Ferolli чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

 

В цьому році компанія, заснована в Італії Данте Фероллі в 1955 році, святкує 60-ти річний ювілей. У рідній Італії компанія добре відома, як виробник газових котлів та радіаторів опалення, однак через 60 років з дня заснування, невелика майстерня Сан Боніфаччо, стала відома в усьому світі, і не тільки завдяки виробництву високоякісного обладнання для систем опалення, а й як авторитетний і надійний виробник повного спектру кліматичної техніки.

Кліматичне обладнання, вироблене компанією Ferroli - це чиллери (системи охолодження води), спліт системи і фанкойли (системи, що регулюють температуру повітря в приміщеннях різного типу). Промисловий блок обладнання включає в себе кондиціонери, вентилятори, вентиляторні блоки, фанкойлф і чиллери. Вся продукція, що поставляється в країни колишнього СНД, в тому числі і в Україні, сертифікована, має всі необхідні сертифікати якості та дозволами.

У Харкові та по всіх великих регіонах України проектуванням та монтажем, а так само сервісним обслуговуванням систем чиллер фанкойл Ferroli займаються всього кілька компаній, серед яких знаходиться і наша компанія Euroclimat-Service, яка працює на ринку кліматичного обладнання вже більше 8 років.

Види чиллерів Ferroli

Чиллер RPC і чиллер RVL - це водяні чиллери з відцентровим вентилятором, призначені для охолодження або роботи в режимі теплового насоса, що використовує безпечний екологічний холодоагент (R407C) з вентилятором відцентрового типу.

Чиллер RGA - промисловий чиллер, призначений для установки зовні, можу бути встановлені з системами будь-якого типу, включаючи індивідуальні дизайнерські рішення.

Чиллери RLA 150-260 - в повноцінної промислової серії мають 6 типових розмірів, що працюють з потужністю 136-237 кВт в холодних режимах і 165-284 - в теплих. Кожна установка чиллера 150-260 володіє 2 незалежними контурами, які в свою чергу володіють двома скролл компресорами, що дозволяє генерувати потужність установки в залежності від вимог до системи і температурних навантажень.

Чиллери RHV - водяні чиллери, оснащені гвинтовими компресорами як холодоагент використовують екологічно безпечний R407C, можливі з рядом комплектацій: базова (АВ), звукоізольована (AS), безшумна (АМ) і з пароохолоджувача (VD), повним тепло отриманням (VR) і базовим (VB).

Чиллери RMA - водяні чиллери, призначені для різних систем, включаючи індивідуальні вимоги дизайну для зовнішнього монтажу. Можливі варіанти в 8 моделях, що відрізняються потужністю (15-60 кВт по холоду) і (18-71 по теплу).

Чиллери RPA 16-50 - в залежності від моделі оснащуються орбітальними SCROLL компресорами або роторними. Мають легке управління за рахунок використання мікропроцесорного контролера, який може бути доповнений пультом ду, які працюють на відстані до 100 метрів від самої установки.

Чиллери RHA - охолоджуючі або нагрівають водяні агрегати, розроблені спеціально для промислового, офісного або технологічного використання. У серії є 6 різних варіантів розмірів (від продуктивності холоду 287 - 474 кВт до тепло продуктивності 344 - 568 кВт). Використовують озонобезопасний фреон (R407C), здатні забезпечувати охолодження води в спеку до 5-10 градусів і нагрівати взимку до 53 С º.

Як і будь-яка інша сучасна установка кліматичного обладнання, система, яка використовує чиллер фанкойл Ferroli, вимагає ретельного проектування і високопрофесійного монтажу. Виходячи зі складності кожної зі складових системи, фахівцями Euroclimat-Service рекомендовано звертатися за допомогою, як на стадії підбору обладнання, так і на стадіях проектування, монтажу або ремонту, виключно до професіоналів в сфері кліматичного обладнання.

Ми працюємо з системами чиллер фанкойл Ferroli не перший рік і вже відмінно орієнтуємося у всі підводні камені, з якими завжди є шанс зіткнутися тим, хто працює з цим обладнанням вперше. Цінуйте свій час і безпеку, замовляйте проектування і монтаж у надійних і досвідчених підрядників - компанії Euroclimat-Service.