Rhoss чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Основними областями для їх застосування можуть стати:

- хімічне і фармацевтичне виробництво, внаслідок якого виділяється досить велика кількість випарів;

- пивного і іншого харчового виробництва, що вимагає підтримки певних температур для ефективного процесу бродіння і т.д .;

- виробничих приміщень підприємств, на яких в процесі виготовлення продукції виділяється чимала кількість теплової енергії, яку потрібно видалити.

Таким чином, можна сказати, що завдання щодо забезпечення якісного охолодження або обігріву повітря на рівні заданих температур, системами чиллер фанкойл rhoss вирішується ідеально.

Як працює тепловий насос в системі чиллер фанкойл rhoss?

В кожному окремому випадку, в прямій залежності від використовуваного типу чилера, що обробляється теплова енергія може бути передана, як водної, так і повітряному середовищі. Процес цей забезпечується роботою теплового насоса, що супроводжується виділенням теплової енергії. В результаті, використання системи чиллер фанкойл rhoss дозволяє, як нагрівати воду, пускаючи її по трубах водопроводу, так і пустивши примусово повітряні потоки крізь конденсатор чилера, обігріваючи повітря всередині приміщення. Подібний ефект може бути використаний будь-якою системою чиллер фанкойл rhoss, однак не є прямим її призначенням.

Типи систем чиллер і фанкойл rhoss розрізняються по:

Потужності охолодження.

Конструкції - моноблок або виносної конденсатор.

Робітникові принципом: (аміачний, абсорбційний, фреоновий).

Способом охолодження конденсатора (водний або повітряний).

Додаткових можливостей: (гідромодуль, зимовий комплект, додаткові ємності і т.д.).

Переваги системи чиллер фанкойл rhoss.

Підвищений ККД і якість продукції, за рахунок відсутності температурних стрибків і перебоїв в роботі через перегрів обладнання, температурний режим на заданому об'єкті завжди в заданих рамках.

Зручність і гнучкість системи, автоматичний режим якої, що не вимагає контролю і втручання додаткового персоналу, а так же, можливості варіювати відстань від чиллера до фанкойла, дозволяє модерізіровать систему, всього лише, збільшивши потужність насоса.

Економічність. Екологічна безпека та малошумність.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл rhoss.

Пропонуючи своїм споживачам використання систем чиллер фанкойл rhoss, компанія «Euroclimat-Service» завжди гарантує не тільки високу якість виконання робіт з проектування, монтажу та запуску, але і бездоганну роботу самої системи, випущеної авторитетною компанією. Працюючи над створенням ідеальної системи, здатної відповідати найвищим вимогам до якості і продуктивності, фахівці «Euroclimat-Service» завжди впевнені в одному - система буде створена на найвищому професійному рівні і з моменту запуску до моменту виклику перших сервісних майстрів, пройде величезна кількість часу. Настільки довго і якісно працюють в Харкові системи чиллер фанкойл rhoss, що наші замовники встигають навіть призабути назва компанії, що займалася проектуванням, монтажем і запуском даних систем.