Daikin чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Області застосування систем чиллер фанкойл Daikin.

Якщо існує завдання щодо забезпечення кондиціонування, обігріву, охолодження або водопостачання таких підприємств, як:

- підприємства хімічної, харчової або фармацевтичної промисловості;

- приміщення IT-індустрії (дата-центри, серверні і т.д.);

- розважальні, офісні або торгові будівлі;

- житлові приміщення або багатоповерхові будинки;

Найбільш ефективним на даний момент рішенням такого завдання з легкістю стануть системи чиллер і фанкойл Daikin.

Системи чиллер і фанкойл Daikin, однозначно, є одними з лідируючих в даному секторі обладнання, оскільки зробили крок далеко вперед по основним вимогам до подібних агрегатів, а саме: висока технологічність і економічність.

Чиллер - частина мультизональной системи, що відповідає за охолодження, тобто, центральна холодильна установка.

Фанкойл - теплообмінник локального типу, що забезпечує нагрів або охолодження повітря в заданій системі чиллер-фанкойл.

Переваги систем чиллер фанкойл Daikin.

Як вже позначалося раніше, основними перевагами систем чиллер фанкойл Daikin є їх універсальність, високо технологічність і економічність. Універсальність систем чиллер фанкойл Daikin полягає в тому, що вони поділені на кілька типів, які можуть функціонувати, як абсолютно незалежно один від одного, так і в сукупності, забезпечуючи не тільки підігрів і охолодження повітря, але і водопостачання холодної та гарячої води.

Типи систем чиллер фанкойл Daikin.

Чиллери охолодження повітря - при використанні додатково теплового насоса, можуть виконувати функції нагріву. Досить недорогі системи універсального типу.

Чиллери природного охолодження - енергетично вигідні системи, що дозволяють отримати економію електрики до 80%.

Чиллери охолодження водяне - ідеальне рішення для промислових підприємств і організацій, що забезпечують на ряду з охолодженням і нагріванням повітря, подачу холодної і гарячої води.

Чилери з конденсатором виносного типу - найкраще рішення для невеликих приміщень, в яких потрібно особливо низький шумовий рівень.

Крім зазначених переваг, систем чиллер фанкойл Daikin, варто особливо відзначити ще кілька параметрів:

- Універсальність. Комплектація систем можливо при використанні водяних труб універсального типу, стандартних елементів систем кондиціонування, запірних елементів і ін. В результаті - економічно вигідний проект і функціональна система.

- Зручність. Відсутність строгих вимог до відстані між чиллером і фанкойлами дозволяє варіювати розташування складових системи в залежності від необхідності і проекту будівлі.

- Естетичність. Відсутність необхідності в зовнішніх блоках, які спотворюють будівлю, а так само, можливість установки агрегатів в невеликому приміщенні будівлі, дозволяє спроектувати акуратну і компактну систему.

- Висока потужність і продуктивність. В яких би комбінаціях і кількостях фанкойлів була зібрана система чиллер фанкойл Daikin, вона завжди зможе забезпечити оптимальний заданий результат.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Daikin в Харкові.

Працюючи на ринку Харкова та інших міст України вже більше 8 років, компанія «Euroclimat-Service» має величезний досвід з проектування, монтажу, запуску сервісного і пост гарантійному обслуговуванню систем чиллер фанкойл, в тому числі і систем чиллер фанкойл Daikin. Відмінно орієнтуючись в сучасних вимогах до подібних систем і в можливостях обладнання, виробленого провідними світовими брендами, фахівці Euroclimat-Service завжди підбирають найбільш вигідний варіант обладнання, використовуючи досвід і практику не тільки власних проектів, але і світових компанія, що спеціалізуються на постачанні, проектуванні і монтажі сучасних систем чиллер і фанкойл.