McQuay чиллери в Україні, підбір, поставка та монтаж.

Наш телефон в Україні 0800 508 510, дзвінки безкоштовні. Пошта: sales@euroclimat-service.ua

Фірма "Євроклімат-сервіс" є офіційним дистриб'ютором чиллерів торгової марки McQuay. Наші фахівці надають якісну і професійну підтримку клієнта на всіх етапах: починаючи від підбору необхідного обладнання, оформленням покупки, сприяння в лояльних умовах оплати і отримання знижок, і закінчуючи доставкою обладнання, установкою і в майбутньому, діагностикою та ремонтом чилера по всій Україні. Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий чиллер, запропонують кілька альтернативних варіантів, при необхідності - порадять додаткове обладнання.

Гарантія на обладнання від 1 до 5 років.
Гарантія на монтаж - 3 роки.
Опис бренду

Американський бренд McQuay заснований в 1933-му році. Спочатку випускалися радіатори, теплообмінники (чиллери стали виробляти з 1969-го). Статус міжнародної корпорації в складі Snyder General був отриманий в 1984-му році. Далі відбулося злиття McQuay і OYL (1994). У 2006-му корпорація Daikin і OYL Industries об'єдналися, McQuay увійшла до складу портфеля Daikin. Сьогодні корпорація займає одну з лідируючих позицій на світовому ринку виробництва кліматичного обладнання за інноваційними технологіями, має високі етичні принципи і 13 заводів на 6-ти континентах (США, Мексика, Італія, Великобританія, Малайзія, Китай). Володар сертифікатів ISO 9001: 2001, ISO 9001: 9000, ISO 9001: 2008, ISO 14001, ISO 5151, ASHRAE 37, EN 60335-2-40.

               

Виробничі потужності

Купити в Україні чиллер McQuay - значить забезпечити безпечний комфортний клімат. Потужність чілерів McQuay досягає 4500 кВт. Виробник використовує холодоагенти R134A, R410A, R22, R, R407C.

Область застосування обладнання

В Україні чиллери McQuay більше застосовуються в побуті, промислових і напівпромислових будівлях (фармація, хімічна промисловість) і будівлях з особливими вимогами до екологічності обладнання.

Відмітна характеристика чилера McQuay - компактність, економічність і особлива екологічність.

Переваги бренду / додаткові можливості

Клієнти Євроклімат-Сервіс серед переваг і додаткових можливостей чиллерів McQuay відзначають:

- високу енергоефективність;

- компактність;

- особливу екологічність;

- інноваційний дизайн.

Модельний ряд

Євроклімат-Сервіс надає весь модельний ряд чілерів McQuay в Україні.

Серії чиллерів McQuay:

Чиллер MсSmart з повітряним конденсатором: ALR, ALR LN, ALR XN. Только охлаждение. Спіральні компресори. Только охлаждение. Запобігання обмерзання. Осьові вентилятори. Випарник виконаний з нержавіючої сталі. Теплоізоляція. Два холодильних контуру. Каркас з гальванізується. Гідравлічний модуль. Продуктивність - від 47 кВт до 154 кВт. Термозахист компресорів і вентиляторів, реле, захисні решітки, манометри, антивібраційні опори, диференційний прессостат. Також в лінійці представлений міні-чиллер MсSmart з такими ж характеристиками. Відрізняються лише габарити і продуктивність - не більше 70 кВт.
Чиллер MсEnergy: SE LN, SE XN, SEXXN, Class A ST, Class A XN, HA ST. Повітряний конденсатор. Гвинтові компресори. Два виконання по ефективності, 16 - за розміром, 6 - з акустики. Випарник з незалежними контурами (пластинчастий теплообмінник). Високоінтелектуальне управління. Продуктивність - від 177 кВт до 401 кВт (плавно регулюється). Теплообмінник з мідними трубами. Лічильник, контактор, реле, запірний клапан. Повна або часткова рекуперація. Регулятори швидкості вентилятора. Антикорозійний захист (кілька варіантів). Нізкопарние або пишномовні циркуляційні насоси. Контроль споживаної електроенергії. Можливе сполучення з системою BMS.
Чиллер ALS «E» з повітряним конденсатором: SE ST, SE LN / XN, SE XXN, XE ST, XE LN / XN, XE XXN. Гвинтові компресори. Продуктивність - від 542 кВт до 1920 кВт з плавним управлінням. Економайзер, терморегулюючий вентиль. Два виконання по ефективності, 19 - за розміром, 4 - з акустики. Кожухотрубний теплообмінник. Обечайка вентилятора (знижує шум). Антивібраційне підставу. Контактор, лічильник, сигналізація, «щадний» режим, захист від замерзання. Мікропроцесорне управління. Додаткові опції - як у серії MсEnergy.
Чиллер McPover: SE ST / CN, SE LN / XN, SE XXN, XE ST, XE LN / XN, XE XXN. Повітряний конденсатор. Гвинтові компресори. Два виконання по ефективності, 12 - за розміром, 5 - з акустики. Продуктивність - від 709 кВт до тисячі сімсот двадцять дев'ять кВт. Інші характеристики - як у чиллерів ALS «E» і MсEnergy.
Чиллер Enerdgyplus «B» з повітряним конденсатором: HA ST / CN, SE LN / XN, SE ST / CN, SE XXN, XE LN / XN, XE ST / CN. Гвинтові компресори. Плавно регульована продуктивність - від 287 кВт до 546 кВт. Два виконання по ефективності, 6 - за розміром, 5 - з акустики. Витримує температуру до + 50ºС. Інші характеристики - як у чиллерів ALS «E», MсEnergy і McPover.
Чиллер WHZ з водяним конденсатором. Спіральні / поршневі компресори. Два виконання (крім стандартного) по приєднанню до повітряного конденсатора, 4 - за розміром. Продуктивність - від 85 кВт до 166 кВт (4 ступені регулювання). Кожухотрубний теплообмінник випарника. Мікропроцесорний контролер. Високоефективні теплообмінники конденсатора. Комплект для підключення до гідравлічного контуру, контактор сигналізації. Повна рекуперація, реле, теплоізоляція, антивібраційні опори (гума), звукоізоляція кожуха компресорів.
Чиллер WHS, WHS XE з водяним конденсатором. Гвинтові компресори. Продуктивність - від 334 кВт до 1893 кВт (плавно регулюється). Система впорскування масла. Два виконання (крім стандартного) по приєднанню до повітряного конденсатора, 27 - за розміром. Підвищена енергоефективність. Терморегулюючий вентиль. Кожухотрубний теплообмінник випарника. Мікропроцесорне управління. Реверсування водяних контурів (модифікація HP). Звукоізоляція компресорів. Теплообмінник конденсатора (мідь, нікель). «М'який» пуск. Сполучення із системою BMS.
Також представлені чиллери PFS «В», WHR, Ecoplus: SE, XE, Proksimus XE, WSC, WSC, NHP: ST, CN, NHR: ST, LN.

