McQuay чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Ще в кінці минулого століття, на початку 90 років, компанія випустила на ринок системи чиллер фанкойл McQuay з холодоагентом, які мають потенціал руйнування озонового шару, що дорівнює нулю. Сучасні системи компанії автоматично переведені на використання альтернативних, безпечних для озонового шару, холодоагентів.

Основний елемент систем чиллер фанкойл McQuay є компресор, від якого і залежить згодом економічність, надійність, безпеку і ефективність роботи всієї системи.

Області застосування систем чиллер фанкойл McQuay.

Як рекомендує сам виробник, системи чиллер фанкойл McQuay стануть оптимальним рішенням для напівпромислових і промислових будівель. Виходячи з основного дії системи - охолодження теплоносія чиллером, після чого сам теплоносій, будь це вода або спеціальний розчин, потрапляє в фанкойли, нагріваючись і охолоджуючи повітря всередині приміщення, можна з упевненістю говорити про те, що для виробничих приміщень, організацій хімічної або медичної промисловості , а так само, для приміщень з особливими вимогами до екологічності агрегату, системи чиллер фанкойл McQuay стануть найбільш вигідним і ефективним рішенням.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл McQuay.

Коли з'являється задача по забезпеченню оптимального клімату в напівпромислових або промислових будівлях, без допомоги професіоналів не обійтися. Тільки досвідчені і відповідальні проектувальники, монтажники та ремонтники здатні створити оптимальний проект, підібрати кращі комплектуючі для системи, запустити її без єдиного пропуску та забезпечити сервісне обслуговування та пост гарантійний ремонт, як окремих блоків системи, так і повноцінний ремонт.

Компанія «Euroclimat-Service» працює в сфері послуг по підбору обладнання, проектування та монтажу систем чиллер фанкойл в Харкові, в тому числі і систем чиллер фанкойл McQuay вже майже 10 років. Нами створено десятки проектів систем на основі чилера і фанкойлів McQuay, успішно і ефективно функціонують і донині.

Чому варто віддати перевагу системі чиллер фанкойл McQuay.

Відмітна риса чиллерів McQuay - сучасний дизайн, компакность, невелика вага і економічність. Сучасна система контролю високоінтелектуального рівня дозволяє забезпечувати стабільний моніторинг за функціонуванням всієї системи. Автоматика, що спрацьовує при найменшому порушенні функцій конденсатора або появі небезпеки обмерзання, забезпечує своєчасну захист всій системі, щоб уникнути глобальних поломок.

У тих випадках, коли об'єкт, який використовує системи чілерів і фанкойлів McQuay, розташовується в безпосередній близькості від водойми або має систему водопостачання оборотного типу, використовуючи водоохолоджуваний конденсат, існує можливість підключити чиллери McQuay до гідравлічного агрегату, забезпечуючи роботу єдиної високоефективної системи.

У тих випадках, коли необхідна універсальна і максимально екологічно безпечна система чиллерів і фанкойлів, вибір на користь McQuay буде, безумовно, самим безпрограшним.