Midea чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Буквально через 3 роки компанія Midea святкуватиме свій 50-ти річний ювілей. Починаючи свою історію в 1968 році, як невелика майстерня, сьогодні це один з найбільших виробників побутової техніки, що поставляє свою продукцію не тільки в Китай, але і по всій земній кулі. Заводи з виробництва обладнання, побутових приладів і систем кондиціонування, в тому числі і систем чиллер фанкойл, Midea, раположен в таких країнах, як, Білорусь, Єгипет і В'єтнам. Для швидкого та якісного реагування на потреби споживачів і ринку в цілому, представництва компанії є в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні.

Проектуванням, монтажем і сервісним обслуговуванням систем чиллер фанкойл Midea в Харкові і інших містах нашої країни займаються кілька компаній, серед яких ось уже більше 5 років явним лідером є компанія Euroclimat-Service, яка працює на ринку кліматичного обладнання України вже майже 10 років. Ми були одними з перших і залишаємося одними з кращих, хто на кожному етапі проекту, від підбору обладнання до монтажу, запуску та ремонту, виконує всі свої зобов'язання на 100%, працюючи на підвищення якості і зростання авторитету, спираючись на досвід співробітників і задоволення потреб клієнта.

Типи фанкойлів Midea.

На сьогоднішній день компанія Euroclimat-Service працює з такими системами чиллер фанкойл Midea, як: підлогові, стельові, касетні, канальні і настінні. Підключені такі системи можуть бути не тільки до чиллеру, але і до просто об'ємної машині, що охолоджує воду, і подає її за допомогою систем трубопроводу або систем опалення, служачи в опалювальний сезон і для обігріву приміщення. Найбільш ефективним є застосування систем чиллер фанкойл Midea в промислових масштабах, в приміщеннях виробничих призначень, офісних, торгових і розважальних будівель.

Модельний ряд фанкойлів Midea

Канальні фанкойли Midea.

Ідеальне рішення для об'єктів, що мають підвищену комфортність: лікарень, готелів, аеропортів, апартаментів. Основними перевагами таких систем є: висока хладо продуктивність: 2 ~ 9.6кВт, підвищений рівень енергетичної ефективності і низький рівень шуму.

Касетні фанкойли Midea.

Варіант для промислових будівель, що володіє такими показниками, як: хладапроізводітельность: 5.7 ~ 12.9кВт, можливість поставки без вбудованої плати управління, оснащені дренажним насосом і датчиком рівня, що забезпечують максимальну температуру води. 70 ℃.

Підлогові фанкойли Midea.

Відмінний варіант при необхідності роботи на обігрів, установка у вертикальному положенні. Серед переваг: хладапроізводітельность: 1.1 ~ 7.9кВт, можливість установки в корпус триходового клапана, варіанти ліво або правостороннього підключення.

Напольно-стельові фанкойли Midea.

Можливість прихованого варіанти установки, право або лівосторонній підключення, хладопроізводітельность 1.1 ~ 7.9кВт, можливість установки навіть в умовах браку площі.

Настінні фанкойли Midea.

З продуктивністю 2.2 ~ 4.5кВт, трьох ходовим клапаном, який можна встановити всередині корпусу, терміналом для включення / вимикання пульта і можливістю вибору колірного рішення.

Типи чілерів Midea включають в себе варіант з водяним охолодженням конденсатора, повітряним охолодженням конденсатора і відцентровим компресором.

Без допомоги професіонала в секторі сучасних систем кондиціонування, якщо за всіма параметрами системи чиллер фанкойл Midea, незважаючи на свою недешеву вартість, є оптимальним варіантом, не обійтися. Розрахунок, проектування, підбір оптимальних складових системи, монтаж, запуск та сервісне обслуговування таких складних систем повинні проводитися тільки висококваліфікованими фахівцями. І цими фахівцями можуть сміливо називатися співробітники нашої компанії Euroclimat-Service, що володіють досвідом роботи з системами чиллер фанкойл Midea вже не один рік поспіль. Ми не просто знаємо, як спроектувати і встановити це обладнання, ми вміємо створювати з його допомогою ідеальний клімат і комфорт в будь-якому, найскладнішому і специфічному будівлі.