Ruud чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

        

Виробник устаткування для систем чиллер фанкойл Ruud.

Компанія Ruud починає свою історію в 1880 році з переїзду молодого норвезького інженера Едвіна Руда в Америку. Там він створив свій перший водонагрівач автоматичного типу. Вже в 1897 році він викупив права на свій водонагрівач і створив свою компанію, яка сьогодні відома в усьому світі, в тому числі і на увазі виробництва високоякісних систем чиллер фанкойл Ruud.

Типи фанкойлів для систем чиллер фанкойл Ruud.

На сьогоднішній день компанія випускає три основних типи фанкойлів Ruud - це фанкойли Ruud канального типу, касетного типу та настінні фенкойли Ruud. В залежності від типу майбутнього монтажу можливий і підбір обладнання, який в кожному індивідуальному випадку дозволить підібрати і чиллери, і фанкойли Ruud з оптимальними параметрами. Абсолютно все фанкойли Ruud володіють такими показниками, як ефективна потужність, компактні розміри і висока холодопродуктивність. Серед основних моделей, найчастіше використовуваних в Харкові можна виділити наступні моделі: фенкойлах FP-5 і FP-25 канального типу, фенкойли FP-10, 12 і 16 касетного типу і фанкойли FP-4,6 і 8 серії GV настінного типу.

Модельний ряд чілерів Ruud.

Чиллери Ruud - це агрегати з тепловим насосом і газовим двоконтурним котлом, вбудованим в систему. У виробництві є і чиллери з тепловим насосом і можливістю постачання гарячої води серії SSQ, мають досить широкий діапазон потужностей (до 1,2МВт).

Головна перевага чиллерів з двоконтурним котлом - це можливість поєднати вироблення і повітряного опалення, і постачання гарячої води. Експлуатація котла на газі з плавним регулюванням напору в серії SSF дозволяє істотно знизити витрати на експлуатацію та підвищити економічність системи чиллер фанкойл Ruud. Залежно від установок на панелі управління система чиллер фанкойл Ruud самостійно може змінити режими роботи: з котла на тепловий насос і навпаки.

Чиллери систем чиллер фанкойл Ruud можуть бути оснащені виносної або вбудованою панеллю керування. Є варіант управління состеми через інтернет або підключення до системи «розумний дім». Режими, в яких можуть працювати системи чиллер фанкойл Ruud:

- тільки охолодження;

- тільки обігрів;

- тільки постачання гарячої води;

- охолодження / гаряче водопостачання;

- нагрів гарячої води / обігрів приміщення.

Системи чиллер фанкойл Ruud легко встановлюються і зручно обслуговуються. Надійні, широко укомплектовані аксесуарами та додатковими модулями, допускається об'єднання декількох чиллерів в одну систему чиллер фанкойл Ruud, все це робить дані системи відмінними помічниками при створенні комфорту і затишку в таких об'єктах нерухомості, як, адміністративні будівлі, приватні будинки, котеджі, ресторани, лікарні і готелі.

Один чиллер Ruud з функцією приготування гарячої води, здатний замінити кондиціонер і бойлер разом узяті, оскільки може охолоджувати повітря літо і обігрівати взимку, при цьому нагрівати воду до 60 ° С. Саме багатофункціональність, екологічність і економія енергії роблять системи чиллер фанкойл Ruud популярними в усьому світі.

Переваги чілерів систем чиллер фанкойл Ruud.

Чиллери Ruud завоювали свою популярність на увазі наступних параметрів:

- компактність;

- надійність;

- простота в експлуатації;

- економічна доцільність;

- низький рівень шуму;

- широка базова комплектація.

Особливості конструкції чиллерів Ruud:

- потрійний захист від обмерзання;

- наявність в системі манометрів тиску води і фреону, датчиків температури і автоматики насосів і гарячої води. Істотно полегшує монтаж систем Ruud наявність фільтрів і кранів для води.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Ruud в Харкові.

Якщо Ви хочете створити багатофункціональну систему, здатну забезпечити, як комфортне опалення, кондиціонування, так і забезпечення гарячою водою, системи чиллер фанкойл Ruud виконають це завдання на 100%. А проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Ruud в Харкові довірте професіоналам, що працюють в компанії «Euroclimat-Service», що працює в секторі послуг зі створення сучасних систем кондиціонування більше 8 років.