Daikin чиллери в Україні, підбір, поставка та монтаж.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором чиллерів торгової марки DAIKIN. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом чилера по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий чиллер, запропонують кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
До всього обладнання і комплектуючих є всі необхідні сертифікати для реалізації на території України
Опис бренду

Японський бренд DAIKIN заснований в 1924-му році (перша назва - Osaka Kinzoku Kougyou). У 1963-му - перейменований в Daikin Industries Ltd. Новатор світового рівня у виробництві очищувачів повітря, теплових насосів, кондиціонерів, чілерів, систем вентиляції, цифрових пристроїв, мастильних матеріалів і т.д. Продукція DAIKIN представлена ​​на всіх континентах земної кулі. Виробництво налагоджене в тринадцяти країнах світу. П'ять сучасних заводів в Японії. Компанія має дослідницько-технічний потенціал, аналогів якому сьогодні немає. Серед високотехнологічних наукових розробок - економічний компресор, електромагнітний двигун, система мікропроцесорного управління і ін. Виробництву кліматичного обладнання приділяється максимум розробок. Компанія DAIKIN першої справила кондиціонер з вбудованим очищувачем і зволожувачем повітря, кондиціонер з тепловим насосом і впровадила технологію инверторного кондиціонування.

    

Виробничі потужності

Купити в Україні чиллер DAIKIN - значить отримати обладнання, яке прослужить 30 років. Потужність чілерів DAIKIN досягає 9 МВт. Виробник використовує холодоагенти R32, R407C, R410A, R134A.

Область застосування обладнання

В Україні чиллери DAIKIN застосовуються в житлових, офісних, комерційних будівлях і в промисловості (найбільш часто - в харчовій і хімічній). Також в сфері лазерних технологій, машино - і суднобудуванні, спортивно-оздоровчої (катки, басейни).

Відмітна характеристика чилера DAIKIN - компактність при високій енергоефективності.

Переваги бренду / додаткові можливості

Клієнти Євроклімат-Сервіс серед переваг і додаткових можливостей чиллерів DAIKIN відзначають:

  • - компактність і екологічність;
  • - високу енергоефективність;
  • - можливість регулювання продуктивності;
  • - сучасний дизайн;
  • - здатність функціонування в складних умовах;
  • - широкий асортимент вибору опцій.

Модельний ряд

Євроклімат-Сервіс надає весь модельний ряд чілерів DAIKIN в Україні.

Серії чиллерів DAIKIN:

Багатокомпресорні чиллер EWWD. Тільки для водяного охолодження або тільки нагрівання. Одногвинтові компресори. Незалежні холодильні контури. Продуктивність -від 165 кВт до 1503 кВт. Кожухотрубний теплообмінник (як конденсатор і випарник). Можлива інтеграція чилера в єдине електронне управління будівлею.
Чиллер EWWQ з водяним охолодженням. Только охлаждение. Продуктивність (плавно регулюється) - від 379 кВт до 2156 кВт. Один або два одногвинтових компресора. Компактний, простий в монтажі і обслуговуванні.
Модульний чиллер EWWP з водяним охолодженням або без конденсатора. Продуктивність - від 12,9 кВт до 249 кВт. Спіральний компресор. Мінімальні габарити. Пластичний теплообмінник. Малошумний і енергоефективний. Антикорозійне покриття деталей. Поєднується з гідравлічним модулем. Можливість інтеграції в систему BMS. В комплекті - реле, сітчастий фільтр, воздухоспускной клапан, головний вимикач. Пульт, що не вимагає окремого харчування.
Малошумний чиллер EUWA c портами для вимірювання тиску води. Повітряне охолодження. Реле протоку. Дренажний і балансування вентиль. Сітчатий фільтр. Запобіжний клапан. Спіральний компресор. Оптимізація роботи холодоагенту. Продуктивність - від 11,2 кВт до 56,1 кВт. Деталі з антикорозійним покриттям. Електронне цифрове дистанційне керування (до 1000 м). Енергоеффектівен і компактний. Пластинчастий теплообмінник. Можна вбудувати гідромодуль. Простий в обслуговуванні і монтажі. Призначений тільки для охолодження.
Чиллер EUWY. Продуктивність - від 2,34 кВт до 50,9 кВт. Працює на охолодження та обігрів. Інші характеристики, як у чилера EUWA.
Дво- або триконтурна чиллер EWYD для повітряного охолодження і нагрівання. Компресор з інверторним приводом. Продуктивність - від 254 кВт до 615 кВт (модель EWYD-BZSS); від 248 кВт до 615 кВт (модель EWYD-BZSL). Оптимізований цикл відтавання. Електронно-розширювальний клапан. ПІД-резулятор мікропроцесора. Кожухотрубний випарник.
Малошумний міні-чиллер EWAQ. Тільки для охолодження. Економічний компресор з інверторним керуванням. Продуктивність - від 5,2 кВт до 17 кВт. Однофазное електроживлення. Простий монтаж. У моделі EWAQ-F - продуктивність - від 198 кВт до 609 кВт.
Міні-чиллер EWYQ з повітряним охолодженням. Призначений для охолодження і нагрівання. Всі інші характеристики, як у міні-чилера EWAQ.
Одноконтурний чиллер EWAD-E. Тільки для охолодження. Продуктивність - від 97,9 кВт до 413 кВт. Робочий діапазон зовнішньої температури - -18 ºС - + 48ºС. Одногвинтовий компресор. Має найменшу займану площу серед холодильного обладнання. Повна або часткова рекуперація тепла. Навколо конденсатора можна встановити захисні решітки. У моделі EWAD-BZSS - продуктивність від 329 кВт до 515 кВт.
Енергоефективний чиллер EWLD без конденсатора. Тільки для охолодження. Одногвинтовий компресор (безступінчасте регулювання потужності). Оптимізація роботи холодоагенту. Електронний пульт. Однозаходний кожухотрубний теплообмінник. Продуктивність - від 160 кВт до 1422 кВт. 1-2-3 незалежних контури.
Чиллер EWLP без конденсатора. Тільки для охолодження. Спіральний компресор. Нізкошумних, енергоефективний. Продуктивність - від 12,1 кВт до 62,4 кВт. Компактний, простий в установці і техобслуговуванні. Можливість суміщення з гідравлічним модулем.
Чиллер DWME з водяним охолодженням. Відцентровий безмасляний компресор. Продуктивність -від 1400 кВт до 1900 кВт. Понад мільйон комбінацій компонентів. Висока енергоефективність. За рахунок магнітних підшипників виключені втрати на тертя. Термін експлуатації - до 30-ти років. М'який старт. Додатково - регулятор швидкості обертання. Авторегулировка швидкості. Мінімальне споживання електроенергії. Можливість зниження навантаження компресора.
DWSC (DWDC) з водяним охолодженням. Відцентровий компресор. Продуктивність - до 9 МВт. Індивідуальний підбір. Широкий асортимент установки значень продуктивності і енергоефективності.
Отримайте за допомогою Євроклімат-Сервіс свій інноваційний чиллер DAIKIN, який займе мінімальну площу!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....