Lessar чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Виробник систем чиллер фанкойл Lessar.

Відносно молода торгова марка Lessar народилася в 2003 році в Чехії. З перших днів кампанія взяла курс на «конуепцію експортної політики» і стала спеціалізуватися на виробництві високоякісного кліматичного обладнання. Сьогодні під брендом Lessar випускається найсучасніше обладнання для вентиляції, опалення та кондиціонування, що відповідає всім європейським стандартам.

Торгова марка Lessar активно веде розвиток в трьох напрямках:

- Серія Home & Business - обладнання для житлових будинків і комерційних будівель;

- Серія LESSAR PROF - призначена для промислових підприємств і виробництв;

- Серія LESSAR Ventilation Alternatives - європейське обладнання для систем вентиляції.

Всі серії обладнання, в тому числі й устаткування для систем чиллер фанкойл Lessar, пройшли сертифікацію і відповідають найсучаснішим вимогам і нормам.

Типи чілерів для систем чиллер фанкойл Lessar.

На даний момент в каталозі агрегатів для систем чиллер фанкойл Lessar є чиллери таких типів:

- міні-чиллери (з вбудованим гидромодулем і DC інвертором);

- моноблочні чиллери (з повітряним конденсатором free cooling, з вбудованим гидромодулем);

- модульні чиллери;

- чиллери з виносним повітро охолоджуваних конденсатором (зі спіральними або гвинтовими компресорами і потужністю від 41 до 1990кВт);

- чиллери з водоохдлаждателем повітря (гвинтові і відцентрові чиллери з водяним охолодженням free cooling).

Типи фанкойлів для систем чиллер фанкойл Lessar.

Система чиллер фанкойл Lessar по праву чсітается практично ідеальним рішенням для офісів, багатоповерхових і багаторівневих будівель, торгових і розважальних центрів, спортивних комплексів і в будь-яких інших приміщеннях, що вимагають мультизональної управління повітряними потоками. Кожен з фанкойлів в системі чиллер фанкойл Lessar може мати індивідуальну схему управління.

Складається фанкойл в системі чиллер фанкойл Lessar, як і в будь-якій подібній системі, з теплообмінника з вентилятором, пульта і фільтра. Повітря, що знаходиться в приміщенні, подається на теплообмінник, де охолоджується або нагрівається. У теплу пору до фанкойлам може подаватися холодна вода, в холодну - гаряча.

Сьогодні на ринку кліматичного обладнання, в Харкові в тому числі, фанкойли систем чиллер фанкойл Lessar представлені такими тиками:

- Касетні, двох або Чотирьохтрубна;

- Підлогово-стельові в корпусі і без нього;

- Канальні базнапорние двох і Чотирьохтрубна;

- Канальні низьконапірні двох і Чотирьохтрубна з DC-мотором;

- Канальні середньонапірні двотрубні.

 

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Lessar

У кожному індивідуальному проекті варто особливу увагу приділити підбору і компонуванні всіх складових системи чиллер фанкойл Lessar, оскільки від якості проекту буде залежати ефективність і безпеку системи.

Фахівці компанії «Euroclimat-Service», що працює в секторі послуг проектування і монтажу сучасних систем вентиляції, обігріву та кондиціонування в Харкові і по всій Україні більше 8 років, готові виконати проект будь-якої складності по створенню, установки, налагодження та обслуговування систем чиллер фанкойл Lessar. Ми маємо достатній досвід і високий професіоналізм для створення ідеального клімату навіть в самих неідеальних для цього умовах.