Fast чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Заснована в 1989 році в Італії компанія Fast, є впевненим світовим лідером серед компаній, що виробляють професійного обладнання для систем кондиціонування, холодопостачання та вентиляції. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві систем обробки повітря, сьогодні спектр діяльності розширено до систем кондиціонування та опалення.

Останнім часом Fast є найбільшим постачальником теплових насосів, чілерів і дахових кондиціонерів не тільки в Італії, але і по всьому світу, в тому числі і в країнах колишнього СНД, і в Україні зокрема. У Харкові, як в одному з найбільших міст України, проектуванням та монтажем систем кондиціонування, в тому числі і систем чиллер фанкойл Fast, займаються обмежена кількість фірм, і наша компанія Euroclimat-Service пропонує свої послуги в цьому секторі вже кілька років, успішно займаючи лідируюче місце.

Чиллер Fast - це складна технологічно парокомпресійна холодильна машина, призначена для охолодження рідини, що дозволяє підтримувати задані температурні режими в умовах різних виробничих процесів. Для прикладу використання чилера Fast можна взяти такі виробничі компанії, як підприємства з виготовлення стрейч плівки (ефект виділення великої кількості тепла від процесу) або виробництво пива, яке потребує підтримки строгих параметрів теплового і вологого режиму для процесів технології. Незамінною стане система чиллер Fast і на фармацевтичних виробництвах, де особлива увага приділяється температурним режимам під час всього спектра етапів виробництва. Завдяки широкій лінійці модифікацій, чиллери Fast дозволяють виконати будь-які завдання, що залежать від необхідних потужності і комплектації, в секторі охолодження.

Функціонування будь-якої з охолоджуючих воду машин Fast супроводжується виділенням теплової енергії, яка досить часто використовується, і як опалювальна, для тих же виробничих приміщень. Виходячи з застосовуваної модифікації чилера, теплова енергія може бути перенесена в водну або повітряне середовище, тобто, існує можливість нагріти воду і передати її за допомогою батарей, або ж, пропустивши повітря крізь конденсатор чилера, підняти температуру в заданому приміщенні.

Чиллери Fast.

Існує кілька типів чиллерів Fast, що розрізняються по:

- потужності охолодження;

- конструкції (моноблочні або виносні конденсатори);

- принцип роботи (аміачні, фреонові, абсорбція);

- охолодження конденсатора (водяний або повітряний спосіб);

- наявність / відсутність додаткових можливостей (доп. Ємності, гідромодулі, зимовий комплект).

Переваги систем чиллер фанкойл Fast.

Якість. За рахунок виключення стрибків температури досягається заданий температурний режим, що підвищує якість продуктивності.

Високий ККД. Використання чилера дозволяє підвищувати ККД персоналу і обладнання за рахунок підтримки стабільно комфортного клімату в приміщеннях.

Зручність. Автоматичний режим роботи системи виключає необхідність приділяти увагу налаштуванню і контролю з боку персоналу.

Гнучкість. Потужність насоса, яку при необхідності можна збільшити, єдине, чим регулюється відстань між чиллером і споживачем. Дане відстань може досягати декількох сотень метрів.

Економічна доцільність. При професійному підході підбору обладнання істотно знижуються фінансові витрати.

Екологічна безпека. Робота з безпечними холодоносіями.

Простота при будівництві. Різні можливості установки холодильної машини, як на даху, на технічному поверсі або у дворі, дозволяють гнучко і комфортно використовувати доступні варіанти.

Акустика. Агрегати систем мають низькі шумові параметри.

безпеку. Ретельне опрацювання конструкції знижує ризик травматизму до мінімального рівня.

Якщо Ви власник масштабного виробничого підприємства, що прагне забезпечити своїм співробітникам оптимальні умови для високої продуктивності праці і безпеки життя і здоров'я, системи чиллер фанкойл Fast, проектуються та встановлюються професіоналами компанії Euroclimat-Service - найбільш вигідний і доцільний спосіб вирішення такого завдання.