Cooper&Hunter чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Припустимо, перед нами поставлено завдання: забезпечити обігрів, охолодження, кондиціонування та, при додаткових вимогах і можливості обладнання, водопостачання на таких об'єктах як:

-хімічний завод або цех з шкідливим виробництвом;

- фармацевтична компанія або офісний центр;

- датацентр хостинг провайдера або серверна інтернет провайдера;

- расторан або банний комплекс, торговий чи розважальний центр;

- багатоповерховий будинок житлового або промислового призначення;

то одним з оптимальних, економічно доцільних і сучасних рішень для такого завдання стають чиллер і фанкойл cooper & Hunter.

Сама система чиллер фанкойл cooper & Hunter, як і будь-яка інша подібна система, це:

- частина мультизональной системи, яка відповідає за охолодження, тобто, центральна холодильна установка - чиллер.

І, локальний теплообмінник, що нагріває і охолоджує (залежно від поставленого завдання) повітря - фанкойл.

Переваги систем чиллер фанкойл cooper & Hunter.

Продовжуючи знайомство з чиллерамі і фанкойлами cooper & Hunter, неможливо не відзначити такі їх переваги, як:

- економічність;

- універсальність;

- висока технологічність.

Всі три переваги забезпечуються за рахунок підрозділу на типи систем, здатні функціонувати, як в сукупності, так і абсолютно автономно, при цьому, гарантовано якісно виконуючи функції не тільки обігріву або охолодження повітряних мас приміщення, але і водопостачання.

Системи чиллер фанкойл cooper & Hunter поділені на:

- для природного охолодження;

- для водяного охолодження;

- чиллери без конденсатора.

Особливості та вигоди чиллер фанкойлів cooper & Hunter

Чиллер фанкойл cooper & Hunter універсальний за рахунок можливості варіювати елементи системи, використовуючи різні їх набори, що не відрізняються за ключовими параметрами.

Чиллер фанкойл cooper & Hunter зручний. Можливі варіанти відстані між агрегатом і фанкойлами дозволяють зручно і максимально вигідно розміщувати всю систему, не піклуючись про суворих вимогах проміжків між чиллером і фанкойлами.

Чиллер фанкойл cooper & Hunter естетичний. Без потворних зовнішніх блоків, з компакт агрегатами, що встановлюються в маленькі приміщення.

Чиллер фанкойл cooper & Hunter високо продуктивний і високо потужний, діапазон комбінацій складових елементів системи нескінченний, і в кожному випадку здатний забезпечити максимальний результат.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Сooper & Hunter.

Успішно працюючи на ринку обладнання для кондиціювання Харкова та інших міст України більше 8 років, «Euroclimat-Service» на підставі отриманого досвіду з проектування, монтажу, запуску сервісного і пост гарантійному обслуговуванню систем чиллер фанкойл, в тому числі і систем чиллер фанкойл cooper & Hunter, готова здійснити будь-які роботи в даному секторі послуг. Ми впевнено орієнтуємося в сучасних вимогах до систем і можливостям кліматичного обладнання, виробленого провідними світовими брендами. Ми - фахівці Euroclimat-Service, завжди підбираємо найвигідніший варіант обладнання, використовуємо досвід світових компаній, що спеціалізуються на поставках, проектуванні, монтажі і сервісному обслуговуванні сучасних систем чиллер і фанкойл.