Dantex чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

  

Що таке система чиллер фанкойл dantex?

Незважаючи на зростаючі вимоги до індивідуальних проектах і індивідуальним забезпечення кондиціонуванням і систем охолодження повітря, чималу популярність, так само, в останні роки заробляють і абсолютно протилежні системи - централізовані кондиціонуючі системи такі як, чиллер фанкойл. Компанія dantex випускаючи свою лінійку обладнання для систем кондиціонування чиллер і фанкойл dantex, не порушуючи стандарти, створила ідентичний комплект обладнання, де одне джерело холоду, так званий, чиллер, використовуючи проміжних хладоноситель (вода або інший типу холодоагенту), відправляє сам хладоноситель заданому в системі кількості кінцевих споживачів - фанкойлів. Як і в багатьох інших відомих системах чиллер фанкойл dantex має перевагу - унікальність і гнучкість, за рахунок відсутності чітких і строгих вимог до кількості фанкойлів на один чиллер і метражу відстані між ними, забезпечують відмінну варіативність всієї системи, яка в будь-який момент може бути оптимізована, модифікована або повністю перебудована.

Якими можуть бути чиллер фанкойли dantex.

Чиллери зовнішньої установки - моноблочні.

Чилери з зовнішньої установкою - модульні.

Чилери з внутрішньою установкою і відцентровим вентилятором - моноблочні.

Чилери з конденсатором охолодження виносного типу.

Чилери з водяним конденсатором охолодження.

Особливості та переваги фанкойлів dantex.

Фанкойли dantex - це агрегати, які за рахунок циркулюючого через їх теплообмінник хладоносителя, охолоджують повітря. За типами виконання фанкойли dantex можуть бути з 1,2 і 3-х ходовими клапанами. Наявність клапанів вкрай обов'язково, чим їх більше, тим точніше проводиться регулювання витрачається рідини, а так же, вони необхідні для сервісного обслуговування системи. Основа фанкойла - вентилятор, що обдуває теплообмінник і сам теплообмінник. Фактично це і весь пристрій, що забезпечує його довговічність і невелику ціну в експлуатації.

Типи фанкойлів dantex:
1. Онопоточние касетні;
2. четирехпоточного касетні;
3. Настінні;
4. Підлога;

5. стелю;
6. Низьконапірні, редненапорние, високонапорние канальні.

Як працює система чиллер фанкойл dantex?

У чиллер надходить проміжний хладоноситель. У чиллере хладоноситель нагрівається або охолоджується до заданої температури. Потім, за допомогою насосів хладоноситель надходить по трубопроводах системи гідравліки в фанкойли, де, пройшовши крізь теплообмінники фанкойлов, охолоджує повітря. Температура ж самого хладоносителя зростає. В цілому, пристрій системи чиллер фанкойл dantex досить просте, однак, це не означає, що так само простий механізм підбору, проектування, монтажу та запуску системи.

Області застосування систем чиллер фанкойл dantex.

Як доведено десятками виконаних і успішно функціонують систем, що використовують чиллер фанкойл dantex в Харкові, і далеко за його межами, найбільш вигідно і ефективно застосовувати дане обладнання в таких будівлях, як:

- торгові та офісні комплекси;

- готелі, готелі, ресторани і розважальні центри;

- багатоповерхові житлові і промислові будівлі.

Виходячи з простоти і відсутності жорсткості до вимог відстаней від чиллера до фанкойлів, в будь-який момент при потрібних нововведення або зміни планування будівлі, сама система може бути доповнена, ускладнена і доопрацьована додаванням фанкойлів і більш потужних насосів. В умовах, коли перепланування офісу - стабільне захід, коли один зал може бути переобладнаний під виробництво, а інший під прийом посетіетелей і т.д., мобільність і конструктивність системи чиллер фанкойл dantex є основним її гідністю.

Проектування і монтаж систем чиллер і фанкойл dantex в Харкові.

Незалежно від поставлених термінів і складності планування будівлі, в якому необхідно створити ідеальні кліматичні умови для оптимального ефекту в роботі, як обладнання, так і персоналу, фахівцями компанії «Euroclimat-Service» абсолютно всі етапи робіт, від підбору обладнання та проектування, до монтажу і запуску, а так само, до ремонтних і сервісних робіт, будуть виконані в найкоротші терміни, на професійному рівні і за прийнятною ціною. Ми цінуємо комфорт, який створюємо і створюємо його, як для самих себе.