Отримайте за допомогою Євроклімат-Сервіс свій особливо екологічний чиллер McQuay!

Цікаві реалізовані об'єкти

Клиент: Бізнес-центр ELYSIUM PLAZAВедуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та холодопостачання будівлі.

Повітря: 83250м3/год, тепла: 1600кВт, холоду: 1200кВт.

 

Клиент: Супермаркет "РОСТ" опис проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції та диспетчеризації обладнання на 10 000 кв. м. площі.

Загальний повітрообмін обладнання 186900м3/год

Клиент: Готель-ресторан "KASKAD"Виконані роботи: монтаж котельної та мультизональної системи кондиціонування будівлі.

Тепла: 600кВт, холоду: 300кВт.

 

Клиент: Басейн "NEPTUN"Ведуться роботи: монтаж систем вентиляції, опалення та кондиціонування критого басейну довжиною 50м.

Загальний повітрообмін обладнання 40000м3/год

Клиент: Супермаркет "ROST" опис реалізації проектуВиконані роботи: монтаж систем вентиляції, опалення, кондиціювання та диспетчеризації.

Повітря: 40000м3/год, тепла: 290 кВт, холоду: 300 кВт.

 

Клиент: Бізнес-центр PROTONВиконані роботи: поставка та монтаж нового чиллера, демонтаж старого.

Холодопродуктивність чиллера: 450 кВт

Клиент: Супермаркет РОСТ Героїв праціВиконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції торговельного центру.

Загальний повітрообмін обладнання 65000м3/год

Клиент: Логістичний центр "Нова пошта"Виконані роботи: комплексний монтаж систем вентиляції та кондиціонування будівлі.

Загальний повітрообмін обладнання 20000м3/год

Клиент: ТРЦ Французький бульварВиконані роботи: монтаж і сервісне обслуговування систем вентиляції, опалення та кондиціонування.

Холодильна потужність 1600кВт, тепла 1000кВт.

Клиент: Бізнес-центр «Panorama»Виконані роботи: монтаж чиллера з тепловим насосом, опалення до 10С

Холодильна потужність 423кВт, теплова потужність 459кВт.

Клиент: ПРАТ Філіп Морріс УкраїнаВиконані роботи: встановлено новий компресор стисненого повітря.

Продуктивність 25140м3/ч, тиском 12кПа.

Клиент: ТОВ АТ БіофармВиконані роботи: поставка обладнання та монтаж системи вентиляції.

Холода 250кВт, повітрообмін 30000м3/год.

Клиент: ТОВ «Чугуївський м'ясокомбінат»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції та кондиціонування ковбасного цеху.

Холодильна потужність 50кВт, повітрообмін 12200м3/год.

Клиент: ЗАТ «АСТРА»Виконані роботи: монтаж систем вентиляції цеху обробки і зберігання.

Обмін повітря: 3000м3/час, тепла 36кВт, холоду 13кВт.

Клиент: ТОВ «Завод «Енергостіл»Виконані роботи: монтаж системи охолодження трансформаторів.

Обмін повітря 52200м3/год, холоду 106кВт.

Клиент: ТОВ «ЮБС-промо»Виконані роботи: монтаж кліматичної системи для випробувальної камери.

Повітря 5680м3/год, зволоження 5,2л/год, холоду 12кВт.

.....