VTS чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Виробник систем чиллер фанкойл VTS.

Компанія - виробник обладнання для систем чиллер фанкойл VTS - VTS Group, заснована в 1989 році в Європі, поставляє високоякісне обладнання для систем кондиціонування, опалення і вентиляції, а так же нагрівальних пристроїв та кондиціонерів. На даний момент група налічує понад 10 регіональних компаній, які розташовані в Європі, Азії, в країнах Тихого океану і на Близькому Сході.

Надійність і авторитет обладнання для систем чиллер фанкойл VTS доведена сотнями об'єктів нерухомості, в яких встановлена ​​і успішно функціонує система чиллер фанкойл VTS по всьому світу.

Сьогодні і у жителів Харкові є можливість забезпечити найкомфортніші кліматичні умови в своїх будинках, котеджах, офісних і промислових будівлях, використовуючи інноваційні технології та бездоганну якість систем чиллер фанкойл VTS.

Системи чиллер фанкойл VTS широкого застосування.

А даний момент системи чиллер фанкойл VTS успішно виконують функції вентиляції і кондиціонування повітря в багатьох європейських країнах і країнах Азії завдяки своїм перевагам, серед яких:

- можливість монтажу в приміщенні будь-якого типу і будь-якої складності, від приватного будинку до промислового підприємства;

- можливість роботи в усіх кліматичних зонах (від мінус 40 градусів до плюс 60 ° С);

- якісна робота системи чиллер фанкойл VTS в будівлях будь-якого обсягу, від житлових і спортивних, до комерційних чи не виробничі, пов'язаних з хімічними процесами.

Фанкойли VTS.

Компанія VTS випускає фанкойли, що виконують функції обігріву або охолодження, призначені для роботи в комерційних, промислових або житлових будинках. Оцинкований корпус зі сталі розроблений для ефективного водяного охолодження. Вентилятор з високою продуктивністю забезпечує відсутність перевантажень, а триступенева конструкція, збалансована динамічно і статично, підходить для стель всіх типів.

Переваги систем чиллер фанкойл VTS.

Серед основних переваг систем чиллер фанкойл VTS прийнято вважати:

1. Можливість економії площі або простору, необхідного для установки обладнання. Зокрема, важливими аспектами є:

- вентилятори з прямим приводом високою продуктивністю - PLUG fan;

- безкаркасний корпус, що володіє якісною герметичністю і легкий в монтажі;

- три варіанти поставок: зібрані і повністю готові до роботи, в секціях або в упаковці;

2. Економія при експлуатації.

- утилізація енергії до 85%;

- можливість плавного регулювання повітряного витрати в стандартному режимі;

- можливість ідеального підбору оптимальних розмірів агрегату під кожен індивідуальний проект або дизайн.

3. Комфорт у використанні.

- низькі показники шуму;

- сучасні, понад надійні системи управління.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл VTS в Харкові.

Завдання з проектування та монтажу таких систем, як системи чиллер фанкойл VTS, вимагає виняткових знань та досвіду в роботі з подібними агрегатами. Правильний підбір і професійне проектування на перших стадіях дозволять уникнути труднощів і зайвих фінансових вкладень на останніх. Саме тому ми рекомендуємо звернутися в професійну кампанію - «Euroclimat-Service», яка майже 10 років працює на ринку Харкова та інших міст України з проектування та монтажу найсучасніших систем вентиляції та кондиціонування.

Ми знаємо, як в короткі терміни і з мінімальними вкладеннями створити високоефективну систему чиллер фанкойл VTS, яка надійно, безпечно і довгостроково прослужить нашим клієнтам.