Hitachi чиллери в Україні, підбір, поставка та монтаж.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором чиллерів торгової марки Hitachi. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом чилера по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий чиллер, запропонують кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.

Опис бренду

Японський бренд HITACHI (фінансово-промислова група, центральний офіс - у Токіо) заснований Наміхеем Одаіра в 1910-му році. Сьогодні до складу HITACHI входить більше тисячі компаній. Сфери діяльності корпорації: побутова і промислова техніка, кліматичне обладнання, фінансові послуги, енергетика, логістика, електроніка, неорганічна хімія та ін. Збірка продукції (в залежності від типу) проводиться на заводах в Японії, Китаї, Росії, Туреччини та Таїланді. HITACHI - володар ряду міжнародних сертифікатів відповідності, таких як Evrovent, ISO: 14001, 9000 і ін.

Виробничі потужності

Співробітники Євроклімат-Сервіс допоможуть вам купити в Україні чиллер HITACHI за вигідною ціною. Продуктивність чиллерів HITACHI з водяним, повітряним охолодженням і без конденсатора досягає 1030 кВт.

Область застосування обладнання

Українці застосовують чиллери HITACHI в адміністративних, промислових, торгово-комерційних, складських, офісних приміщеннях: фабриках, цехах, магазинах, коморах, аеропортах, спорткомплексах, торгових, медичних, бізнес-центрах і т.п.

Чиллери HITACHI відрізняються простим автоуправління, високою ефективністю, екологічністю і інноваційними компресорами. Виробник використовує холодоагенти R407C, R22, R410A.

Переваги бренду / додаткові можливості

Постійні клієнти Євроклімат-Сервіс називають такі переваги чілерів HITACHI:

- конструктивні особливості і красивий дизайн;
- екологічність;
- безперервна робота;
- простота автоматичного управління;
- економічність;
- безпеку, малошумність, компактність і легкість монтажу;
- підвищення якості продукції на виробництві;
- висока надійність і ефективність;
- мінімальні експлуатаційні витрати.

Модельний ряд

В Україні Євроклімат-Сервіс надає всі моделі чілерів HITACHI.

Серії чиллерів HITACHI:

Моноблочний чиллер RCUE-AG2 з повітряним охолодженням. Только охлаждение. Інноваційні напівгерметичні гвинтові компресори (безсальникові, 2 шт.). Продуктивність - від 112 кВт до 1030 кВт. Пластинчасті теплообмінні апарати. Функція байпасірованія (зрад. Витр. Холодоагенту). Поетапний запуск. 28 моделей.
Моноблочний чиллер RHUE-AG2 для охолодження (повітряного) і нагрівання. Продуктивність - від 106 кВт до 585 кВт. У додаткових опціях - мідне ребра. 10 моделей.
Чиллер RCUE-WG2 c водяним охолодженням (без низькотемпературного застосування). Гвинтові компресори. Продуктивність - від 120 кВт до 696 кВт (за стандартом EN12055). Максимально низький рівень шуму. Зовнішня температура - до + 35ºС.
Чиллер RCUE-CLG без конденсатора і опцією високою температурною конденсації (можливість використання компактної сухої градирні). Продуктивність - від 120 кВт до 360 кВт. Температура конденсації - + 55ºС. Решта тих. характеристики, як у моделі RCUE-WG2.
Чиллер RCUE-CLG2 з водяним охолодженням. Два полугерм-х гвинтових компресора. Продуктивність - до 145 кВт. Паяний пластинчастий випарник.
Парокомпресійний чиллер RCUE-AG2B. Продуктивність - від 147 кВт до 1180 кВт. 8 моделей. Можливість установки до 5-ти незалежних контурів. Шлюз HARC. Рекуперація енергії. Інверторне керування вентиляторами. Регулювання t-ри води на виході. Додаткова шумоізоляція.
У всіх чиллерах HITACHI - чотири режими управління. У них компресор (на антивібраційних прокладках) з'єднаний з двигуном, за рахунок чого мінімізується кількість внутрішніх деталей. Продуктивність регулюється автоматично безперервно. Інноваційний пластинчастий теплообмінник. LON Work інтерфейс. Інтелектуальні контролери.

Євроклімат-Сервіс, як сертифікований дистриб'ютор чиллерів HITACHI, підбирає для вас обладнання, гнучку систему знижок, монтаж, сервісне обслуговування та багаторічну гарантію. Ми, як одна з провідних інжинірингових компаній України, піклуємося про економічну вигоду клієнтів, проводимо комплексні роботи, від маркетингових досліджень, аналізу об'єкта, оцінки ризиків до монтажу і технічного нагляду обладнання. Нам раді в кожному окрузі України.

За 10 років роботи в нашому арсеналі безліч реалізованих об'єктів, на яких встановлені чиллери HITACHI. Тому ми знаємо, як економити ваш час, фінансові витрати на придбання та обслуговування кліматичного обладнання. Отримайте за допомогою Євроклімат-Сервіс найбільш ефективний і довговічний чиллер HITACHI!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....