Lennox чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Області застосування систем чиллер фанкойл Lennox.

Головне призначення систем чиллер фанкойл Lennox - забезпечення оптимального клімату в великих будівлях, багатоповерхових і багаторівневих будинках, в торгово-розважальних центрах, кінотеатрах, спортивних комплексах і готелях. Залежно від вимог будівлі і побажань замовника можливі поставки обладнання для систем чиллер фанкойл Lennox в різних модифікаціях потужності і виконання.

Переваги систем чиллер фанкойл Lennox.

Компанія виробляє кліматичне обладнання, здатне забезпечити ідеальні умови роботи і відпочинку, зокрема, серед основних переваг знаходяться:

- можливість індивідуального вибору клімату в кожному окремому приміщенні єдиного будівлі;

- великий вибір внутрішніх блоків;

- відсутність обмежень протяжності трубопроводів;

- можливість з'єднання з центральною системою опалення.

- доступність агрегатів в 4 типорозмірах, з холодопродуктивністю від 1,9 кВт до 5,7кВт.

- агрегати доступні в трьох модифікаціях: двотрубні, двотрубні з електричним нагрівачем і Чотирьохтрубна.

- низький шум;

- нижній доступ забезпечує комфорт в обслуговуванні;

- висота 233мм дозволяє відмінно встановлювати аграгати в підвісні стелі;

- стандатрний фільтр G3 і опціонний - G4 /

Системи чиллер фанкойл Lennox з відцентрові фанкойли ALLEGRA LS.

Лінійка чиллерів Lennox має 9 тіпрорвзмеров і 4 типи: стельові, настінні, в корпусі і без. Ці агрегати повністю відповідають сучасним вимогам до продуктивності, дизайну, шумовим даними, енергетічекого ефективності і зручності установки і ремонту.

Самі агрегати можуть бути оснащені чотирьох і трирядним випарником, Чотирьохтрубна можуть бути доповнені одне або дворядним випарником, гарантуючи найкращі показники при низьких витратах.

Додаткові можливості систем чиллер фанкойл Lennox.

Виробник пропонує широкий вибір додаткових аксесуарів і опцій: без корпусу і з ним, з додатковим електронагрівачем і без, з дифузорами на вході і виході, з конденсаційними насосами, з електростатичними фільтрами F9 і т.д. Оборулдованіе може бути підключено до системи головний / підлеглий віддаленого ІФ управління.

Серед достоїнств систем чиллер фанкойл Lennox:

- сертифікація в системі Eurovent;

- дев'ять типорозмірів (від 675мм до 1420);

- витрата повітря всього 105-150 кубічних метрів на годину;

- продуктивність холоду від 600кВт до 7,6кВт.

Системи чиллер фанкойл Lennox на водяних фанкойлах ARMONIA.

Водяні касетні фанкойли від Lennox серії ARMONIA - це сім типорозмірів з гнучким управлінням і простотою в обслуговуванні, що робить їх незамінними в невеликих торгових центрах, магазинах і офісах. Дифузори фанкойлів ARMONIA в виробляються з пластика і оснащені регульованими заслінками з обох сторін. В індивідуальному порядку вони можуть бути поставлені з дифузором з металу, але тільки в розмірах 600х600 мм.

Фанкойли ARMONIA виробляються двотрубними, двотрубними з електронагрівачами і Чотирьохтрубна. Двотрубні мають одне, двох і трьохядерний випарники, Чотирьохтрубна можуть бути оснащені одне, одне + двох випарниками, а так же, під замовлення можуть бути виготовлені з підвищеною потужністю охолодження і зменшеною потужністю обігріву. У стандартній модифікації поставляється і комплект для видалення конденсату: поплавковий датчик конденсату і відцентровий насос. Можлива установка комплекту e-Drive. Для додавання повітря зовні є можливість підключити окремі повітроводи. Можливо віддалене інфрачервоне упраління.

Рідинні чиллери і теплові насоси ECOLEAN.

ECOLEAN володіє відмінними в своєму класі шумовими показниками, які досягаються за допомогою вентиляторів і додаткової ізоляції компресорів. Лінійка ECOLEAN - це чудове рішення для невеликих будинків і приміщень. Потужність чілерів від 20кВт до 200кВт. Працюють вони на екологічно безпечному холодоагенті R410A, оснащені оптимізованої мідним пластинчастим теплообмінником і системою Multiscroll. Для економії енергоспоживання до 70% і плавного регулювання швидкості насосів і вентиляторів є концепція eDrive ™.

Високоефективні чиллери NEOSYS.

Чиллери NEOSYS, що працюють тільки на охолодження, мають продуктивність від 200 кВт до 1000 кВт і тепловий насос (від 200 кВт до 500кВт). Модульний принцип проектування дозволяє досягати безпрецедентну енергоефективність. У стандартній комплектації чиллери NEOSYS мають:

- компресори, що працюють на холодоагенті R410A, керовані контролерами Climatik;

- малошумні вентилятори з лопатями;

- теплорегулюючі вентилі, що регулюють тиск випаровування;

- відповідають енергоефективності класу А.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Lennox в Харкові.

На ринку послуг з проектування і монтажу кліматичного обладнання в Харкові компанія «Euroclimat-Service» знаходиться майже 10 років. За цей час нами напрацьований величезний досвід по створенню сучасних, надійних, енергоефективних систем кондиціонування, в тому числі і систем чиллер фанкойл Lennox. Співробітниками «Euroclimat-Service» будь-який рівень робіт від проекту до запуску, від монтажу до ремонту, в тому числі і на основі систем чиллер фанкойл Lennox будуть виконані в найкоротші терміни і на найвищому професійному рівні.