Hitachi чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Області застосування систем чиллер фанкойл Hitachi

Компанія Hitachi, що має більш, ніж вікову історію, випускає високотехнологічне обладнання для систем кондиціонування та вентиляції, що застосовується в усьому світі. Зарекомендували себе на світовому ринку, як надійні і авторитетні виробники, Hitachi по праву є одними з лідерів.

У разі, коли необхідно очистити приміщення від хімічних випарів або утримати в приміщенні задані параметри температури, Системи чиллер фанкойл Hitachi стануть одним з найвигідніших, ефективних і екологічно безпечних рішень.

Переваги систем чиллер фанкойл Hitachi.

Перша і одна з основних переваг систем чиллер фанкойл Hitachi - це якість роботи. Гарантоване утримання заданих температур за рахунок сучасних технологій дозволяє уникати перебоїв, перерв і стрибків у процесі формування температурних режимів, а, отже, значно підвищує якість досягається результату.

Завдяки постійній комфортній температурі в приміщеннях і відсутності простоїв виробничих процесів, істотно підвищується загальний ККД підприємства.

Простота і надійність в автоматичному режимі дозволяють істотно економити на людському втручанні в процес, тобто, економить трудовитрати на підтримку системи в робочому стані.

Зручність і гнучкість системи чиллер фанкойл Hitachi, що залежать тільки від потужності насоса, дозволяють створювати тунелі між чиллером і фанкойлом довжиною до декількох сотень метрів.

Економічна доцільність, що досягається правильним підбором компонентів систем чиллер фанкойл Hitachi, важлива перевага в умовах необзодімой економії.

Безпека для персоналу і навколишнього середовища, що досягаються застосуванням в більшості систем чиллер фанкойл Hitachi нешкідливих холодоносіїв.

Компактність і зручність монтажу, що дозволяють розміщувати обладнання навіть в дуже невеликих приміщеннях.

Низькі шумовий ефект, так само, важливий аспект, особливо, в умовах і без того галасливого виробництва на підприємствах.

Простота і безпеку експлуатації, що досягаються сучасними технологіями, що зводять ризик травм до мінімального.

Типи систем чиллер фанкойл Hitachi.

Основні відмінності чиллерів фанкойл Hitachi полягають в:

- потужності холодильного обладнання;

- видах самої конструкції: моноблочной або без конденсатора;

- принципи функціонування: аміачний, фреоновий або абсорбції;

- типі охолодження конденсаторів: повітряний або водяний відбір тепла;

- можливість доповнення системи спеціальними блоками: комплектом зимового обладнання, додатковими модулями і ємностями.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Hitachi в Харкові.

Проектування, монтаж, сервісне і після гарантійної обслуговування систем чиллер фнкойл Hitachi в Харкове на сьогоднішній день виконується декількома компаніями, серед яких і наш професійний і авторитетний колектив «Euroclimat-Service».

Ми працюємо на ринку Харкова та інших міст України вже майже 10 років. За ці роки нами були спроектовані і запущені в експлуатацію в хразлічних об'єктах нерухомості найсучасніші та ефективні на момент створення системи кондиціонування, опалення і вентиляції.

Компанія «Euroclimat-Service» - це колектив професіоналів, які не просто проектують, встановлюють або ремонтують системи чиллер фнкойл Hitachi, і системи інших відомих брендів, які виробляють найнадійніше і сучасне обладнання для кондиціювання та вентиляції. Компанія «Euroclimat-Service» - це досвід, надійність, авторитетність і безпеку. Ми не просто проектуємо і запускаємо обладнання, ми створюємо комфорт і безпеку на найнебезпечніших об'єктах нерухомості.