Gea чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

      

Чиллери Gea - компактні та енергоефективні.

Чиллери Gea представлені в Харкові широким модельним рядом, здатним забезпечити відмінний вибір агрегатів, які відповідають усім вимогам і нормам. Компанія Gea виробляє і поставляє на Україну і до Харкова вчастности чиллери для систем чиллер фанкойл Gea зовнішнього і внутрішнього типу монтажу. Сосіеми чиллер фанкойл Gea використовують конденсатори, як водяного, так і повітряного охолодження, мають продуктивність від 4,9кВт до 2,749кВт, оснащені функцією теплового насоса і можуть бути тільки з режимом охолодження. Можлива на вибір комплектація широким рядом додаткових аксесуарів і опцій.

Типи чілерів для систем чиллер фанкойл Gea.

Актуальний модельний ряд чілерів для систем чиллер фанкойл Gea в Харкові представлений наступними типами чиллерів:

- чиллери Gea для зовнішнього монтажу (повітряне охолодження конденсатора). Це чиллери серій GS - з одним спіральним компресором і серії G з 1-2 компресорами. Серія чиллерів Gea GL, з двома або чотирма спіральними або гвинтовими компресорами;

- чиллери Gea для внутрішнього монтажу (повітряне охолодження).

- чиллери Gea для внутрішнього монтажу (водяне охолодження конденсатора);

- чиллери Gea - Компресорно-конденсаторні блоки.

Переваги систем чиллер фанкойл Gea.

Завдяки чиллеру Gea, що відрізняється високоефективної і зниженою енегозатратностью, і вся система чиллер фанкойл Gea станочітся володарем головних переваг в сучасному світі технологій кондиціонування: економічна вигода і висока ефективність. До перших двох переваг можна додати третій, не менш важливе - екологічна безпека, забезпечена використанням нешкідливих хладагентов R410A і R134a.

Один нюанс: моделі чілерів з водяним охолодженням конденсатора можуть бути тільки з внутрішнім типом монтажу, моделі же з повітряним охолодженням, є, як з можливістю, як зовнішньої, так і внутрішньої установки.

Типи фанкойлів Gea.

Залежно від вимог і способу монтажу фанкойли Gea мають такі типи:

- касетні - Gea Cassette-Geko U0W, UWC, UWE, UW0, UWC, UWE, UWW з потужністю до 1-19кВт;

- напольно-стельові - Gea Flex-Geko U0W, UW0, UWC, UWW з потужністю 1-20кВт;

- канальні - Gea MPower-Geko з потужністю 3-23кВт;

- підлогові - Gea TriStyle-Geko з потужністю 0,3-8,1кВт;

- канальні Gea MPower-Geko з потужністю 3-23кВт.

Для обігріву і охолодження сучасних котеджів, приватних будинків і квартир справжньою знахідкою може стати GEA TriStyle Geko. Малогабаритний і малошумний, енергоефективності та економічно вигідний. Даний агрегат допоможе створювати комфортний клімат круглий рік, точно і неухильно підтримуючи задані температури. Поставляються фанкойли GEA TriStyle Geko в п'яти типорозмірах, відрізняються шириною, поставляються, як з радіатором, так і без. Глибина 129 мм і висота без / с монтажними ніжками 660/720 мм роблять агрегат компактним і зручним для експлуатації в будь-якому приміщенні.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Gea в Харкові.

Незважаючи на зовнішню і оманливу простоту систем чиллер фанкойл Gea, проектування, підбір агрегатів, монтаж, запуск та обслуговування даних систем краще доручити професіоналам. Тільки досвідчені і професійні інженери і майстри способи в короткі терміни і на високому рівні провести повний спектр робіт від Проет до запуску систем чиллер фанкойл Gea в Харкові.

І команда таких професіоналів компанії «Euroclimat-Service» вже чекає замовлення на проект системи чиллер фанкойл Gea в Харкові.