York чиллери в Україні, підбір, поставка, монтаж

Фанкойли York.

Конструкція вентиляційних доводчиків фанкойлів York цілком і повністю відповідає високим вимогам до розмірів, продуктивності, шумовим характеристикам, низькому енергоспоживанню і високому холодовиробництва. Інноваційні тенденції дозволили творцям фанкойлів York виробляти обладнання на базі моделей, які пройшли незалежне тестування, які отримали сертифікат Eurovent, і відрізняються простотою в установці і обслуговуванні.

Області застосування систем чиллер фанкойл York.

Як і більшість сучасних багатофункціональних і багатозональних систем чиллер фанк, системи чиллер фанкойл York відмінно справляються з обслуговуванням масштабних офісних будівель, багаторівневих будинків, розважальних і торгових центрів, спортивних комплексів, ресторанів, кінотеатрів і виробничих підприємств.

Переваги фанкойлів York.

Під брендом York випускаються одні з найбільш універсальних фанкойлів з усіх, представлених на ринку кліматичного обладнання. Фанкойли York виробляються стельового настінного типу монтажу, можуть бути встановлені, як прихованим способом без корпусу, так відкритим в корпусі. Обладнані фанкойли York відцентровим вентилятором і мають продуктивність холоду від 0,6 до 14кВт.

Фанкойли York володіють істотним зниженням споживання електроенергії (до 40%), достігаемве шляхом обладнання всіх, що поставляються моделей фанкойлів York шесіскоростнимі електричними двигунами і відцентровими вентиляторами. Це забезпечує системам чиллер фанкойл York гнучкість і різноманітність в позиції вибору комплекту обладнання.

Вигідна та зручна додаткова можливість обладнати системи чиллер фанкойл York безщітковим електродвигуном ЄСМ версії, який дозволяє істотно заощадити енергію. Контролер регулювання частоти вентіляторав тандемі з двигуном без щіток і частотним перетворювачем дають високу ефективність систем чиллер фанкойл York навіть на низьких швидкостях обертання вентилятора. Так само, такий підбір обладнання дозволяє в рази знизити шум від системи, домогтися постійної швидкості і збільшити термін експлуатації електричного двигуна. У порівнянні з фанкойлами York з Трьохшвидкісний асинхронними електродвигунами, моделі з бесщеточними інверторними електродвигунами забезпечують зниження енергоспоживання до 70%.

Запатентована бездротова система регулювання, поєднана з можливістю застосування клапанів різних типів, змонтованих ще на заводі, плюс використання заздалегідь сконфігурованих можливостей управління підвищують точність моніторингу та підтримки заданих умов і спрощують монтаж доводчиків.

Системи чиллер фанкойл York можуть поставлятися з високонаправленним вентилятором, що забезпечує таким моделям потужність до 23кВт при тиску 250Па. Подібні моделі поставляються з додатковими можливостями у вигляді опцій електрообігрівача, дифузора на виході і вході, а так само насоса для відводу конденсату.

Типи чілерів для систем чиллер фанкойл York.

Компанія, яка постачає в Україну і до Харкова зокрема, обладнання для систем чиллер фанкойл York пропонує чиллери і теплові насоси таких модифікацій:

- з повітряним охолодженням конденсатора (наявність спірального або гвинтового копрессор, в тому числі і насоси повітря / вода, тобто, ріверсівние чиллери, мають повітряний тип охолодження конденсатора;

- водяні насоси та чиллери з водяним охолодженням конденсатора. З виносним конденсатором і спіральними або гвинтовими інверторними компресорами.

- чиллери на базі відцентрового компресора з водяним охолодженням конденсатора і магнітними підшипниками;

- холодильні машини абсорбційного типу: одно- або двоступеневі, що функціонують на пару або на воді і прямому горінні палива.

Проектування і монтаж систем чиллер фанкойл Ruud в Харкові.

На відміну від багатьох інших брендів, що постачають кліматичне обладнання в Харкові, системи чиллер фанкойл York на даний момент ще тільки займають своє місце на даному ринку. Але вже сьогодні в нашому місті є фахівці, здатні в короткий термін на найвищому професійному рівні виконати роботи з проектування, монтажу, запуску, налагодження, обслуговування і ремонту систем чиллер фанкойл York.

Компанія «Euroclimat-Service» була однією з перших і продовжує залишатися однією з кращих в Харкові з проектування та монтажу систем чиллер фанкойл York, а так же, будь-якого іншого кліматичного обладнання, що створює комфортні і безпечні для здоров'я жителів міста Харкова кліматичні умови, як вдома , так і в робочих приміщеннях.