744 кВт). Працюють на фреоні R134a, мають виключно високі параметри енергетичної ефективності. (Коефіцієнт EER> 3 (для серії FOCS-CA)).

Чиллери FOCS-CA єдині на ринку, мають сертифікацію по "класу А" енергоефективності. Оснащені гвинтовими компресорами Bitzer серії CSH. Базова версія чилера Climaveneta FOCS працює до температури навколишнього середовища 46 ° С.

Всі моделі системи чиллер фанкойл Climaveneta FOCS можуть бути оснащені пристроями повної або часткової рекуперації тепла. Це дозволяє споживачу отримувати гарячу воду при t = 55 ° C.

Головні складові успіху енергоефективності систем чиллер фанкойл Climaveneta FOCS - це висока енергетична ефективність фреону R134a, специфічна конструкція компресорів Bitzer, використання контролерів нового покоління і допустима для функціонування температура повітря до + 46 ° С. При таких параметрах система працює без підвищеного навантаження, автоматично підвищуючи надійність. Абсолютно всі системи чиллер фанкойл Climaveneta FOCS можуть бути доукомплектовані сучасними пристроями рекуперації тепла, а контролер здатний підтримувати температуру гарячої води, не впливаючи на роботу машини.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Climaveneta в Харкові.

Володіючи величезним досвідом в секторі проектування, монтажу та обслуговування сучасних систем опалення, кондиціонування і вентиляції, компанія «Euroclimat-Service» сьогодні здатна забезпечити створення самої складної системи на базі систем чиллер фанкойл Climaveneta. У нас достатньо ресурсів, знань і професіоналізму, щоб спроектувати, встановити і запустити найсучаснішу систему. Фахівці «Euroclimat-Service» готові виконати роботи з проектування, монтажу, обслуговування і ремонту систем чиллер фанкойл Climaveneta в Харкові і за межами міста, забезпечивши своєчасне, якісне і надійне виконання робіт на всіх стадіях проекту.