Cooper&Hunter теплові насоси в Україні, підбір, поставка, монтаж

Одна з недавніх новинок ТМ C & H (Сooper & Hunter International Corporation) - побутової тепловий насос Design Inverter (Arctic) - спираючись на призначення - працювати в умовах знижених температур, негайно став справжньою подією в секторі кліматичного обладнання для України. Маючи можливість нормальної роботи в умовах зовнішніх температур на охолодження при повітрі від 8 до + 48ºС, і на обігрів при температурі до -25 º С, побутової тепловий насос Arctic набув популярності, і не тільки за рахунок розширеного діапазону робочих температур, а й за рахунок енергозберігаючої комплектації (AA Class Energy Efficiency - Generation III), а так же, новітньої инверторной технології - G-Matrik.

Про що на ділі кажуть зазначені вище параметри і технології? Вони говорять про те, що для забезпечення найбільш комфортного клімату протягом усього календарного року, в наших квартирах, приватних будинках, котеджах, невеликих кафе і ресторанах, побутової тепловий насос Arctic здатний стати ідеальним рішенням при вкладенні оптимальної кількості засобів і енергетичних ресурсів.

Ще однією важливою перевагою, яким володіє побутової тепловий насос Arctic ТМ C & H, є режим «8 +», що означає такий режим, при якому, кондиціонер здатний підтримувати температурний режим + 8ºС, захищаючи приміщення від промерзання, але при цьому, сам пристрій буде використовувати мінімальне кількість енергії, захищаючи не тільки опалювальну систему, наприклад, заміського будинку, від промерзання і розгерметизації, але і весь будинок, підтримуючи його в оптимальному режимі температур, при відсутності зайвих витрат на опалення.


На сьогоднішній день, при зверненні в компанію «Euroclimat-Service» власників заміських будинків, котеджів або невеликих готельних комплексів, наші фахівці намагаються запропонувати найбільш оптимальний варіант систем підтримки кращого клімату протягом усього року. І C & H тепловий насос Arctic в цих випадках вже неодноразово доводив свою спроможність забезпечити ідеальний клімат за оптимальною ціною проекту, монтажу, енергоспоживання і сервісного обслуговування. Нагадаємо, що компанія «Euroclimat-Service» спеціалізується не тільки на реалізації кліматичного обладнання від найбільш авторитетних і відомих торгових марок, а й на таких послугах, як проектування, монтаж і сервісне обслуговування. Тому, ми не продаємо обладнання на один сезон, ми створюємо комфорт на весь період співпраці з «Euroclimat-Service».